Меню сайту


Авторизація
Категорії розділу
Шкільні новини [654]
Шкільні портрети [38]
Шкільний спорт [99]
Новини сайту [16]
Україна - Єдина Країна [58]
Рік англійської мови [7]
Наші вчителі [10]
Наші випускники [22]
Батьківська сторінка [18]
Анонси [8]
Конкурси для учнів [25]
Конкурси для вчителів [11]
Творча майстерня "Перлина" [14]
Новини освіти і науки України [97]
ДПА [5]
ЗНО [44]
Вчимося вчитися [5]
Школа етики і етикету [6]
Сторінка-цікавинка [48]
Всяка всячина [80]
Радимо прочитати [64]
Сам собі майстер [28]
У світі прекрасного [11]
Салон краси [8]
Вітання [52]
Пам'ятні дати [28]
Все про Новий рік [47]
Народний календар [18]
Що сьогодні святкує світ [45]
Світ кіно [3]
Новітні технології [8]
Все про космос [7]
Наше опитування
Чи прогулюєте ви навчання?
Всього відповідей: 119
Сьогодні завітали
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Пошук
Друзі сайту


















За підтримки NIC.UA

Педагогічний колектив

Кафедра початкового навчання:
Беркут Віра ЛеонідівнаБілик Світлана ВолодимирівнаВерчик ЛіліяГонза Ніна ВасилівнаДубенець Наталія ВладиславівнаМокій Алла МиколаївнаСірош Надія Василівна, Шамрай Людмила Василівна, Заярна Ніна Василівна

Кафедра української мови і літератури: Веретільник Лариса Іванівна, Павленко Алла Григорівна, Смик Зоя Анатоліївна, Танська Наталія Володимирівна

Кафедра зарубіжної літератури і російської мови: Адаменко Олена Дем'янівна, Онуфрійчук Наталія Михайлівна, Сизько Галина Леонідівна, Шпильова Любов Миколаївна

Кафедра іноземної мови: Баглаєнко Алла Володимирівна, Дєєва Юлія Олександрівна, Литвиненко Наталія Іванівна, Степаненко Олена Володимирівна

Кафедра історії і правознавства: Брахно Ірина Василівна, Конопля Віра Олексіївна, Чанцева Людмила Григорівна

Кафедра математики та інформатики: Боченкова Валентина Василівна, Бузенко Світлана Анатоліївна, Лукьященко Валентина Іванівна, Широкова Світлана Анатоліївна, Князєва Ольга Володимирівна, Павленко Лариса Анатоліївна,  Пузєєва Ірина Яківна, 

Кафедра фізики: Капленко Ольга Миколаївна, Коломієць Ольга Андріївна

Кафедра біології, хімії і географії: Гачкало Світлана Яківна, Смаглюкова Олена Іванівна, Ткаченко Віктор Васильович

Кафедра трудового навчання і малювання: Назарова Марина Вікторівна, Удод Микола Іванович

Кафедра музики і хореографії: Богдан Інна Григорівна, Бердник Світлана Олексіївна, Величко Світлана Миколаївна, Петренко Анна Григорівна, Федина Людмила Вікторівна

Кафедра фізкультури: Ізвозчик Руслан Олександрович, Тараненко Володимир Миколайович, Соболь Вікторія Вікторівна

Вихователі груп продовженого дня: Матвєєва Ірина  Миколаївна, Удод Аліна Миколаївна

Психолог: Гайдамака Людмила Василівна

Педагог-організатор: Передерій Олександра Олександрівна