Вітаємо Вас на офіційному веб-сайті ЗОШ №3 перехожий | Реєстрація | ВхідМеню сайту


Авторизація
Категорії розділу
Шкільні новини [710]
Шкільні портрети [39]
Шкільний спорт [101]
Новини сайту [16]
Україна - Єдина Країна [58]
Рік англійської мови [7]
Наші вчителі [11]
Наші випускники [22]
Батьківська сторінка [18]
Анонси [8]
Конкурси для учнів [25]
Конкурси для вчителів [11]
Творча майстерня "Перлина" [14]
Новини освіти і науки України [99]
ДПА [5]
ЗНО [44]
Вчимося вчитися [5]
Школа етики і етикету [6]
Сторінка-цікавинка [48]
Всяка всячина [80]
Радимо прочитати [64]
Сам собі майстер [27]
У світі прекрасного [11]
Салон краси [8]
Вітання [52]
Пам'ятні дати [28]
Все про Новий рік [47]
Народний календар [18]
Що сьогодні святкує світ [45]
Світ кіно [3]
Новітні технології [8]
Все про космос [7]
Наше опитування
Як часто Ви відвідуєте наш сайт?
Всього відповідей: 179
Сьогодні завітали
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Пошук
Друзі сайту


За підтримки NIC.UA
Головна » Архів новин
« 1 2 ... 153 154 155 156 157 ... 164 165 »

Ваші парасольки вже не раз страждали від сильних поривів вітру, внаслідок чого їх всякий раз доводилося міняти на нові? Nubrella – новітня альтернатива звичайним парасолькам, вирішує і цю, і ряд інших проблем. Таку парасольку не понесе вітер, її спиці не погнуться і не ламатимуться все від того ж вітру, більш того, вона взагалі не має ручки і вдягається прямо на плечі. І виходить ось такий своєрідний скафандр smile А ще, в ньому можна буде спокійно говорити по телефону, не боячись, що він намокне. Думаєте, це жарт або черговий божевільний концепт? Помиляєтеся! Nubrella не тільки реально існує, але і продається за ціною 60 у.о.

nubrella.com
Via: mobbit.info


Категорія: Новітні технології | Переглядів: 1067 | Додано: Жека | Дата: 22-Лютого-2008 | Коментарів (0)

Увечері у вівторок, 19 лютого, почався підрахунок голосів, поданих членами Американської кіноакадемії за номінантів на премію "Оскар" в 2008 році.

Останні 74 роки лауреатів визначають фахівці аудиторської компанії Pricewaterhousecoopers, які віддаляються в засекречене місце на півдні Каліфорнії і уручну перераховують всі шість тисяч бюлетенів. Всього в цьому процесі беруть участь 12 чоловік, проте запечатувати конверти з іменами будуть лише двоє: Бред Олтманс і Рік Росас.

Окрім них жоден з голосів, що беруть участь в підрахунку, не знає, хто саме отримає "Оскар". Всі бюлетені випадковим чином діляться на чотири частини, потім дані, отримані чотирма групами, Олтманс і Росас зводять разом і приступають до підготовки конвертів.

Як розповіли Олтманс і Росас, вони заздалегідь готують картки з іменами номінатів, по дві на кожного. Коли конверт запечатаний, зайві картки знищуються. Підрахунок у всіх 24 номінаціях повинен бути закінчений до вечора п'ятниці. До самого мо ... Читати далі »

Категорія: Всяка всячина | Переглядів: 646 | Додано: Галина | Дата: 20-Лютого-2008 | Коментарів (0)

Завтра, 21 лютого, можна буде спостерігати за останнім до 2010 року місячним затемненням. Вранці астрономи з усього світу зможуть стежити за тінню Землі, яка накриває Місяць. Відзначимо, що місячне затемнення відбувається в той момент, коли Сонце, Земля і Місяць вишикуються в одну лінію, при цьому наша планета повинна бути в центрі.

Місячне затемнення продовжиться 3,5 години. Причому за цим природним явищем можна буде спостерігати практично з усіх куточків Землі. Не зможуть його побачити тільки жителі Австралії і азіатських країн. Очікується, що почнеться це унікальне видовище в 3:43 за київським часом і завершиться о 7:09. Повністю місяць буде закритий у період з 5:01 до 5:51.

"Звичайно, щоб ми змогли насолодитися незвичайним і красивим видовищем, має стояти безхмарна погода. Тоді місячне затемнення можна побачити і без телескопа або бінокля. Проте якщо озброїтися названими приладами, можна розглянути навіть місячні кратери, – розповів інженер учбово-наукової астрономічної лабораторії Віктор Горенков. – 2 години 34 хвилини – час вступу місяця в півтінь. Повне затемнення можна буде побачити о 5 годині ранку. Момент найбільшої фази – 5 годин 26 хвилин, через 25 хвилин після якого повне місячне затемнення закінчиться".
... Читати далі »
Категорія: Всяка всячина | Переглядів: 688 | Додано: Галина | Дата: 20-Лютого-2008 | Коментарів (4)

Вступна кампанія-2008: з обіймів ЗНО прямісінько на «пільгову ковзанку»

«Чи потрібно Україні ЗНО?» — під таким заголовком («ДТ», № 1, 2008 р.) був опублікований матеріал директора Калуської гімназії Дмитра Бахматюка, в якому він аналізує проект документа Міністерства освіти і науки під назвою «Умови прийому до вищих навчальних закладів України в 2008 році». Зокрема, автор звертає увагу на п. 15 «Умов прийому...», відповідно до якого при вступі на певні спеціальності можуть встановлюватися особливі умови участі в конкурсі й форми проведення вступних іспитів. Директор департаменту вищої освіти МОН України Ярослав Болюбаш виявив бажання прокоментувати ситуацію, що склалася навколо нинішньої вступної кампанії, і роз’яснити найбільш суперечливі питання.

— Уявіть собі ідеальний варіант: головний принцип вступу до вищих навчальних закладів — це знання. Але досягти повної реалізації цього принципу можливо тільки в тому разі, коли буде створено рівні умови для одержання якісної освіти в усій середній школі, — вважає Ярослав Якович. — Зрозуміло, що в будь-якому ліцеї або гімназії створені особливі умови для здобуття знань. А якщо ми візьмемо дитину з сільської школи? Далі — інваліди. Для них також мають бути загальні умови вступу? Або от зараз ... Читати далі »

Категорія: Радимо прочитати | Переглядів: 673 | Додано: Галина | Дата: 20-Лютого-2008 | Коментарів (0)

Пільги під час вступу до вищих навчальних закладів для певних категорій абітурієнтів слід зберегти і після введення системи зовнішнього незалежного оцінювання, — вважає директор департаменту вищої освіти Містерства освіти й науки України Ярослав Болюбаш. 

«Уявіть собі ідеальний варіант: головний принцип вступу до вищих навчальних закладів — це знання, — запропонував чиновник. — Але досягти повної реалізації цього принципу можливо тільки в тому разі, коли буде створено рівні умови для одержання якісної освіти в усій середній школі».

Він відзначив, що рівень якості освіти сильно відрізняється залежно від типу і розташування навчального закладу: «Зрозуміло, що в будь-якому ліцеї або гімназії створені особливі умови для здобуття знань. А якщо ми візьмемо дитину з сільської школи?»

Особливо Ярослав Болюбаш наполягає на необхідності збереження пільг під час вступу до вузів для призерів шкільних олімпіад. 

«Чому в нас існують особливі умови для переможців і призерів різноманітних олімпіад? Тому що це один із шляхів виявлення талановитої молоді», — заявив представник Міносвіти. 

Ще однією пільговою категорією, на його думку, повинні стати діти-інваліди ... Читати далі »

Категорія: Радимо прочитати | Переглядів: 673 | Додано: Галина | Дата: 20-Лютого-2008 | Коментарів (0)

Зовнішнє оцінювання з історії: стандарт сірості в освіті?

Автор: Сергій ТЕРНО (доцент Запорізького національного університету)

Розпочати розгляд проблеми хотілося б із цитати від колишнього директора Українського центру оцінювання якості освіти (УЦОЯО) Міністерства освіти і науки України Лілії Гриневич: «Незалежне тестування — це не недовіра до школи, це надання рівних можливостей доступу до вищої освіти тим, хто сьогодні їх не має, незалежно від місця проживання, соціального походження і фінансових статків». По суті, пані Гриневич хоче сказати, що нині доступ до вищої освіти мають лише ті, у кого є фінансові статки, певне соціальне походження та відповідне місце проживання.

Ідея зовнішнього тестування дозволяє, по-перше, забезпечити певний стандарт освіти; по-друге, усунути суб’єктивізм із процесу оцінювання; по-третє, значно зменшити корупцію і, нарешті, уніфікувати процес оцінки. Суть зовнішнього оцінювання, проведеного в червні 2006 року, полягає якраз у тому, щоб встановити рангове місце кожного учня стосовно інших. Тобто всім нам повідомили, хто із протестованих учнів «найрозумніший», х ... Читати далі »

Категорія: Радимо прочитати | Переглядів: 838 | Додано: Галина | Дата: 20-Лютого-2008 | Коментарів (0)

Що таке фен-шуй

Останнім часом в наш лексикон потрапило китайське слово «фен-шуй». І що воно таке, що всі про нього пишуть? Це словосполучення перекладається з китайської, як «вітер-вода». А сама наука являє собою давнє китайське вчення про енергетичну взаємодію людини з навколишнім світом. Завдання фен-шуй полягає у тому, щоби створити навколо людини умови, які дозволять енергіям достатку та успіху безперешкодно приходити в її життя.

Ця східна філософія навчає, як правильно оформити свій інтер’єр, і як треба себе поводити, щоби успіх завжди був на нашому боці. Про дом ... Читати далі »

Категорія: Всяка всячина | Переглядів: 742 | Додано: Галина | Дата: 17-Лютого-2008 | Коментарів (0)

      У цей день Зима, кажуть, іде туди, де було Літо, а Літо - де була Зима. По дорозі вони зустрічаються і говорять між собою, сперечаються  – кому йти, а кому повертатися? Якщо до вечора стане тепліше – Літо перемогло Зиму, а якщо холодніше — Зима.
Категорія: Що сьогодні святкує світ | Переглядів: 738 | Додано: Галина | Дата: 15-Лютого-2008 | Коментарів (5)

 
 
ВСІХ-ВСІХ-ВСІХ користувачів і гостей нашого сайту вітаємо з Днем Святого Валентина, який вже зігрів вас своїм теплом і подарував вам масу тепла і лагідних слів 
Категорія: Вітання | Переглядів: 679 | Додано: Галина | Дата: 15-Лютого-2008 | Коментарів (1)

Хто з нас не кохав? Але у кожного є своя відповідь на запитання "Що таке кохання?" Кожний розуміє і відчуває його  по-своєму. Пропоную вашій увазі одну з точок зору. На мій погляд, дуже влучну і романтичну (тому і приводжу її мовою оригіналу). А що ви думаєте з цього приводу?
 
ЧТО ТАКОЕ ЛЮБОВЬ?
 
Совершенно бесподобное состояние. Безусловно, это высшее, божественное чувство, чувство, которое является самым идеальным проводником между нашим и горним (высшим) миром. И, вместе с тем, этот проводник является оголенным проводом, дотронься до которого, и тебя поразит током необычайной силы.
Это чувство порождается каким-то мимолетным движением, мыслью, запахом... Как если бы ты вдохнул легкий бриз, который, войдя в твои ноздри, моментально обратился бы в мощнейший ураган и разорвал тебя на части.
Это чувство делает тебя и слабым и сильным одновременно. Оно треплет твою душу, превращая ее в лохмотья, и одновременно вышивает ее золотыми нитками, обращая ее в одеяние королей.
 
Оно сжимает твое сердце страшной болью и, в то же время, наполняет его целительным зельем счастья.
Ты становишься слабым, совершаешь необдуманные поступки, твое сознание меркнет, и, вместе с тем, это в ... Читати далі »
Категорія: Що сьогодні святкує світ | Переглядів: 670 | Додано: Галина | Дата: 14-Лютого-2008 | Коментарів (1)