Неділя, 17-Лютого-2019, 22:51
Вітаю Вас перехожий | Реєстрація | Вхід

Меню сайту
Категорії розділу
Шкільні новини [812]
Шкільні портрети [41]
Шкільний спорт [104]
Новини сайту [18]
Україна - Єдина Країна [58]
Рік англійської мови [7]
Наші вчителі [12]
Наші випускники [22]
Батьківська сторінка [18]
Анонси [8]
Конкурси для учнів [25]
Конкурси для вчителів [11]
Творча майстерня "Перлина" [14]
Новини освіти і науки України [103]
ДПА [5]
ЗНО [44]
Вчимося вчитися [5]
Школа етики і етикету [6]
Сторінка-цікавинка [48]
Всяка всячина [80]
Радимо прочитати [64]
Сам собі майстер [27]
У світі прекрасного [11]
Салон краси [8]
Вітання [52]
Пам'ятні дати [28]
Все про Новий рік [47]
Народний календар [18]
Що сьогодні святкує світ [45]
Світ кіно [3]
Новітні технології [8]
Все про космос [7]
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Лютий 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728
Наше опитування
Чи вмієте ви готувати їжу?
Всього відповідей: 149
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

« 1 2 ... 74 75 76 77 78 ... 81 82 »

В усі часи освічена людина користувалася повагою. Навчання – це прихований скарб, це світ знань про людей та їх оточення. Треба навчатися, щоб знати, діяти, жити. Загальновідомо, що знання – це сила. Сила творіння, добра, суспільної злагоди та поступу. Вони, мов чисте повітря і життєдайна енергія сонця, необхідні нам для будівництва держави.

Кожен з нас, перегортаючи сторінки свого життя, зупиниться на тій, що має назву "школа". І полинуть тоді думки приємні, життєрадісні, і защемить серце, бо згадуєш своє дитинство, юність, своїх кращих друзів, своїх порадників і наставників – учителів.
 
Нехай цей навчальний рік відкриє перед молоддю нові горизонти пізнання себе і світу, вчителів надихне успіхами вихованців, батьків – гордістю за своїх дітей.
 
Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 728 | Додано: Галина | Дата: 01-Вересня-2009 | Коментарів (0)

Наприкінці минулого 2008-2009 навчального року наукова лабораторія ренесансних студій, Департамент загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України та Українська асоціація викладачів зарубіжної літератури підвели підсумки проведення відкритого Всеукраїнського творчого конкурсу серед старшокласників за двома номінаціями: «Кращий український переклад 91-го сонету Шекспіра» та «Сонет до Великого Барда», що пройшов в рамках інтелектуально-просвітницької акції “Безмежний світ Шекспірових сонетів”.

Мета акції полягала в популяризації поетичної спадщини Вільяма Шекспіра серед учнівської молоді України, виявленні філологічно обдарованих старшокласників та стимулюванні подальшого розвитку їхніх творчих здібностей. Водночас акція була спрямована на відзначення ювілейної дати – 400-річчя першої публікації сонетарію В.Шекспіра.
Інформаційними партнерами акції були науково-методичний журнал «Зарубіжна література в школах України» та веб-сайт «Український шекспірівський портал»
http://shakespeare.zp.ua/

Конкурс за ... Читати далі »

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 841 | Додано: Галина | Дата: 11-Серпня-2009 | Коментарів (0)

Якщо в учасника тестування виникають сумніви стосовно правильності та об’єктивності оцінювання його навчальних досягнень, то він має право подати апеляційну заяву щодо результатів тестування.

До заяви бажано додати копію запрошення для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні.

Апеляційну заяву потрібно подати до 15 липня 2009 р. особисто або надіслати її рекомендованим листом на адресу Українського центру оцінювання якості освіти.

Заяви, подані іншими способами, та ті, в яких не вказано всі необхідні дані, розглядатися не будуть.

Розгляд заяв здійснюється апеляційною комісією протягом п’ятнадцяти днів із часу їх надходження. Рішення комісії надсилається заявнику за вказаною ним адресою.

Детальну інформацію про порядок розгляду апеляційних заяв щодо результатів зовнішнього незалежного оцінювання викладено в розділі 9 Порядку проведення зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень випускників навчальних закладів системи загальної середньої освіти у 2009 р., затвердженому наказом Міністерства освіти і науки України від 18.02.2009 р. № 133 (зареєстрований у Міністерстві юстиції України за № 281/16297 від 26.03.2009).

Станом на 6 липня отримано 4884 апеляційні заяви.
Із них розглянуто 1368.

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 564 | Додано: Галина | Дата: 02-Липня-2009 | Коментарів (0)

Український центр оцінювання якості освіти обнародував результати тестування з української мові і літератури 2009 року.  

37,292 тис. або 8,61% випускників отримали результат тестування нижче 124 балів, що означає, що їх сертифікати не можуть бути взяті до розгляду вітчизняними університетами, інститутами і академіями. Про це повідомляє Інформаційний центр незалежного оцінювання.

Проходження тесту з української мови і літератури є обов'язковим для всіх абітурієнтів вітчизняних вищих навчальних закладів незалежно від форми навчання і власності. Торік «невдах» було трохи більше - 8,81%.

Максимальний 200-бальний результат цього року отримало 206 випускників, або 0,05% учасників ЗНО 2009 року.

43,01% учасників показали результат в діапазоні 150-180 балів.

Результати тестування можна було до 15 липня оскаржити, подавши спеціальну заяву в Український центр оцінювання якості освіти. В Українському центрі оцінювання якості освіти вже відбулося засідання апеляційної комісії, під час якого розглянуті 184 апеляційних заяви. Результати 168 учасників зовнішнього оцінювання залишено без змін, шести – змінені. Вирішення відносно задоволення апеляційних заяв десяти учасників відкладене до уточнення даних, відмічених в заявах.

Учасники, які з об'єктивних причин не змогли пройти ЗНО в період з 6 травня по 5 червня або відносно яких встановлено порушення процедури проходження, матимуть можливість протестуватися в період з 22 по 26 червня.

Вищі ... Читати далі »

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 728 | Додано: Галина | Дата: 16-Червня-2009 | Коментарів (0)

Практика складання зовнішнього незалежного оцінювання 2009 року свідчить, що трапляються випадки анулювання результатів тестування, неявки, у тому числі з поважних причин, на тестування, що унеможливлює зарахування результатів тестування як державну підсумкову атестацію. Про це повідомляє прес-служба Міністерства освіти й науки України. 
  З огляду на зазначене, школярі, які не змогли скласти тести, повинні складати державну підсумкову атестацію в навчальних закладах. При цьому їм слід написати відповідну заяву на ім'я директора школи. 
  Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки №399 від 14.05.2009р. "Про спеціальну сесію зовнішнього незалежного оцінювання" з 22 по 26 червня цього року відбуватиметься спеціальна сесія зовнішнього незалежного оцінювання. 
  З метою вчасного отримання атестата про повну загальну середню освіту випускник складає у школі державну підсумкову атестацію з предмета, який винесено на спеціальну сесію. При цьому слід подати на ім'я директора школи відповідну заяву.

За матеріалами:http://www.mon.gov.ua/
Джерело:  http://talschool.ucoz.ua/
Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 562 | Додано: Галина | Дата: 04-Червня-2009 | Коментарів (0)

Цього року всі учасники зовнішнього оцінювання отримають один сертифікат, в якому будуть вказані всі результати тестування. Це обумовлено тим, що Український центр оцінювання якості освіти (УЦОЯО) не має достатніх коштів на те, щоб кожному надрукувати п'ять сертифікатів. Про це розповів директор УЦОЯО Ігор Лікарчук в ході Інтернет-конференції на порталі ЛІГА.Новості. 
  За словами Лікарчука, друкувати результати тестів з декількох предметів на різних сертифікатах немає необхідності. 
  "Практично у всіх країнах світу, де введена така система, учасники отримують один сертифікат зі всіма результатами", - стверджує Ігор Лікарчук. 
  Він також відзначив, що "сертифікати немає потреби підробляти. Усі вони будуть двічі перевірятись, співставлятись із базою даних Українського центру (УЦОЯО). Один раз - в онлайн-режимі у приймальній комісії, а вдруге - коли буде підписано наказ про зарахування студентів до ВНЗ. Але на всяк випадок ми передбачили деякі ступені захисту сертифікатів. Їх не можна помітити неозброєним оком, і про них знає дуже обмежена кількість людей".

За матеріалами: http://news.liga.net/

Джерело:http://talschool.ucoz.ua/news/


Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 581 | Додано: Галина | Дата: 03-Червня-2009 | Коментарів (0)

 

28 травня закінчився 2008-2009 навчальний рік. Швидко спливли дні, ніби зовсім недавно лунав перший дзвоник, а от вже і настала пора прощання. Це і радісне, і водночас сумне свято, адже наші одинадцятикласники назавжди залишать стіни рідної школи. Попереду їх чекає доросле життя з новими випробуваннями і перемогами, з новими зустрічами і знайомствами, з новими знаннями і вміннями. Рідна школа від усього серця бажає їм тільки світлої дороги, тільки добрих людей на шляху, тільки цікавого і щасливого життя.

А свято останнього дзвоника розпочалося з урочистого входу випускників на святкову шкільну лінійку (на фото 11-А клас (класний керівник Брахно Ірина Василівна), 11-Б клас (класний керівник Наталуха Тетяна Василівна), 11-В клас (класний керівник Смик Зоя Анатоліївна).

Потім прозвучав вальс для випускників, який вони танцювал ... Читати далі »

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 867 | Додано: Галина | Дата: 30-Травня-2009 | Коментарів (0)

З 25 травня по 30 червня 2009 року в Міністерстві освіти і науки України діятиме консультативний телефон "Літня екзаменаційна сесія 2008/2009 навчального року". 
Звертайтесь за номером 8 (044) 486-13-16.

Гаряча лінія МОН забезпечуватиме належний контроль за проведенням літньої екзаменаційної сесії у вищих навчальних закладах. Це сприятиме оперативному реагуванню на можливі факти порушень і зловживань.

Прес-служба МОН http://www.mon.gov.ua/Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 806 | Додано: Галина | Дата: 29-Травня-2009 | Коментарів (0)

Національний конкурс шкільних газет - найбільша подія шкільного друку в Україні. Щороку в ній беруть участь стінні, друковані, електронні шкільні та класні газети, а також газети професійно-технічних училищ, тисячі юнкорів з усієї України. 

2200 газет з 23 областей України та 408 загальноосвітніх шкіл змагалися за першість у Національному конкурсі шкільних газет. Лише 18 з них посіли призові місця в 13 номінаціях. Серед переможців представники АР Крим, Дніпропетровської, Донецької, Житомирської, Закарпатської, Запорізької, Вінницької, Кіровоградської, Луганської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Харківської, Херсонської та Черкаської областей. 

Подарунки вони отримали від організаторів конкурсу - Національної спілки журналістів, Академії педагогічних наук України, Асоціації молодіжної преси України та Коледжу преси та телебачення (м.Миколаїв), Представництва Європейської Комісії в Україні, газет "Голос України" та "День", радіо "Наше радіо", гуртів ТНМК, Олега Скрипки, Інституту масової інформації, Фонду Леоніда Кучми.

Також привітали переможців Прем'єр-міністр ... Читати далі »

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 2224 | Додано: Галина | Дата: 28-Травня-2009 | Коментарів (3)

Травень щороку приносить нам багато гарних свят, та найвеличнішим все ж залишається День Перемоги. У нашій школі це свято відзначають кожного року. Завжди готують святковий концерт з інсценізаціями уривків літературних творів, звучать вірші про ті тяжкі і гіркі роки, пісні воєнних літ. Учні нашої школи  відвідують ветеранів, малюють святкові плакати. Це свято, неповторне і бентежне, стало вже традиційним у школі.

Цього ж року в переддень Свята Перемоги, 7 травня, вчителі, учні та гості зібралися в одній з рекреацій школи для того, щоб відкрити Музей бойової слави.

... Читати далі »

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 1959 | Додано: Галина | Дата: 28-Травня-2009 | Коментарів (1)