Вітаємо Вас на офіційному веб-сайті ЗОШ №3 перехожий | Реєстрація | Вхід


Меню сайту


Авторизація
Категорії розділу
Шкільні новини [769]
Шкільні портрети [41]
Шкільний спорт [101]
Новини сайту [16]
Україна - Єдина Країна [58]
Рік англійської мови [7]
Наші вчителі [12]
Наші випускники [22]
Батьківська сторінка [18]
Анонси [8]
Конкурси для учнів [25]
Конкурси для вчителів [11]
Творча майстерня "Перлина" [14]
Новини освіти і науки України [103]
ДПА [5]
ЗНО [44]
Вчимося вчитися [5]
Школа етики і етикету [6]
Сторінка-цікавинка [48]
Всяка всячина [80]
Радимо прочитати [64]
Сам собі майстер [27]
У світі прекрасного [11]
Салон краси [8]
Вітання [52]
Пам'ятні дати [28]
Все про Новий рік [47]
Народний календар [18]
Що сьогодні святкує світ [45]
Світ кіно [3]
Новітні технології [8]
Все про космос [7]
Наше опитування
Якими соціальними мережами ви користуєтеся

Всього відповідей: 104
Сьогодні завітали
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Пошук
Друзі сайту


За підтримки NIC.UA
Головна » Радимо прочитати
« 1 2 3 4 5 6 7 »

Починаючи з 2009 року студенти зможуть самостійно обирати дисципліни з гуманітарного блоку, який становить 10-15% від загального обсягу. Обов'язковими в гуманітарному блоці залишаються українська мова (за професійним спрямуванням), історія України, історія української культури, іноземна мова та філософія. Інші гуманітарні дисципліни студент зможе обрати самостійно зі списку, наданого його університетом.

За матеріалами : http://www.mon.gov.ua/

Категорія: Радимо прочитати | Переглядів: 676 | Додано: Галина | Дата: 13-Червня-2009 | Коментарів (0)

За поданням Міністра освіти і науки Івана Вакарчука сьогодні на позачерговому засідання Уряд скасував постанови про розширення переліку платних послуг N369 від 14 квітня 2009 року та N447 від 7 травня 2009 року, що були ініційовані та внесені на уряд Міністерством фінансів.

Нагадаємо, що постановою від 14 квітня 2009 року N 369 Кабінет міністрів, на підставі подання Міністерства фінансів, розширив перелік платних послуг, які можуть надаватися вищими навчальними закладами та дозволив державним навчальним закладам стягувати плату зі студентів за складання іспитів та заліків при ліквідації академічної заборгованості, що виникла під час проведення основної сесії. Платними могли стати відпрацювання студентами практичних, лабораторних та семінарських занять з дисциплін, що були пропущені без поважних причин, проведення за бажанням студентів додаткових індивідуальних занять, консультацій та занять з дисциплін, не передбачених навчальними планами.

Сьогодні Уряд підтримав Міністра Вакарчука і скасував ці нововведення. 

Прес-служба МОН

За матеріалами:http://www.mon.gov.ua/Категорія: Радимо прочитати | Переглядів: 602 | Додано: Галина | Дата: 09-Червня-2009 | Коментарів (0)

Під такою назвою у контексті святкування Міжнародного дня музеїв у Києві в музеї знаменитої театральної акторки Марії Заньковецької  відкрито виставку славетної співачки Соломії Крушельницької 

Так склалася творча доля всесвітньо відомої оперної діви, що, об'їхавши театри Західної Європи і Америки, Варшави і Санкт-Петербурга, у Києві вона не співала. І ось це перші відвідини української столиці. За словами куратора виставки Ірини Криворучко, з огляду на місце експонування - музей драматичної артистки Марії Заньковецької, організатори намагалися поєднати два акценти: Крушельницька - геніальна оперна співачка, та Крушельницька - чудова драматична акторка, талановита й досконала майстриня перевтілення. Згадати про кожен тріумф цієї жінки на оперній сцені неможливо. Чіо-Чіо-Сан, Аїда, Саломе, Електра, Лорелея, Ельза, Брунгільда - ці створені Соломією Крушельницькою образи стали символом її артистичної майстерности. Добірка представлених на виставці оригінальних архівних матеріалів із фондів музею Соломії Крушельницької дає можливість краще пізнати велич і незвичайний талант однієї з найбільших оперних співачок минулого століття. 

Яскравим підтвердженням правомірности назви виставки є хоча б те, що Соломія Крушельницька врятувала від провалу оперу Джакомо Пуччіні "Мадам Батерфляй", яку первинно італійська публіка не прийняла. Саме поява Крушельницької в головній партії дала цій опері довге ... Читати далі »
Категорія: Радимо прочитати | Переглядів: 809 | Додано: Галина | Дата: 09-Червня-2009 | Коментарів (0)

32 вищі навчальні заклади, у яких виявлено порушення Умов прийому в 2008 році, перевірять правоохоронні органи. На наступному засіданні Державної акредитаційної комісії розглядатиметься питання щодо анулювання ліцензій зазначеним навчальним закладам, які порушили Умови вступу. Таке рішення прийняла Державна акредитаційна комісія під головуванням міністра Івана Вакарчука 5 червня 2009 року. 

Навчальні заклади, у яких виявлено порушення Умов прийому:

вищі навчальні заклади, де проводилось зарахування на перший курс без сертифікатів

Білгород-Дністровський державний аграрний технікум (21 особа); 
Військовий інститут Київського національного університету імені Тараса Шевченка (2 особи); 
Дніпропетровське медичне училище (13 осіб); 
Кіровоградський інститут вищого навчального закладу "Відкритий міжнародний університет розвитку людини "Україна" (3 особи); 
Кримський республіканський вищий навчальний заклад "Школа-студія при Кримському академічному російському драматичному театрі імені М.Горького" (6 осіб); 
Одеське театрально-художнє училище (2 особи); 
Українська академія бізнесу та підприємництва (13 осіб); 
Рівненський інститут вищого навчального закладу "Відкритий міжнародний університет розвитку людини "Україна" (1 особа); 
Харківське обласне вище училище фізичної культури і спорту (1 особа);


вищі навчальні заклади, які здійсни ... Читати далі »
Категорія: Радимо прочитати | Переглядів: 834 | Додано: Галина | Дата: 07-Червня-2009 | Коментарів (1)


Восени минулого року Державна акредитаційна комісія здійснила низку перевірок вищих навчальних закладів та їхніх філій щодо дотримання ліцензійних умов освітньої діяльності. Через виявлені порушення було припинено діяльність 10 вищих навчальних закладів, а також 5 філій приватного вищого навчального закладу "Відкритого міжнародного університету розвитку людини "Україна".

Міністерство освіти і науки організувало процедуру переведення студентів позбавлених ліцензії навчальних закладів до інших університетів та інститутів. У кожній "проблемній" області рішення ухвалювалося радою ректорів, якою було визначено вищі навчальні заклади для продовження навчання студентів. 

Остаточно вирішується питання переведення студентів трьох вищих навчальних закладів. Найближчим часом відбудеться нарада ректорів Сумської області щодо долі студентів Сумського гуманітарного інституту Міжнародного університету розвитку людини "Україна".

За інформацією ректора ліквідованого Галицького інституту Івана Присяжнюка, отримано попередню згоду Львівської філії Національного університету культури і мистецтв на переведення студентів напряму підготовки "Економіка та підприємництво".

Студенти заочної форми Української академії бізнесу та підприємництва (Житомирський факультет) уже переведені до інших навчальних закладів. Зараз переводяться студенти денної форми навчання.


Список вищих навчальних закладів, яких було позбавлено ліцензії (згідно з н ... Читати далі »
Категорія: Радимо прочитати | Переглядів: 823 | Додано: Галина | Дата: 07-Червня-2009 | Коментарів (0)

 
Всім хто любить вірші, а також пише їх сам, дуже сподобається тут. Адже ви зможете почитати, обговорити вже опубліковані твори, а так само виставити на огляд свої шедеври. Заходьте на портал української поезії.
http://www.virsh.com.ua/
 
 
Категорія: Радимо прочитати | Переглядів: 614 | Додано: Галина | Дата: 15-Квітня-2009 | Коментарів (1)

У ніч з суботи, 28 березня, на неділю, 29 березня, переведенням стрілок годинника на годину вперед Україна перейде на «літній» час. Як повідомили у Державному комітеті України з питань технічного регулювання і споживчої політики, зокрема, відповідно до постанови Кабінету міністрів України від 13 травня 1996 р., на території України 29 березня 2009 року о третій годині за київським часом вводиться «літній» час переведенням годинникової стрілки на одну годину вперед. 

Вперше перехід на «літній» час був проведений у Великобританії в 1908 р. «Літнім» часом зараз користуються понад 110 держав. Перехід з літнього часу на зимовий і навпаки вже більше 100 років здійснюється практично в усіх країнах Європи і Америки. Водночас багато держав Азії живуть за єдиним часом, наприклад, не переводять стрілки годинника Японія, Китай, а також Казахстан і Киргизія. 

Перехід на сезонний час здійснюється для економії енергоресурсів.


Походження та історія

По суті вигідність запровадження літнього часу зумовлено традицією значно зміщувати час сну відносно темного часу доби: людина прокидається, як правило, протягом світлового дня або незадовго до світанку, а лягає спати значно пізніше, ніж заходить Сонце. Зсунувши влітку час людської активності на годину назад, отримаємо додаткове світло (а отже, економію електроенергії) ввечері, але не втратимо нічого вранці. ... Читати далі »
Категорія: Радимо прочитати | Переглядів: 974 | Додано: Євгеній | Дата: 26-Березня-2009 | Коментарів (0)

Вітаємо найепатажнішу зірку української естради Світлану Лободу з перемогою в українському відбірковому конкурсі на участь у Євробаченні 2009 у Росії.

Категорія: Радимо прочитати | Переглядів: 815 | Додано: Євгеній | Дата: 10-Березня-2009 | Коментарів (1)

В останній день зими Національний палац мистецтв "Україна" приймав у свої широкі та комфортні обійми найвродливіших співвітчизників. 28 лютого тут проходила церемонія нагородження переможців номінації "VIVA! Найкрасивіші люди України 2008" і гала-концерт. Серед п'ятдесяти номінантов - Віталій Кличко, Діана Дорожкіна, Вєра Брежнєва, Алан Бадоєв, Ірина Білик, Андрій Шевченко, Богдан Ступка, Олег Скрипка, Софія Ротару та інші.


Відомі спортсмени, телеведучі, музиканти та співаки підіймалися червоною доріжкою, накритою шатром (минулого року наших зірок підмочив дощ - від авт.), і потрапляли під... масований обстріл фотокорів.


У холі Палацу "Україна" було встановлено цілих три банери, на тлі яких можна було фотографувати вітчизняний бомонд. Фотокори кидалися по фойє від одного стенду до іншого, щоб встигнути на гламурні сюжети. А дві дівчини років шістнадцяти не менш спритно встигали сфотографуватися під ручку з кимось із зірок:
- Ой, дивися, Зеленський!
- Ми хочемо з вами сфотографуватися.
Володимир Зеленський не відмовив їм. Хоча дівчатка з розпатланим волоссям, одягнені в куртки та д ... Читати далі »
Категорія: Радимо прочитати | Переглядів: 830 | Додано: Євгеній | Дата: 04-Березня-2009 | Коментарів (1)

Понеділок

Понеділок - чоловік. Цей день шанується і уявляється в образі дідуся, який зустрічає і проводить душі померлих на шляху до загробного життя. Понеділок вважається важким днем, а тому в понеділок не починають ніякого великого діла. Не варто в цей день виїжджати в дорогу - трапиться нещастя. Як у понеділок мастити хату, то будуть вестися таргани в хаті чи в обійсті. У понеділок не можна прясти, снувати, зачинати жати, бо це тяжкий день на роботу. Коли в понеділок щось не вдасться, то буде невдача цілий тиждень. У понеділок не можна брати шмаття бо буде всяка напасть. А щоб цього не було, то треба при тому через пазуху кинути щось залізне і в зубах тоді щось тримати - бодай соломку. Не можна дівчині мити голову (коси) в понеділок, бо як сім понеділків змиє, то не буде мати долі чи талану, буде безталанна її доля. Не можна мити голову в понеділок, бо коси вилізуть. У понеділок не можна вибирати попелу з печі і виносити на двір, бо шуляк буде нападати на курей. Як у понеділок або п'ятницю обрізувати нігті, то зуби не болітимуть. Той, хто народився у ніч під понеділок, буде віщуном, знахарем.

Вівторок

Вівторок - чоловік. Вважаєть ... Читати далі »
Категорія: Радимо прочитати | Переглядів: 2084 | Додано: Галина | Дата: 26-Лютого-2009 | Коментарів (2)