П'ятниця, 19-Липня-2019, 01:25
Вітаю Вас перехожий | Реєстрація | Вхід

Меню сайту
Категорії розділу
Шкільні новини [831]
Шкільні портрети [41]
Шкільний спорт [105]
Новини сайту [18]
Україна - Єдина Країна [58]
Рік англійської мови [7]
Наші вчителі [12]
Наші випускники [22]
Батьківська сторінка [18]
Анонси [8]
Конкурси для учнів [25]
Конкурси для вчителів [11]
Творча майстерня "Перлина" [14]
Новини освіти і науки України [103]
ДПА [5]
ЗНО [44]
Вчимося вчитися [5]
Школа етики і етикету [6]
Сторінка-цікавинка [48]
Всяка всячина [80]
Радимо прочитати [64]
Сам собі майстер [27]
У світі прекрасного [11]
Салон краси [8]
Вітання [52]
Пам'ятні дати [28]
Все про Новий рік [47]
Народний календар [18]
Що сьогодні святкує світ [45]
Світ кіно [3]
Новітні технології [8]
Все про космос [7]
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Липня 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

90-і роки - кінець ХХ ст

 

З 18 серпня 1992 року директором школи
був призначений Білик Валерій Васильович.

Заступником директора з навчально-виховної роботи в початкових класах стала Заярна Ніна Василівна,
заступником директора з навчально-виховної роботи залишилася Рудь Валентина Вікторівна,
заступником директора з вих. роботи – Онуфрійчук Наталія Михайлівна.

 

Педагогічний і учнівський колективи продовжували підтримувати добрі традиції, які склалися в школі, хоч це було і складно, адже школа теж переживала всі ті процеси перебудови, що почалися в державі. Новим струменем в життя школи влилась демократизація. Яскравим прикладом цього стало створення учнівського шкільного парламенту. Традиційні шкільні організації зникли, потрібно було шукати нові форми і методи роботи з дітьми. В школі була створена учнівська організація «Червоні вітрила», презентація якої відбулася в 1997 році.

 

Змінюються погляди на життя. По новому починають оцінюватися історичні події, дається нова оцінка ролі тієї чи іншої історичної особи.     І, як наслідок цього, змінюються шкільні програми, підручники. Постає проблема оновлення матеріально-технічної бази школи, розпочинається робота по естетичному оформленню інтер’єру школи: зі смаком були переобладнані учительська, кабінет директора, створено чудовий методичний кабінет, який в 1996 році посів І місце на міському огляді методкабінетів, змінили свій вигляд класні кімнати і кабінети.
 

Школа, одна з перших у місті, відкрила комп’ютерний клас, придбавши 15 машин.

Кількість учнів з року в рік зростає, школа щороку набирає по 5 перших класів (А,Б,В,Г,Д), тому виникає потреба у створенні нових класних кімнат. Силами педагогічного колективу та техперсоналу було добудовано в рекреаціях школи 2 класи; розширилася і бібліотека.

Педагогічний колектив працює над підвищенням свого фахового і професійного рівня. Про високу педагогічну майстерність свідчить  ІІ місце на обласному конкурсі  «Учитель року», яке у 1997 році посіла вчителька української мови  і літератури Павленко Алла Григорівна.  

В 1998 р. школа посідає перші місця на виставках передових педагогічних технологій «Освіта Золотоноші». Вчителі школи: Жиденко Галина Григорівна, Саранча Віра Іванівна, Соколова Олена Дем'янівна, Лук’ященко Людмила Миколаївна, Конопля Віра Олексіївна, Заярна Ніна Василівна, Онуфрійчук Наталія Михайлівна – керівники методичних об’єднань та школи передового педагогічного досвіду міста.

Учні школи мали добрі показники на обласних та республіканських олімпіадах. Пилипенко Ростислав – двічі був призером республіканської олімпіади з історії, Білик Євгеній – призер обласної олімпіади з правознавства, Мозговий Сергій, Міняйло Оксана – призери обласної олімпіади з біології.

Почалася робота учнів в Малій Академії наук при Черкаському університеті. Дорошенко Тарас і Форостян Людмила були призерами ІV етапу захисту науково-дослідних робіт Малої Академії наук з фізики, Лоєнко В. була призером ІІІ етапу захисту науково-дослідницьких робіт Малої Академії наук з української мови.

У школі створена танцювальна студія під керівництвом Руденко Людмили Вікторівни. Група старшокласників: Білик Євген, Потєряйко Світлана, Рудь Олександр, Кодацька Катерина, Гвоздик Артем, Мозгова Юлія, Сірош Сергій, Форостян Людмила зачаровували глядачів своєю танцювальною майстерністю.

У 1997 році у школі було обладнано хореографічний клас.

Етнографічний ансамбль «Барвіночок» під керівництвом Шеєнко Ірини Андріївни став призером обласного огляду-конкурсу учасників художньої самодіяльності.

На високому рівні проводилась спортивна робота в школі. Баскетбольні команди юнаків і дівчат були постійними призерами міських спортивних змагань, школа постійно посідала перші місця в усіх спортивних змаганнях міста.

30 березня 1998 року трагічно загинув директор школи Білик Валерій Васильович. 

10 квітня 1998 року директором школи був призначений Носенко Юрій Олексійович. З нового навчального року заступником директора школи з навчально-виховної роботи призначена Конопля Віра Олексіївна.