Середа, 20-Лютого-2019, 02:54
Вітаю Вас перехожий | Реєстрація | Вхід

Меню сайту
Категорії розділу
Шкільні новини [815]
Шкільні портрети [41]
Шкільний спорт [104]
Новини сайту [18]
Україна - Єдина Країна [58]
Рік англійської мови [7]
Наші вчителі [12]
Наші випускники [22]
Батьківська сторінка [18]
Анонси [8]
Конкурси для учнів [25]
Конкурси для вчителів [11]
Творча майстерня "Перлина" [14]
Новини освіти і науки України [103]
ДПА [5]
ЗНО [44]
Вчимося вчитися [5]
Школа етики і етикету [6]
Сторінка-цікавинка [48]
Всяка всячина [80]
Радимо прочитати [64]
Сам собі майстер [27]
У світі прекрасного [11]
Салон краси [8]
Вітання [52]
Пам'ятні дати [28]
Все про Новий рік [47]
Народний календар [18]
Що сьогодні святкує світ [45]
Світ кіно [3]
Новітні технології [8]
Все про космос [7]
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Листопада 2007  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Наше опитування
Чи прогулюєте ви навчання?
Всього відповідей: 146
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

05:41
Як звільнитися від комплексів
У наш час багато людей страждають від різних комплексів, починаючи від невпевненості в своїх власних словах або вчинках і закінчуючи комплексом неповноцінності.
Корінь всього цього, як не дивно, страх. Страх помилитися, зробити що-небудь не так, як хотілося б, і виставити себе на посміховисько.

Страх, який відчувають сором'язливі люди, виникає через те, що вони порівнюють себе з іншими людьми, саме через це виникають сумніви в своїх силах. Тому, якщо хочете позбавитися від комплексів, важливо усвідомити, що у жодному випадку не можна порівнювати себе з іншими. Кожна людина унікальна. Вона така, якою її створив Бог. І кожному з нас Бог дав однакові можливості. Він нікого не обділив. Інша справа, що людина своїм страхом маскує свої можливості. Страх не дає їм виявитися. Запам'ятайте, ви повинні відчувати себе вільно в будь-якій обстановці, де б ви не знаходилися. І не бійтеся помилитися.

Не бійтеся і не переживайте. Страх і переживання часто заважають знайти правильні рішення. До того ж, це впливає на ваше здоров'я. І зовсім не позитивно. Навпаки, частіше посміхайтеся. Тоді страхи і переживання легко зникнуть. Життя прекрасне, коли на нього дивишся з посмішкою і оптимізмом. І це здорове і правильне ставлення до нього.

Люди самі “ліплять” свої комплекси, коли концентрують на них свою увагу. Те, з чого люди створюють собі комплекси, часто можна перетворити на ту родзинку, яка їх вигідно відрізнить від інших. Знову ж таки, все залежить від ставлення. Правильне ставлення до себе, до своїх переваг і недоліків – запорука життя без комплексів.

Почніть вірити в себе. Проявіть впевненість у своїх справах і вчинках. Для цього є одна дуже ефективна вправа. Візьміть листок паперу і ручку. І напишіть ті риси вдачі, які ви хочете придбати. Наприклад: “Я упевнена в собі людина”, “Я не боюся помилитися”, “Я вільний від комплексів”, “Я не боюся чужої думки”. Напишіть їх кілька разів. І щодня повторюйте цю процедуру. Також ви можете говорити це вголос. З часом ви обов'язково набудете цих якостей.

Знайте, що ви повинні в першу чергу сподобатися собі, а не іншим людям. Людей дуже багато і всім не сподобаєшся. Тому ви повинні завжди грунтуватися на одному, істинному для вас прикладі. Саме це відрізняє впевнену в собі людину від тієї, що сумнівається в своїх силах.

Дуже важливо бути впевненим в собі і своїх словах, але не менш важливо говорити істину і жити відповідно до неї. Ці якості тільки разом зроблять вас по-справжньому щасливою людиною. Вас поважатимуть, а що ще краще – вас любитимуть. А любов – це вершина будь-яких відносин. Ваше життя стане дуже яскравим і цікавим. І ваш приклад буде на благо іншим людям.
(Олександр Константінов)
Першоджерело на : http://willows-dream.narod.ru/

Категорія: Школа етики і етикету | Переглядів: 1737 | Додав: Галина | Рейтинг: 4.4/7
Всього коментарів: 12
avatar
1 PSV • 21:38, 29-Листопада-2007
А де ж коментарі? wink Невже тут всі без комплексів? Дякую! Надзвичайно корисна інформація! Раджу всім застосувати поради!
avatar
2 katapulta • 15:28, 01-Грудня-2007
Мене турбує комлекс мовної неповноцінності нашої молоді, яка спілкуючись українською в побуті, в письмовому варіанті завжди послуговується російською sad Я вражений! Чому цього не вчать школярів у школі? Бо мабуть вчителям байдуже це питання ((
avatar
3 Галина • 17:35, 01-Грудня-2007
А чому ви впевнені в тому, що вчителі не вчать цьому учнів у школі? І чому ви думаєте, що "вчителям байдуже"? А на чому базується ваше твердження про те, що наша молодь в писемному мовленні "завжди послуговується російською мовою"? І чому те, що людина знає російську мову, розцінюється вами, як комплекс мовної неповноцінності? Звідки така зневага? Звідки така обізнаність і такий прокурорський тон? Як на мене, то якраз ваше твердження є неповноцінним з точки зору, перш за все, моралі.

Зрештою, я думаю, вам відомий мудрий вислів про те, що скільки людина знає мов, стільки разів вона і людина. Тож немає потреби ганьбити жодну з мов, а тим більше людей, про яких ви нічого не знаєте! Спробуйте почути і зрозуміти не тільки себе, а і їх!
avatar
4 Галина • 17:58, 01-Грудня-2007
Цитата в тему. Я думаю, Юро, що слова великого українського поета Дмитра Павличка є для вас авторитетними і ви не будете звинувачувати його у зневазі до рідної мови, прочитавши уривок з його вірша "Золота сурма", який є практично прямою відповіддю вам:
Народе мій, дитино ясночола,
Живи й орудуй мовами всіма,
Бо кожна мова - твого духу школа,
Твоєї правди золота сурма...
avatar
5 katapulta • 22:07, 05-Грудня-2007
Послухайте,Галино Леонідівно, і де ви побачили ганьбу на якусь мову із мого боку? Де зневага? Навіщо додумувати те чого не було?
Я не розглядаю знання росмови як комплекс мовної неповноцінності,скоріше навпаки.Звичку в письмовому варіанті послуговуватись російською прищепив нам совок, тому дуже прикро бачити як по сьогодні досі послуговуються тепер уже ваші діти цією совковою звичкою. Дивно, ви мабуть вчитель і так неадекватно мене сприймаєте. Спробую пояснити докладніше: Вихованці ваші, української середньої школи (не тільки №3) ігнорують свою рідну мову, послуговуючись російською яка на їх думку є престижнішою, респектабельнішою і ще якоюсь, але кращою! Не знаю, можливо ви надто далекі і не розумієте повної глибини суті даної проблеми але це правда. Не кажу про всіх але що таких більшість, то це факт. І повірте, обізнаний - не один день в інтернеті! І хто як не вчитель повинен прищепити учню любов і повагу до своєї рідної мови, щоб не було таких сумних тенденцій ?!!
avatar
6 Галина • 22:52, 05-Грудня-2007
Шановний Юро! Перечитайте ще раз своє перше послання і останнє - ви протирічите самі собі. То ви говорите, що вас " турбує комлекс мовної неповноцінності нашої молоді", то заявляєте, що не розглядаєте, " знання росмови як комплекс мовної неповноцінності" і тут же гнівно докоряєте молоді за те, що вона користується російською мовою! То коли ж в щирі? Навчіться послідовно і логічно викладати свої думки. Це по-перше. А по-друге, для того, щоб давати оцінку моїй компетенції і знанням, треба знати і розуміти проблеми школи, а для цього замало бути "не один день в інтернеті". "Сидіти в інтернеті" і працювати в школі з живими людьми - це абсолютно різні речі. Так що я раджу вам бути розбірливішим у виразах на кшалт того, що я "надто далека і не розумію повної глибини суті даної проблеми" Ви, мабуть, вважаєте себе великим спеціалістом у данній області, якщо дозволяєте говорити в такому тоні. То що ж ви особисто зробили для вирішення цієї проблеми? Чи вашого запалу вистачає тільки на такого роду зухвалі заяви та на ті брудні коментарі, що ви залишили до фотографій Ілони Войденко у розділі "Фотоальбом"? Ото і все, на що ви здатні?
avatar
7 katapulta • 00:42, 06-Грудня-2007
А чому ви не акцентуєтесь на увазі до даної проблеми а постійно мені чіпляєте ярлики негативу, га?!!
Це ніщо інше як з'їзджання з теми через брак переконливих аргументів. Та й нічого я собі не протирічу, вся проблема криється у неадекватності вашого сприйняття. Ось приміром таке: "заявляєте, що не розглядаєте, " знання росмови як комплекс мовної неповноцінності". Як взагалі можна розглядати знання будь-якої мови як комплекс мовної неповноцінності? Це абсурдно. Я маю на увазі нехороше явище коли україномовна людина надає перевагу у письмовому спілкуванні російській - оце називається комлексом мовної неповноцінності.
І допоки ви будете втікати від кореня даної проблеми ?!? Може вже прокоментуєте щось по суті? wink

>То що ж ви особисто зробили для вирішення цієї проблеми?
Переконав багатьох, пані Галино, у їх неправоті. І я маю повне право заявляти про байдужість вчителів до цього питання бо я не можу вплинути на вас із висоти якоїсь освітянської чи владної посади?

avatar
8 Галина • 02:43, 06-Грудня-2007
Щоб впливати на мене, шановний, вам ще треба рости і рости, і для цього зовсім не потрібно обіймати якусь владну посаду, треба перш за все бути Людиною. Це по-перше.
По-друге, юначе, я так розумію, що для вас існує тільки дві думки: одна - ваша, а друга - неправильна. Тому, на вашу думку, ви і вважаєте, що переконали когось в їх неправоті. А звідки ви знаєте, що вони були неправі? Хто це вирішив? Знову ви? Чи не завелику роль ви собі відвели?
І по-третє. Ви вважаєте, що маєте повне право заявляти про байдужість вчителів. І хто ж з вас наділив цим правом? Знову ви самі? Оце так-так! Висновки напрошуються сумні...
А щодо кореня мовної проблеми, то ви дуже вільно трактуєте її постулати, перекручуючи їх значення. Щоб припинити цю дискусію, я відішлю вас до Основного Закону нашої країни. Там все зазначено чітко і ясно і щодо державної мови, і щодо мов спілкування. Бажаю успіхів!
P.S. Будьте тактовними і толерантними у висловлюваннях, не тільки говоріть, а й слухайте, тоді і спілкуватися з вами буде цікаво. А поки що ....
avatar
9 katapulta • 19:42, 06-Грудня-2007
І говорю і слухаю. Ви от пишете тут заради писанини і ні слова чогось по суті. Просто вражає ваша топорна необізнаність у цій темі ! Вам би слід почитати деякі думки з цього приводу тут
avatar
10 Галина • 03:32, 07-Грудня-2007
А мене вражає інше - твоя "топорна" невихованість. Начитатися чужих думок з Інтернету і потім ними козирять - то не велика заслуга. Якою б ти мовою не говорив, але якщо ти дозволяєш собі такий тон і такі мовні звороти на адресу співрозмовника (тим більше старшого і досвіченішого за тебе), то нічого розглагольствувати про високі матерії у мовному питанні - спустися на землю і навчися для початку вести дискусію, не ображаючи опонента.
От через таких "захисників" і страждає наша мова, бо щоб нею хотіли говорити, треба її популяризувати (чим я , до речі, і займаюся, причому на всеукраїнському рівні, - це так, тобі до відома, щоб зняти питання щодо моєї необізнаності), а не використовувати при цьому "силові" методи (ти там щось подібне пропонував - "вплинути з висоти владної посади" тощо). Це абсолютно нічого не дасть, бо ніколи нічого прекрасного не вдалося створити силою і грубістю. Тільки терпіння і тактовність можуть переконувати.

Так що, хлопче, як говорить Біблія, стукайте і вам відчинять. Зверни увагу, не гамселіть ногами, не вибивайте двері - а саме стукайте.
А твої закиди на кшалт "нав'язав совок", "мовна неповноцінність", твої пафосні зарозумілі заяви про свою обізнаність і значущість не додали нікому бажання з тобою поспілкуватися не тільки українською, а і будь-якою іншою мовою.

avatar
11 katapulta • 23:59, 07-Грудня-2007
Найкращий спосіб не помічати мовної проблеми - гарно закрити на неї очі, що ви з успіхом і робите. Сумно...
Жахливі контрасти: вчитель популяризує українську на всеукраїнському рівні а на місцевому проявляє кричущу байдужість а то й зовсім сліпоту до її проблем, закриваючи мені рота і постійно намагаючись зійти із суті питання wacko

> Начитатися чужих думок з Інтернету і потім ними козирять - то не велика заслуга.
Ооо! Це ви даремно пишете такі здогадки, повірте, я і знав що ось-ось кинете цю репліку smile Відповідаю: моя думка в цьому плані формувалась ще з 95-го року до ери Інтернету в Україні, так що цей закид банальний і хибний до крику wink

avatar
12 Галина • 14:05, 08-Грудня-2007
І звідки ж це ти взяв, що я "проявляю кричущу байдужість", "сліпоту"? Хто ж тебе наділив таким правом - судити людей, не знаючи, чому вони присвячують своє життя?
Ти знову скочуєшся до образ. А знаєш чому? Бо ти абсолютно безсилий у своїй люті, у тебе немає аргументів для ведення спокійної дискусії. А безсилий тому, що нічого, крім балаканини за твоєю "сформованою думкою" немає? А знаєш, чому немає? Тому що на ділі ти нічого не зробив для того, щоб зрушити це питання з місця. Ти знову будещ говорити, що десь когось переконав, але це знову тільки твоя думка. Слова - це тільки слова і нічого більше. Ти собі "сформував думку" і носишся тепер з нею, як з писаною торбою, вважаючи, що вхопив істину за хвіст. Сама твоя "сформавана думка" без конкретної справиаж ніяк не зарадить поліпшенню стану мовного питання.

Ось тобі конкретний приклад. Якщо ти дійсно так переживаєш за долю української мови, то чому ж тоді залишив коментар тільки на російськомовній сторінці нашого сайту (до оповідання Каті Семенової), а україномовні роботи наших учнів проігнорував? А саме їх потрібно було підтримати, щоб не згасло в них прагнення писати саме українською мовою.
А Катя наша тільки починає творити і має роботи і українською, і російською мовами, просто українською у неї виходить гірше, вона зараз працює над цим. І я якраз не байдужа до цього, бо допомагаю їй, як і багатьом іншим (це щодо твого закиду про місцевий рівень).
Тому, як на мене, набагато мудріше було б з твого боку не рубати з плеча, не виголошувати сентенції з приводу неповноцінності, а висловити їй свою підтримку і впевнити у тому, що з з радістю прочитав би її наступний твір саме українською мовою, або можливо навіть спробував би перекласти її оповідання і запропонував на суд читачів. Оце була б добра справа, яка дійсно б дала результат.
Як не можна спочатку зрубати дерево, а потім побиватися, чому ж воно не дає плодів, так і не можна спочатку образливими словами вбити бажання говорити, а потім дивуватися, а чого це всі такі байдужі до рідної мови.
Тому наголошую ще раз - тільки тактовно, спокійно і наполегливо можна добитися результату в мовному питанні, тому що людина - це створіння з легкоранимою душею, зі своїм "я", зі своїми переконаннями і думками, тому і діяти з нею потрібно відповідними методами, а не ображати її, гримати на неї, звинувачувати у неповноцінності і тикати носом у мовне питання.

Дитина повинна полюбити!!! рідну мову, а не говорити нею тільки через те, що так треба, або що того хтось вимагає.
Отак-то, хлопче. Отакі наші повсякденні справи "на місцевому рівні"...
.

avatar