Вітаю Васперехожий | Реєстрація | Вхід

Меню сайту

Авторизація
Наше опитування
Як часто Ви відвідуєте наш сайт?
Всього відповідей: 157
Сьогодні завітали
Статистика
Пошук
Друзі сайту

За підтримки NIC.UA

Чи подобаються вам поїздки на екскурсії з класом? - Форум

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 212»
Форум » Шкільне життя » Відпочинок та екскурсії » Чи подобаються вам поїздки на екскурсії з класом? (позашкільний час)
Чи подобаються вам поїздки на екскурсії з класом?
КотькаДата: Вівторок, 22-Січня-2008, 20:42 | Повідомлення # 1
Група: Користувачі
Репутація: 10
Статус: Оффлайн
Чи подобаються вам поїздки на екскурсії з класом? tongue cool biggrin quizzical
Куди б ви ще хотіли поїхати? glad heart wacko :unsur
Прикріплення: 6335733.jpg(44Kb)

Я вас всех люблю, но каждого по-своему..... И не забывайте, ya ne takaya kak vse....
ЖЕКА-SAMARAДата: Вівторок, 22-Січня-2008, 21:11 | Повідомлення # 2
Репутація: 2
cool cool cool cool cool cool wacko wacko wacko wacko wacko tongue tongue tongue tongue сержант это круто

Добавлено (22-Січня-2008, 21:11)
---------------------------------------------
я обожаю экскурсии если особенно подобрана интересная компания то вообще суперрррррр. Хочууууууууууу в Лондон с одним прекрасным человечком с планеты Земля.)))))))))) wink wink wink

ЖекаДата: Вівторок, 22-Січня-2008, 21:21 | Повідомлення # 3
Admin
Група: Адміністратори
Репутація: 115
я люблю також подорожуати, переважно з класом......але в більшості подорожую з друзями або з родичами та сім'єю

yevgenbrovko
k@truskaДата: Вівторок, 22-Січня-2008, 21:30 | Повідомлення # 4
Репутація: 1
Я дуже полюбляю екскурсії ,а особливо поїздки з класом.Мабуть я б хотіла поїхати класом десь на море або десь закордон
Allo4k@Дата: Вівторок, 22-Січня-2008, 21:42 | Повідомлення # 5
На море- це добре. Особливо зараз: махнути б кудись відпочити від уроків і вчителів
cool
КотькаДата: Вівторок, 22-Січня-2008, 22:00 | Повідомлення # 6
Вот именно сейчас,Алла, я с тобой со всем согласна. Так много уроков. cry

Я вас всех люблю, но каждого по-своему..... И не забывайте, ya ne takaya kak vse....
katapultaДата: Неділя, 27-Січня-2008, 00:32 | Повідомлення # 7
Група: Превілейовані
А вас часто зараз возять? Бо нас наприклад за 9 років навчання всього один раз у Канів на Чернечу гору звозили на екскурсію. Ось такі були смутні часи 90-х cry

Rock Machine Crossride 500

Повідомлення відредагував: katapulta - Неділя, 27-Січня-2008, 00:34
OpasnuyДата: Неділя, 27-Січня-2008, 12:25 | Повідомлення # 8
Я теж люблю екскурсії з класом, відпочинок це добре!! tongue

Життя бентежне, а ми такі вразливі!!
k@truskaДата: П'ятниця, 08-Лютий-2008, 20:03 | Повідомлення # 9
katapulta -так вам не пощастило,а нас кожного року десь по два і більше разів возять.

Добавлено (08-Лютого-2008, 20:03)
---------------------------------------------
katapulta -так вам не пощастило,а нас кожного року десь по два і більше разів возять.

ГалинаДата: Субота, 09-Лютий-2008, 05:19 | Повідомлення # 10
Репутація: 116
Коли я була ученицею, то ми теж їздили на екскурсії щороку, правда не по декілька разів, а тільки по одному разу на рік, але все одно нам вистачало, бо крім цього ми щороку майже цілий вересень не вчилися, а їздили працювати у колгоспи на поля і в сади: збирали яблука, кукурузу, буряки. Щоранку за нами приїздив до школи автобус, або навіть просто машина, ми всідалися і з піснями та жартами їхали на роботу. Ніколи нам це не здавалося важким, норму ми завжди виконували, допомагали один одному, а після роботи влаштовували привал, накривали прямо на траві загальний величезний "стіл", викладали на нього все, що хто взяв з дому їстівного, і обідали, спілкувалися, жартували... Потім поверталися додому. А на ранок все повторювалося. Це були чудові дні, про які ми і зараз часто згадуємо, зустрічаючись з однокласниками...

А у старших класах (9 і 10) після закінчення навчання у червні ми майже на місяць виїздили у трудовий лагерь у Коробівку. Жили у двоповерховому будиночку у лісі, годували нас у сільській їдальні, вдень ми працювали у полі (пололи буряки тощо), а ввечері відпочивали, влаштовували гуляння, змагання, концерти... Гарні були часи, дружний клас, у якому не було зазрощів і злості...

Ніколи не роби іншим того, чого не хочеш собі
ГалинаДата: Субота, 09-Лютий-2008, 05:53 | Повідомлення # 11
Репутація: 116
А за роки навчання ми побували на екскурсіях:
= у Києві (тут ми були декілька разів: і в театрах, і в музеях, і на ВДНГ, і в Ботанічному саду, і в Києво-Печерській лаврі, тощо),
= у Каневі (на Чернечій горі, у музеях міста),
= у Корсунь-Шевченківському (панорама Корсунь-Шевченківської битви, музей воєнної техніки під відкритим небом - наші хлопці тоді облазили всі танки, зенітки, гармати і т.д.),
= у Кам'янці (музей Пушкіна, декабристів),
= у Одесі (музеї, пам'ятники, екскурсії одеськими вуличками і, звичайно ж, МОРЕ - тут ми проводили близько 4 годин кожного дня, а були ми в Одесі 10 днів),
= у Москві (Червона площа, Мавзолей, собор Василія Блаженного, музеї Кремля тощо),
= у Санкт-Петербурзі (тоді це був Ленінград) ми побували у Зимовому палаці, Ермітажі, у Російському музеї, у Ісаакієвському соборі, на Піскарьовському кладовищі (тут ми віддали данину пам'яті загиблим під час німецької блокади у роки Великої Вітчизняної війни), бачили Ладозьке озеро, по якому в ті роки проходила "Дорога життя" і т.д.
= у м. Петергоф (або як його називають російською - Петродворец. Це місто, яке було колись літньою резиденцієї російських імператорів, називають ще містом фонтанів, воно розташоване поблизу Санкт-Петербурга),
= у м. Пушкін (це теж пригород Санкт-Петербурга, він раніше називався Царське Село, тут російські царі теж мали свою резиденцію, тут розташований Царськосільській Ліцей, у якому навчався Пушкін, тут збереглася навіть його кімната, у якій він жив і т.д.).
= А ще ми були у Карпатах. Гори, ліси, повітря, джерельна вода... - це взагалі описати неможливо...
Отаким було моє "екскурсійне " життя під час навчання у школі! Ми всі тоді були дуже дружні і щасливі!

Ніколи не роби іншим того, чого не хочеш собі
КотькаДата: Субота, 09-Лютий-2008, 08:51 | Повідомлення # 12
Галино Леонідівно, вам пощастило. Ви в скількох місцях побували! Я б також хотіла поїхати б в Москву. Санкт-Петербург, Пушкін, карпати. Але саме більше хотілося б побувати у м.Петергоф. Сама цікава назва, і чую її вперше.

Allo4k@Дата: Понеділок, 18-Лютий-2008, 01:07 | Повідомлення # 13
11-а давайте літом махнемо на море!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ТипонДата: П'ятниця, 22-Лютий-2008, 19:43 | Повідомлення # 14
Хотелось бы собраться с бывшим 11-А классом 2006 года и поехать летом дней на 10 на море. happy
Allo4k@Дата: Субота, 23-Лютий-2008, 16:17 | Повідомлення # 15
до речі 11-А 18 березня їде в театр
ТипонДата: Субота, 23-Лютий-2008, 16:43 | Повідомлення # 16
Quote (Allo4k@)
до речі 11-А 18 березня їде в театр

В какой именно театр? Ну, я вообще-то за 11-А 2006 года выпуска говорил wink
OpasnuyДата: Неділя, 02-Березня-2008, 13:44 | Повідомлення # 17
А в який театр, куди??(якщо не секрет)

Життя бентежне, а ми такі вразливі!!
asyaДата: Субота, 22-Березня-2008, 13:08 | Повідомлення # 18
Репутація: 6
Мы очень часто ездим на экскурсии (раз в год-обязательно!!)
Только, не знаю почему, мы не ездим за границу.....мне мама рассказывала, что они в школе, из России ездили и в Украину....и еще во многие страны мира....воТ энТо кулЛьно!!! respect
ButterflyДата: Субота, 22-Березня-2008, 16:04 | Повідомлення # 19
Репутація: 36
Quote (Opasnuy)
А в який театр, куди??(якщо не секрет)

Вони, и я, їздили до Черкаського драматичного театру на прем'єру вистави "Солодка Даруся" сучасної поетеси Матіос.
Вистава була просто чудова!!!!

Соткана солью....нежная ♥
crezyДата: Вівторок, 25-Березня-2008, 13:37 | Повідомлення # 20
Репутація: 0
мне очень нравиться,но если бы у нас были нормальные парни..........,а то вечно напьються и начинают блевать в автобусе!фууууууууууууу козлы! wacko

@ЗАЙКО@
ButterflyДата: Вівторок, 25-Березня-2008, 13:44 | Повідомлення # 21
Quote (crezy)
козлы

Боже как ты любиш окружающих парней!!!!!
hands

КотькаДата: Вівторок, 25-Березня-2008, 15:24 | Повідомлення # 22
Butterfly, ты хочешь сказать что в нас ангелы? Почти такие же, но немного лучше..... В автобусе не напиваются.....

asyaДата: Вівторок, 25-Березня-2008, 15:43 | Повідомлення # 23
Репутація: 6
Quote (crezy)
мне очень нравиться,но если бы у нас были нормальные парни..........,а то вечно напьються и начинают блевать в автобусе!фууууууууууууу козлы!

о Боже.......у нас такоГо не былоО_о!!!!!!!!!!!!!!! Слава БогУ...... cranky cranky
ButterflyДата: Вівторок, 25-Березня-2008, 16:13 | Повідомлення # 24
Quote (asya)
Butterfly, ты хочешь сказать что в нас ангелы?

Кать перестань называть меня Butterfly, а пацаны у нас немножко лучше, по крайней мере не напиваются в автобусах!

КотькаДата: Вівторок, 25-Березня-2008, 19:46 | Повідомлення # 25
Кать перестань называть меня Butterfly, а пацаны у нас немножко лучше, по крайней мере не напиваются в автобусах!
, ага... ещё этого не хватало....

ЖекаДата: Вівторок, 25-Березня-2008, 20:29 | Повідомлення # 26
Admin
11-а......так не мовчіть розкажіть про виставу.....як там ?????????
вам сподобалося....що там було прикольного??????????опишіть...Алла...давай, не лінися!!!!!

yevgenbrovko
ButterflyДата: Вівторок, 25-Березня-2008, 22:10 | Повідомлення # 27
Quote (Жека)
11-а......так не мовчіть розкажіть про виставу.....як там ?????????
вам сподобалося....що там було прикольного??????????опишіть...Алла...давай, не лінися!!!!!

Хоч я не з 11-а, але я також була на виставі! Вистава була дуже класна, розповідается про дівчину яка, як би сказати, зрадили своїх батьків і батьківщину! Вона зійшла з розуму, ала все ж таки знаходить свое кохання! На прекінйі історіі вони одружилися. Вистава скаладалася з двох дій, и проходила навіть у залі, а ще були задіяні навіть глядачі.

ЖекаДата: Вівторок, 25-Березня-2008, 22:40 | Повідомлення # 28
Admin
Прикольненько!!!!!!!!!!!!!!!!!!
а хто загалом їздив на виставу які саме класи..........перечисліть будь-ласка....

yevgenbrovko
ButterflyДата: Середа, 26-Березня-2008, 12:30 | Повідомлення # 29
Quote (Жека)
Прикольненько!!!!!!!!!!!!!!!!!!
а хто загалом їздив на виставу які саме класи..........перечисліть будь-ласка....

как было сказано ездил 11-а, и три девченки с 9 классов. Вот и все, хотя еще ездили некоторые учителя.

КотькаДата: Середа, 26-Березня-2008, 15:07 | Повідомлення # 30
Надюх, а кто именно эти "три девченки с 9 классов"?

Форум » Шкільне життя » Відпочинок та екскурсії » Чи подобаються вам поїздки на екскурсії з класом? (позашкільний час)
Сторінка 1 з 212»
Пошук: