Вітаю Васперехожий | Реєстрація | Вхід

Меню сайту

Авторизація
Наше опитування
Якими соціальними мережами ви користуєтеся

Всього відповідей: 88
Сьогодні завітали
Статистика
Пошук
Друзі сайту

За підтримки NIC.UA

Готуємося до ЗНО - Форум

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: Lazorivka 
Форум » Готуємо уроки разом » Біологія » Готуємося до ЗНО (Як підготуватися до ЗНО)
Готуємося до ЗНО
LazorivkaДата: Субота, 24-Вересня-2011, 15:53 | Повідомлення # 1
Вчитель біології
Група: Модератори
Репутація: 12
Статус: Оффлайн
10 кроків до успіху

Крок 1

Любий друже! Я дуже хочу, щоб ти успішно склав тест ЗНО. Я не маю сумнівів, що ти теж цього прагнеш, адже цей іспит є надзвичайно важливим для тебе. Від його результатів залежить, де далі ти будеш навчатися. Свій перший крок ти вже зробив, усвідомивши всю важливість і відповідальність цієї справи. Тому – вперед! Сміливіше! Не бійся тестів! Повір у себе! Зроби свій другий крок!

Крок 2

Сприймай ЗНО як шанс виявити себе та отримати достойну винагороду! Гарно підготуватись до тесту нелегко, але цілком тобі до снаги! Я вірю в тебе! Тільки лінощі можуть стати тобі на заваді! Тому швидше берись до справи та крокуй далі – зроби наступний крок!

Крок 3

Визнач предмети, з яких складатимеш тести ЗНО. Тепер тобі потрібна «її величність» ІНФОРМАЦІЯ про зміст та процедуру тестування, перелік тем, визначених програмами ЗНО, література для підготовки та приклади тестових завдань.

Крок 4

Похід до шкільної бібліотеки.
Тут ти знайдеш:
1. Підручники з обраних тобою предметів за попередні роки навчання. Бажано, щоб це були знайомі тобі за змістом і формою підручники, оскільки це полегшує повторення.
2. Збірник інформаційних матеріалів ЗНО 2008 року за редакцією І.Л. Лікарчука. Автори цього збірника передбачили практично всі твої запитання щодо процедури та змісту тестування, склали список важливої літератури для підготовки до ЗНО, навели приклади тестових завдань та ін.
3. Приклади тестових завдань, які рекомендовані Міністерством освіти і науки України для підготовки до тестування.
Якщо тебе спіткала невдача, і в бібліотеці немає необхідної тобі літератури, придбай посібники та приклади тестів ЗНО з обраного предмету. Зверни увагу на те, щоб посібники були рекомендовані Міністерством освіти і науки України. Це важливо! Або звернись по необхідну інформацію в Український центр оцінювання якості освіти, що знаходиться за адресою :
01135, м. Київ, вул. Чорновола, 24
Телефон: 0-800-502-43-30
www.testportal.com.ua

Вітаю! Тепер у тебе є все необхідне! Ти можеш сміливо йти далі!

Крок 5

Звернись за порадою до свого вчителя-предметника! Він має безцінний досвід і сам є величезним джерелом необхідної тобі інформації. Поради твого вчителя стануть тобі у нагоді. Не бійся звернутись по допомогу на будь-якому етапі підготовки до своїх вчителів,батьків або однолітків! Від цього ти тільки виграєш! Ти на вірному шляху!

Крок 6

Уважно переглянь перелік тем, визначених програмами ЗНО, проаналізуй, в яких підручниках та посібниках знаходиться необхідна тобі інформація. Скористайся для цього змістом підручника.

Крок 7

Визначся, скільки часу в тебе є для підготовки. Чим раніше розпочнеш роботу,тим вищим буде результат. В ідеалі краще наближатись до мети маленькими кроками, але щодня.
Розділи матеріали підручників або посібників на окремі рівні частини за кількістю років навчання з обраного тобою предмету. Склади план повторення в залежності від того, скільки маєш часу на підготовку. Починати вивчення матеріалу потрібно з тих тем, які гірше пам’ятаєш та які для тебе найважчі.

Крок 8

Кожного дня оцінюй свої результати. Обов’язково складай невеличкі конспекти та опрацьовуй приклади тестових завдань з вивченої теми. Час від часу проглядай вже повторений раніше матеріал та виконані тести, адже повторення – мати навчання!
Як тільки ти досягнеш перших успіхів, твоя праця принесе тобі незрівнянне задоволення, бо найбільше цінується те, що дається найважче. Не бійся помилок і невдач! Не помиляється тільки той, хто нічого не робить!

Крок 9

Вітай себе за будь-який успіх, поділись своїми «маленькими» перемогами із своїми близькими та порадій разом з ними.
Якщо в тебе щось не виходить, звернись по допомогу до свого вчителя, батьків або друзів та спробуй ще раз!Не дай собі провалитись через лінощі! Помрій, як буде добре, коли всі твої хвилювання залишаться позаду!

Крок 10

Зазирни до моєї «Скарбнички секретів ефективного навчання». Я радо поділюся з тобою своїми надбаннями та навчу концентруватись і долати надмірне хвилювання.
Щиро дякую тобі за те, що ти прочитав мою інструкцію. Я сподіваюсь, що ця інструкція допоможе тобі крок за кроком подолати шлях до успішного складання ЗНО- 2010!

Бажаю успіху!

Запрошую до співпраці! Приймаються відгуки, доповнення, запитання та власні «секрети» ефективного навчання та релаксації.
Форум » Готуємо уроки разом » Біологія » Готуємося до ЗНО (Як підготуватися до ЗНО)
Сторінка 1 з 11
Пошук: