Вітаємо Вас на офіційному веб-сайті ЗОШ №3 перехожий | Реєстрація | Вхід


Меню сайту


Авторизація
Категорії розділу
Шкільні новини [778]
Шкільні портрети [41]
Шкільний спорт [101]
Новини сайту [16]
Україна - Єдина Країна [58]
Рік англійської мови [7]
Наші вчителі [12]
Наші випускники [22]
Батьківська сторінка [18]
Анонси [8]
Конкурси для учнів [25]
Конкурси для вчителів [11]
Творча майстерня "Перлина" [14]
Новини освіти і науки України [103]
ДПА [5]
ЗНО [44]
Вчимося вчитися [5]
Школа етики і етикету [6]
Сторінка-цікавинка [48]
Всяка всячина [80]
Радимо прочитати [64]
Сам собі майстер [27]
У світі прекрасного [11]
Салон краси [8]
Вітання [52]
Пам'ятні дати [28]
Все про Новий рік [47]
Народний календар [18]
Що сьогодні святкує світ [45]
Світ кіно [3]
Новітні технології [8]
Все про космос [7]
Наше опитування
Чи читаєте Ви шкільну газету "Світ Новин"?
Всього відповідей: 440
Сьогодні завітали
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Пошук
Друзі сайту


За підтримки NIC.UA
Головна » Шкільні новини
« 1 2 ... 74 75 76 77 78 »
Якщо ви вже визначилися, з яких предметів будете проходити зовнішнє незалежне оцінювання, то, мабуть, вам цікаво знати, яка кількість завдань міститься в тестах з обраних вами предметів, скільки часу відводиться на їх виконання, орієнтовний розподіл завдань тощо.
Відомості про це ви зможете закачати зі сторінки сайту Українського центру оцінювання якості знань: http://www.testportal.gov.ua/index.php/text/zno2009/
Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 595 | Додано: Галина | Дата: 12-Жовтня-2008 | Коментарів (0)

Програми зовнішнього незалежного оцінювання на 2009 рік розташовані на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.
Тут http://www.testportal.gov.ua/index.php/text/progzno/ можна закачати програми тестів з української мови і літератури, фізики, математики, історії України, географії, іноземної мови, хімії, біології.
 
Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 1168 | Додано: Галина | Дата: 12-Жовтня-2008 | Коментарів (0)

Міністр освіти й науки України Іван Вакарчук затвердив Календарний план зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень осіб, що виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів України в 2009 році.
 
Відповідний наказ №898 міністр освіти підписав 2 жовтня. 

План проведення зовнішнього незалежного оцінювання в 2009 році: 
Історія України - 6 травня 
Біологія - 8 травня 
Фізика - 12 травня 
Географія - 15 травня 
Українська мова й література - 19 травня 
Математика - 26 травня 
Іноземна мова (англійська) - 2 червня 
Іноземна мова (німецька, французька, іспанська) - 3 червня 
Хімія - 5 червня 
 
Нагадаємо, Український центр оцінювання якості освіти відновив роботу "гарячої" телефонної лінії із проблем зовнішнього оцінювання навчальних досягнень тих, хто бажає вступити до ВНЗ в 2009 році, повідомляє прес-служба Міністерства освіти й науки України. 
  Щодня, крім неділі й свят, з 15:00 до 19:00, а в суботу - з 10:00 до 15:00 бажаючі зможуть одержати консультацію за телефоном 8(800)5 ... Читати далі »
Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 611 | Додано: Галина | Дата: 12-Жовтня-2008 | Коментарів (0)

Реєстрація учасників зовнішнього оцінювання розпочнеться 1 грудня 2008 р. і триватиме до 3 березня 2009 р.
 
Випускники 11-х (12-х) класів загальноосвітніх навчальних закладів зможуть зареєструватися за місцем навчання. Випускники загальноосвітніх навчальних закладів попередніх років, учні професійно-технічних та студенти вищих закладів освіти І-ІІ рівнів акредитації, які виявили бажання пройти зовнішнє оцінювання, зможуть зареєструватися в єдиних пунктах реєстрації. Місця розташування єдиних пунктів реєстрації будуть оголошені після 1 листопада. 
 
  Нагадуємо, що 1 листопада, вищі навчальні заклади повинні оголосити переліки предметів, із яких абітурієнти мають подати сертифікати для участі в конкурсі на зарахування до цих вищих закладів освіти. Такі оголошення будуть опубліковані в засобах масової інформації, на сайтах вищих навчальних закладів, інформаційних стендах приймальних комісій. 
 
Наполегливо радимо учасникам зовнішнього оцінювання впродовж листопада остаточно визначитися із переліком тестів, які вони будуть складати у травні-червні 2008 р. Про це учасники тестування мають повідомити під час реєстрації.&n ... Читати далі »
Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 552 | Додано: Галина | Дата: 12-Жовтня-2008 | Коментарів (0)

30 вересня відбулась прес-конференція Міністра освіти і науки України Івана Вакарчука, заступника Міністра Павла Полянського, директора Українського центру оцінювання якості освіти Ігор Лікарчука, де йшлося про проведення зовнішнього незалежного оцінювання знань та Умови прийому до вищих навчальних закладів у 2009 році.

Нагадаємо, що 2 вересня 2008 року Міністр освіти і науки України Іван Вакарчук підписав наказ N 802 "Про затвердження Умов прийому до вищих навчальних закладів України", а 3 вересня 2008 року - наказ N 804 "Про зовнішнє незалежне оцінювання навчальних досягнень осіб, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів України у 2009 році". Наприкінці вересня документи зареєстровано Міністерством юстиції України, і вони набули юридичної сили.

Іван Вакарчук відзначив особливості прийому до вищих навчальних закладів у 2009 році. Вперше Умови прийому затверджені у вересні. Міністр впевнений, що це допоможе молодим людям краще зорієнтуватись при виборі майбутньої професії. ... Читати далі »
Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 918 | Додано: Галина | Дата: 02-Жовтня-2008 | Коментарів (2)

З 15 вересня 2008 р. на сайті Українського центру оцінювання якості освіти ( http://www.testportal.gov.ua/) активована сторінка ″Запитання та відповіді″.
 
Зайшовши на цю сторінку та поставивши запитання, кожен бажаючий зможе отримати кваліфіковану та вичерпну відповідь стосовно різних аспектів проведення зовнішнього оцінювання.
Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 596 | Додано: Галина | Дата: 21-Вересня-2008 | Коментарів (0)

Український центр оцінювання якості освіти повідомляє, що з 20 вересня 2008р. відновлюється робота «гарячої» телефонної лінії з проблем зовнішнього оцінювання навчальних досягнень бажаючих вступити до вищих навчальних закладів у 2009 р.
 
Номер телефону: 8 - 800 – 502 – 43 - 30. Дзвінки з усіх регіонів України (зі стаціонарних телефонів) є безкоштовними.

Цей телефон буде увімкнено щодня, крім неділі та святкових днів, із 15.00 до 19.00 години. У суботу він працюватиме з 10.00 до 15.00 години.

Починаючи з січня 2009 р. режим роботи «гарячої» телефонної лінії буде переглянуто.

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 569 | Додано: Галина | Дата: 21-Вересня-2008 | Коментарів (0)

На виконання Указів Президента України від 4 липня 2005 року №1013 "Про невідкладні заходи щодо забезпечення функціонування та розвитку освіти в Україні"; від 20 березня 2008 року №244 "Про додаткові заходи щодо підвищення якості освіти в Україні"; постанов Кабінету Міністрів України від 25 серпня 2004 №1095 "Деякі питання запровадження зовнішнього оцінювання та моніторингу якості освіти" (із змінами) та від 31 грудня 2005 року №1312 "Про невідкладні заходи щодо запровадження зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингу якості освіти" (із змінами) та з метою поліпшення якості завдань зовнішнього незалежного оцінювання Міністр освіти й науки України І.О.Вакарчук наказав затвердити Програми зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури, історії України, математики, біології, фізики, хімії, географії, іноземних мов. 
  Український центр оцінювання якості освіти має забезпечити: 
- дотримання Програм при розробленні тестових завдань; 
- інформування учасників зовнішнього незалежного оцінювання 2009 року та громадськість щодо змісту Програм. 
 
Програми зовнішнього незалежного оцінювання розміщено на сайтах Міністерства освіти і науки України (http:/ ... Читати далі »
Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 697 | Додано: Галина | Дата: 21-Вересня-2008 | Коментарів (0)

  За повідомленням управління освіти Черкаського міського виконавчого комітету, черкаські школярі матимуть можливість регулярного спілкування зі своїми китайськими ровесниками. 
  Управління освіти Черкас надіслало лист-угоду про взаємний обмін делегаціями старшокласників до міста Чунцін (провінція Ваньжоу). За пропозицією черкаської сторони, щороку 10 старшокласників з черкаських шкіл їздитимуть до Чунціну за дружнім обміном. Так само 10 китайських школярів приїжджатимуть до Черкас. 
  Фінансові витрати за проектом угоди візьмуть нас себе виконавчі комітети обох міст.

 За матеріалами: Провінція
Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 572 | Додано: Галина | Дата: 19-Вересня-2008 | Коментарів (0)

Наразі це тільки пропозиція для дискусії
  Голова парламентського Комітету з питань науки і освіти професор Володимир Полохало провів “круглий стіл” з керівниками освіти Львівщини. йшлося здебільшого про підсумки і перспективи незалежного тестування. Володимир Полохало говорив про інтенсивну роботу з розробки цілісної концепції зовнішнього незалежного оцінювання, необхідність “узаконити” його правовими актами.
  Склалося враження, що голова Комітету підтримує пропозиції багатьох ректорів про те, що незалежне тестування не повинно бути єдиним критерієм при відборі студентів до того чи іншого вищого навчального закладу. Це не дає можливості здійснити виважену оцінку можливостей випускника вчитися у даному конкретному вузі. На думку Володимира Полохала, мають бути тести на знання і тести на здібності. “У нас ще немає культури тестувань, - зазначив Володимир Іванович, - вчителів треба готувати до тестувань, 
мають бути фахівці з моніторингу і оцінювання знань учнів. Тестовий контроль поступово повинен ставати для учня такою ж звичною справою, як і контрольна робота”. На думку голови Комітету, треба готувати щорічні глибокі аналітичні звіти про підсумки тестування. 
  Під час розмови на “круглому столі” начальник Львівського обласного управління освіти Павло Хобзей озвучив свою пропозицію запровадити незалежне тест ... Читати далі »
Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 660 | Додано: Галина | Дата: 18-Вересня-2008 | Коментарів (0)