Вітаємо Вас на офіційному веб-сайті ЗОШ №3 перехожий | Реєстрація | Вхід


Меню сайту


Авторизація
Категорії розділу
Шкільні новини [802]
Шкільні портрети [42]
Шкільний спорт [103]
Новини сайту [16]
Україна - Єдина Країна [58]
Рік англійської мови [7]
Наші вчителі [12]
Наші випускники [22]
Батьківська сторінка [18]
Анонси [8]
Конкурси для учнів [25]
Конкурси для вчителів [11]
Творча майстерня "Перлина" [14]
Новини освіти і науки України [103]
ДПА [5]
ЗНО [44]
Вчимося вчитися [5]
Школа етики і етикету [6]
Сторінка-цікавинка [48]
Всяка всячина [80]
Радимо прочитати [64]
Сам собі майстер [27]
У світі прекрасного [11]
Салон краси [8]
Вітання [52]
Пам'ятні дати [28]
Все про Новий рік [47]
Народний календар [18]
Що сьогодні святкує світ [45]
Світ кіно [3]
Новітні технології [8]
Все про космос [7]
Наше опитування
Ваше ставлення до паління? (Цигарки)
Всього відповідей: 158
Сьогодні завітали
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Пошук
Друзі сайту


За підтримки NIC.UA
Головна » Новітні технології
Найголовніша новорічна ялинка нашої країни цього року обіцяє бути ще красивішою, ніж торік.
Почнуть встановлювати її на Майдані у Київі через місяць, а запалять - за 11 днів до Нового року, 20 грудня, повідомляє газета "15 хвилин".
 
За даними мерії, в оформленні дерева використають 20-ти тонний металевий каркас і близько 450 маленьких ялиночок. Висота готової ялинки сягатиме 35 метрів. Прикрасами будуть не лише величезні кулі, сніжинки і казкові гірлянди, але і іграшки у вигляді маленьких бичків - як символів грядущого року Бика.
 
Категорія: Новітні технології | Переглядів: 1020 | Додано: Галина | Дата: 17-Листопада-2008 | Коментарів (0)


Дослідники з Бостонского університету заявили про те, що в найближчому майбутньому бездротові мережі будуть використовувати для передачі даних не радіочастоти, а видиме світло, пише TechRadar.

За словами науковців, передавачами в новій мережі служитимуть малопотужні світлодіоди, які також будуть і точками доступу.

Очікується, що дані в такий спосіб будуть передаватися зі швидкістю від 1 до 10 мегабіт на секунду. Притому бездротова технологія, що працює у видимому світлі, дозволить поєднувати пристрої в освітленій кімнаті в так звану розумну мережу.

А це значить, що для того, щоб об'єднати в одну мережу, наприклад, комп'ютер, смартфон і термостат досить буде просто вмикати світло в кімнаті.

Вчені стверджують, що нова мережа споживатиме мало енергії й забезпечить більшу надійність, ніж традиційні бездротові аналогічні мережі.

За матеріалами: gpu.ua
Джерело: http://www.navsi100.com/

Категорія: Новітні технології | Переглядів: 1681 | Додано: Галина | Дата: 29-Жовтня-2008 | Коментарів (0)

Згідно даним дослідження Speedtest.net, проведеного за замовленням компанії Cisco Systems, Швеція і Нідерланди мають найякісніші і високошвидкісні інтернет-з'єднання зі всіх країн Європи. Дослідники відзначають, що тут концепція широкосмугових мідних і оптичних кабелів має державну підтримку, а місцеві оператори доступу в мережу і кабельного ТБ постійно інвестують в розвиток інфраструктури, пише newsland.ru.

 

Світовим же лідером названа Японія, де не дивлячись на острівну структуру держави значна частина з'єднань - це перспективне волоконно-оптичні лінії.

 

... Читати далі »

Категорія: Новітні технології | Переглядів: 1141 | Додано: Галина | Дата: 13-Вересня-2008 | Коментарів (1)

«Чи зможемо ми зробити щось краще і грандіозніше за Александрійську бібліотеку, де, за легендами, зберігалося від 30 до 70 відсотків світових знань?» — цим запитанням завершується один із документів Європейської комісії, у якому описано проект створення Європейської цифрової бібліотеки (ЄЦБ).
 
ЄЦБ об’єднає в єдину мережу оцифровані фонди бібліотек, архівів, музеїв країн—членів ЄС. Багатомовний веб-портал полегшить доступ до книжок, карт, архівних записів, фотографій та аудіовізуальних матеріалів із різних культурних інституцій багатьох країн Європи. Його створення є довгостроковим проектом. Але прототип стартує вже в листопаді 2008 року і надасть відкритий доступ до щонайменше двох мільйонів оцифрованих об’єктів. До 2010 року, за прогнозами Єврокомісії, у бібліотеці буде вже шість мільйонів об’єктів.
Хочете діянатися більше - читайте тут...
Категорія: Новітні технології | Переглядів: 1015 | Додано: Галина | Дата: 12-Вересня-2008 | Коментарів (0)

Під час свого виступу на Intel Developer Forum старший технічний фахівець корпорації Intel Джастін Раттнер передбачив великі зміни в житті суспільства і розвитку високих технологій. Окрім іншого він заявив, що до 2050 року машини можуть зрівнятися з людським розумом за своїми можливостями сприйняття зовнішнього світу. 
  Згідно заяві представника Intel технології розвиваються набагато швидшими темпами, ніж хто-небудь міг припустити 40 років тому. Деякі фахівці стверджують, що сьогодні суспільство переживає переломний момент, після якого технології почнуть розвиватися по експоненті, і можливо незабаром штучний інтелект перевершить людський розум. 
  Раттнер оптимістично висловився з приводу майбутнього робототехніки. Він розповів про роботу фахівців Intel зі створення мікро-роботів (так званих "катомів") і програмованої матерії, яка дозволяє змінювати форму, розмір і колір предметів. Крім того, за повідомленням Раттнера, в майбутньому роботи зможуть за допомогою електричного поля обстежувати об'єкти, не контактуючи з ними безпосередньо. 
  Крім того, що машини стануть більш людиноподібними Раттнер також заявив, що їх взаємодія з людиною стане більш безпосередньою. Раттнер розповів, що в лабораторіях Intel вже ведуться дослідження в галузі людино-машинного інтерфейсу майбутнього.
Категорія: Новітні технології | Переглядів: 997 | Додано: Галина | Дата: 10-Вересня-2008 | Коментарів (0)

 
Перший пучок протонів, запущений сьогодні вранці, 10 вересня, о 9:00 за центральноєвропейським часом, успішно подолав всі вісім секцій кільця Великого адронного колайдера.

Як повідомили в центрі Європейської ради ядерних досліджень CERN, пучок протонів успішно подолав усі вісім секцій кільця ВАКА, пройшовши, таким чином, 27 кілометрів його довжини в напрямку за годинниковою стрілкою. При цьому енергія інжекції пучка становила 450 гігаелектронвольт.

Що характерно, зіткнення протонів сьогодні здійснюватися не будуть - вони вперше мають зіштовхнутися 21 жовтня 2008 року. Але цього дня, за словами вчених, енергія пучків не досягне максимуму - 14 тераелектронвольт. Планується, що повноцінний експеримент відбудеться на початку 2009 року.

У ході перших запусків ВАКА інженери CERN будуть тестувати роботу магнітів, які втримують елементарні частинки на стабільній орбіті й не дають їм вилетіти за її межі. А протягом  найближчих днів учені запустять пучки протонів проти годинникової стрілки.

Нагадаємо, що ВАК, побудований на території Швейцарії й Франції дослідниками центру Європейської ради ядерних досліджень CERN, призначений для прискорення протонів і важких іонів до раніше недосяжних швидкостей.

Учені сподіваються, що ВАК допоможе їм знайти відповіді на нерозв'язані питання загальної теорії ... Читати далі »

Категорія: Новітні технології | Переглядів: 1042 | Додано: Євгеній | Дата: 10-Вересня-2008 | Коментарів (1)

Сьогодні 10 вересня, о 9:30 за центральноєвропейським відбудеться перший запуск протонного пучка в пристрої, здатному знищити Землю, або Великому адронному коллайдері.
 
Останні перевірки всієї інфраструктури ВАКа (LHC) були проведені 8 і 9 вересня. І, зі слів фахівців центру Європейської ради ядерних досліджень CERN, прискорювач готовий до повноцінного запуску.
 
Перший запуск протонного пучка відбудеться 10 вересня о 9:30 ранку за центральноєвропейським часом. Задача-мінімум цього дня - прослідкувати, аби протонні згустки обох напрямів проходили хоч би один повний оберт.
 
Запускати протонний пучок в колайдер будуть поступово, сектор за сектором. Спочатку пучок по лінії передачі буде виведений з попереднього прискорювача і упреться в захисні екрани на вході в LHC. Потім екрани приберуть, і пучок пройде по дузі до найближчої контрольної точки, де буде поглинений коліматорами. Якщо в цій точці з траєкторією буде все гаразд, то коліматори розсунуться, і пучок піде далі, до наступної контрольної зони, де повториться перевірка траєкторії.
 
Критичний момент, зі слів експертів, настане тоді, коли на дорозі протонів приберуть останні заслінки і пучок піде на наступний круг. З одного боку, орбіта замкнеться, і завдання-мінімум буде вик ... Читати далі »
Категорія: Новітні технології | Переглядів: 1191 | Додано: Євгеній | Дата: 10-Вересня-2008 | Коментарів (0)


Ваші парасольки вже не раз страждали від сильних поривів вітру, внаслідок чого їх всякий раз доводилося міняти на нові? Nubrella – новітня альтернатива звичайним парасолькам, вирішує і цю, і ряд інших проблем. Таку парасольку не понесе вітер, її спиці не погнуться і не ламатимуться все від того ж вітру, більш того, вона взагалі не має ручки і вдягається прямо на плечі. І виходить ось такий своєрідний скафандр smile А ще, в ньому можна буде спокійно говорити по телефону, не боячись, що він намокне. Думаєте, це жарт або черговий божевільний концепт? Помиляєтеся! Nubrella не тільки реально існує, але і продається за ціною 60 у.о.

nubrella.com
Via: mobbit.info


Категорія: Новітні технології | Переглядів: 1168 | Додано: Євгеній | Дата: 22-Лютого-2008 | Коментарів (0)