П'ятниця, 19-Липня-2019, 01:25
Вітаю Вас перехожий | Реєстрація | Вхід

Меню сайту
Категорії розділу
Шкільні новини [831]
Шкільні портрети [41]
Шкільний спорт [105]
Новини сайту [18]
Україна - Єдина Країна [58]
Рік англійської мови [7]
Наші вчителі [12]
Наші випускники [22]
Батьківська сторінка [18]
Анонси [8]
Конкурси для учнів [25]
Конкурси для вчителів [11]
Творча майстерня "Перлина" [14]
Новини освіти і науки України [103]
ДПА [5]
ЗНО [44]
Вчимося вчитися [5]
Школа етики і етикету [6]
Сторінка-цікавинка [48]
Всяка всячина [80]
Радимо прочитати [64]
Сам собі майстер [27]
У світі прекрасного [11]
Салон краси [8]
Вітання [52]
Пам'ятні дати [28]
Все про Новий рік [47]
Народний календар [18]
Що сьогодні святкує світ [45]
Світ кіно [3]
Новітні технології [8]
Все про космос [7]
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Липня 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформація про школу

"І світло знань, і подвиг праці ведуть в щасливе майбуття"


ДИРЕКТОР ШКОЛИ

Павленко Лариса Анатоліївна 

(04737) 5-20-96


НАШІ КООРДИНАТИ

Поштова адреса: 19700, Черкаська обл., м. Золотоноша, вул. Гоголя,7   

e-mail: zoloschool3@e-mail.ua

Телефони: приймальня  (04737) 5-50-58
методкабінет (04737) 5-36-91


ПЕДАГОГІЧНИЙ КОЛЕКТИВ

Заступники директора з навчально-виховної робити – Павленко Алла Григорівна, Пузєєва Ірина Яківна.

Заступник директора з виховної робити – Онуфрійчук Наталія Михайлівна.

У школі працює 51 педагогічний працівник:

10 вчителів початкових класів,

6 вчителів української мови та літератури,

4 – світової літератури та російської мови,

5 – іноземної мови,

4 - математики,

2 - фізики,

3 – історії та правознавства,

1 – географії, 1 – хімії,  1 – біології,

3 – фізичного виховання, 2 – музики, 2 – хореографії, 2 – трудового навчання,

3 – інформатики, 1 – практичний психолог, 1 – викладач християнської етики.

За кваліфікаційними категоріями:

2 - магістр, 5- спеціаліст, 1- вчитель ІІ категорії, 6 – вчителів І категорії, 37 – вищої категорії;

За педагогічними званнями:

16 – «старших учителів»,

9 – «вчителів-методистів».


НАУКОВО-МЕТОДИЧНА ТЕМА ШКОЛИ

«Створення оптимальних умов для підвищення результативності та гуманізації навчально-виховного процесу, розвитку творчої особистості вчителя й учня»

 

ВИХОВНА ТЕМА ШКОЛИ

«Виховання гармонійно розвиненої , високоосвіченої, національно свідомої особистості»


НАШІ ДОСЯГНЕННЯ

 • На ІІІ Міжнародній виставці "Сучасні навчальні заклади-2012" наша школа здобула (серед 180 загальноосвітніх закладів) срібну медаль та Диплом ІІ ступеня  у номінації «Шляхи виявлення, розвитку і підтримки творчо обдарованої молоді»;

 • Педагогічний колектив школи нагороджений дипломом учасника ІV Міжнародної виставки «Сучасні навчальні заклади-2013» та дипломом учасника V Міжнародної виставки «Сучасні навчальні заклади-2014»;

 • Наша школа нагороджена срібною медаллю та дипломом лауреата ІІ ступеня Міжнародного конкурсу «Інноватика в сучасній освіті-2015» у номінації «Інновації у створенні та функціонуванні інформаційно-освітнього середовища навчального закладу»;

 • Шкільний Інтернет-сайт посів І місце  у ХІІ Національному конкурсі шкільних газет (2009 р.) у номінації «Краща електронна газета» і нагороджений Дипломом переможця та статуеткою "Золоте перо". У 2012 році сайт став лауреатом ХV Національного конкурсу шкільних газет, а в 2013 році - лауреатом ХVІ Міжнародного конкурсу шкільних медіа, ввійшовши в 10-ку кращих шкільних сайтів серед 3 217 освітніх ресурсів. В цьому ж 2013 році наш сайт увійшов ще й в 10-ку кращих у Міжнародному відкритому конкурсі інтернет-сайтів "Web-Resurs" у номінації "Кращий шкільний сайт". За всі ці перемоги маємо нагороди - дипломи лауреата та переможця.

 • 10 переможців обласного конкурсу «Учитель року»;

 • 5 переможців Всеукраїнського конкурсу «Класний керівник року»;

 • 9 учнів школи здобули гранти на безкоштовне навчання;

 • 268 друкованих праць на сторінках педагогічної преси та в мережі Інтернет;

 • Банк обдарованих дітей нараховує 32 учні;

 • Щороку школа має переможців обласного етапу предметних олімпіад, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН, інтелектуальних, творчих та дистанційних конкурсів.

Школа є опорною в області зі світової літератури та Гуманної педагогіки

Дослідно-експериментальна діяльність школи здійснюється за темою: "Формування довіри у школах світу"


ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ

 • У школі навчається 554 учні (22 класи).  І ступеня - 8 класів , 227 учнів, ІІ ступеня - 11 класів, 266 учнів, ІІІ ступеня - 3 класи, 61 учень
 • На навчання приймаються діти віком від 6 років
 • Навчальний план школи зорієнтований на роботу за 5-денним навчальним тижнем і складений з урахуванням пізнавальних інтересів, освітніх запитів, життєвих планів, індивідуальних особливостей учнів та можливостей  педагогічного колективу.
 • Профіль навчання: математичний (10-11 класи)
 • Допрофільне навчання: з 8 класу поглиблене вивчення математики і української мови
 • Більшість педагогів використовують ІКТ на уроках та в позакласній роботі, всі вчителі школи опанували освітню програму «Intel. Навчання для майбутнього» та успішно пройшли сертифікаційний тест «Курс Microsoft із цифрових технологій”.
 • При методичному кабінеті створено „Банк обдарованої дитини” (сьогодні на обліку близько 40 дітей).
 • На базі Ресурсного центру працює творча група вчителів світової літератури (керівник Сизько Г.Л.),  які регулярно проводять майстер-класи з використання ІКТ та розвитку творчих здібностей учнів для слухачів обласних курсів підвищення кваліфікації при Черкаському ЧОІПОПП.
 • У школі працює соціально-психологічний театр " Ехо" , волонтерський загін "Гаряче серце"  та клуб правових знаь "Феміда"

​ГУРТКИ

 • На базі школи працює 19 гуртків: краєзнавчий, вокальний, поетична студія, хореографічний, драматичний, студія "Чарівний пензлик", "Декор у побуті", "Основи християнської етики», «Влучний стрілок», «Юні квітникарі», «ІКТ у сучасному житті», "Юний журналіст", спортивні секції з баскетболу, футболу, тенісу, шахів, шашок та легкої атлетики.

​КУЛЬТУРНО-ЕСТЕТИЧНА БАЗА ШКОЛИ:

 • із 1999 року працює Творча майстерня «Перлина»;
 • мовно-літературний клуб «Літературна кав’ярня»;
 • із 1997 року працює поетична студія «Елегія»;
 • образотворча студія «Чарівний пензлик»;
 • з 2004 року виходить шкільна газета «Шкільний калейдоскоп»;
 • з 2007 року працює шкільний Інтернет-сайт.
 • Функціонують дитячі організації «Барвінчата» (1-4 класи) та «Червоні вітрила» (5-11 класи).
 • Спланована робота з ефективного використання виховної інфраструктури міста: Будинку дитячої та юнацької творчості, музичної школи, міжшкільного навчально-виробничого комбінату, станції юних техніків, спортивної школи, міської бібліотеки, центру зайнятості, міського Будинку культури.
 • Школа співпрацює з батьківськими, учнівськими комітетами та з такими громадськими організаціями, як:  обласна Ліга старшокласників; міське дитяче об’єднання "Златограй»; міська організація ветеранів; міська організація Товариства Червоного Хреста; міська організація воїнів-афганців; обласний центр туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді;    Золотоніський міський центр зайнятості; Золотоніська станція юних техніків; міська організація «Товариство сприяння оборони України» (ДОСААФ); рада ветеранів педагогічної праці школи.

​СКЛАДОВІ НАВЧАЛЬНОГО ПЛАНУ ШКОЛИ

 • Варіативна складова плану сформована на діагностично-прогностичній основі для забезпечення допрофільної підготовкита націлена на забезпечення повноцінного загальнокультурного розвитку школярів. Години варіативної складової передбачені на збільшення годин для вивчення окремих предметів інваріантної складової, упровадження курсів за вибором та на факультативи, індивідуальні та групові заняття. 
 • Інваріантна складова плану початкової школи складена на державному рівні, яка характерна для всіх загальноосвітніх закладів.  З 1 класу розпочинається вивчення англійської мови.
 • За рахунок варіативної частини в 3-4-х класах введено курси за вибором «Основи стійкого розвитку» та"Логіка", а в 11- класах - "Основи інформатики"
 • У старшій школі здійснюється профільне навчання, створені класи з поглибленим вивченням математики.
 • У 5-9 класах викладається курс"Російська мова"
 • У школі працюють факультативи:"Християнська етика", "Хореографія", "Охорона тварин", "Культура мовлення", "Зарубіжні письменники та Україна",  «Біохімія нітрогеновмісних сполук» та курс «Рівний рівному». 
 • Для наймолодших школярів запроваджено музично-терапевтичну педагогіку «ПіснеЗнайко», на основі якої розроблено авторську програму курсу за вибором «Природа – очима душі», автор якої - вчитель вищої категорії Котишева Н.Г. Цей курс за допомогою мовно-музичних, танцювальних, образотворчих, духовних засобів навчає й оздоровлює дітей.

МАТЕРІАЛЬНА БАЗА ШКОЛИ

 Класні кімнати початковий класів - 8, предметні кабінети - 10, спортивний зал - 1, спортивні майданчики - 2 майстерня - 1 кабінет інформатики - 2, хореографічний клас - 1, музей Бойової слави - 1, учительська, методичний кабінет, волонтерський центр "ВАМ", кабінет соціального педагога, кабінет для роботи з дітьми, шкільна бібліотека, фонд якої складає 10041 книгу та 25780 підручників. Такоє в школі є Ресурсний центр гуманітарних наук, який є базовою складовою у творчому пошуку вчителів школи, їх професійному зростанні, розповсюдженні власного досвіду роботи і впровадженні передового педагогічного досвіду творчих вчителів України. 

Ресурсний центр - це місце зібрання універсальних довідників, словників, енциклопедій, дайджестів, альбомів, ілюстрованих журналів, методичної літератури і фахових видань. Є тут також велика аудіо- та відеотека, що містить аудіокниги, відео- та фонохрестоматії, навчально-ігрові програми, збірники мультимедійних та відеопрезентацій тощо.

У Ресурсному центрі працює читальний зал та Творча майстерня "Перлина", в складі якої є гурток "Творимо красу своїми руками", Школа модераторів, які працюють на шкільному сайті, а також фото- та відеостудії.

Усього в школі налічується комп'ютерів - 41, сканерів - 1, ксероксів -2


Додати нас у друзі можна, розмістивши цей баннер на своєму сайті,

html-код цієї кнопки Ви можете зкопіювати нижче

 
 
<width="100%"><div align="center"><a title="Золотоніська ЗОШ №3" href="http://zosh-nomer3.pp.net.ua/" target="_blank" shape="rect"><img alt="" src="http://zosh-nomer3.com/logo.png" border="0" width="150"> </a></div><div align="center"></div><div align="center"></div>