Вітаємо Вас на офіційному веб-сайті ЗОШ №3 перехожий | Реєстрація | ВхідМеню сайту


Авторизація
Категорії розділу
Шкільні новини [647]
Шкільні портрети [38]
Шкільний спорт [99]
Новини сайту [16]
Україна - Єдина Країна [58]
Рік англійської мови [7]
Наші вчителі [10]
Наші випускники [22]
Батьківська сторінка [18]
Анонси [8]
Конкурси для учнів [24]
Конкурси для вчителів [11]
Творча майстерня "Перлина" [14]
Новини освіти і науки України [97]
ДПА [5]
ЗНО [43]
Вчимося вчитися [5]
Школа етики і етикету [6]
Сторінка-цікавинка [48]
Всяка всячина [80]
Радимо прочитати [64]
Сам собі майстер [28]
У світі прекрасного [11]
Салон краси [8]
Вітання [52]
Пам'ятні дати [28]
Все про Новий рік [47]
Народний календар [18]
Що сьогодні святкує світ [45]
Світ кіно [3]
Новітні технології [8]
Все про космос [7]
Наше опитування
Чи вмієте ви готувати їжу?
Всього відповідей: 123
Сьогодні завітали
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Пошук
Друзі сайту


За підтримки NIC.UA
Головна » Архів новин
« 1 2 ... 153 154 155 156 157 158 »
Ще ніколи людство не зустрічалося з вірусом, який би мав таку руйнівну дію і так загрожував існуванню суспільства, як вірус імунодефіциту людини. ВІЛ безжалісно забрав десятки мільйонів життів. В Україні за останні п’ять років кількість випадків ВІЛ-інфекції зросла в 25 разів. За оцінками фахівців майже 450 тисяч громадян живуть нині з ВІЛ/СНІДом, а це майже 2% дорослого населення. Викликає занепокоєння й те, що переважна більшість інфікованих—молодь від 17 до 35 років.

1 грудня - Всесвітній день боротьби зі СНІДом. У нашій школі відбулася чимала кількість заходів щодо цього —це й виховні години, і радіопередача, і виставка плакатів, і інформаційно-роз’яснювальні бесіди з учнями школи, проведені членами лекторської групи. До того ж з новинками літератури, щодо означеного питання, старшокласників ознайомила соціальний педагог школи Боченкова В.В.

Напередодні цього дня, а саме 29 листопада, в нашому міському будинку культури відбулася акція “Зупинимо СНІД, виконаємо обіцянку!”, куди були запрошені всі старшокласники міських шкіл та студенти технікуму.
... Читати далі »

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 702 | Додано: Галина | Дата: 09-Грудня-2007 | Коментарів (1)

Хочеш їсти калачі - не лежи на печі

Жили собі у невеличкому селищі дві сестри. Обидві були красиві, як квітки, стрункі, як топольки, але дуже ледачі.
От прийшла в ці краї весна, всі селяни вийшли працювати в поле: орали, сіяли жито, пшеницю, овес, ячмінь, гречку, садили різні овочі. А наші дівчатка в поле не поспішали, гуляли в гаю, біля річки, співали «Веснянки», плели вінки. «А куди поспішати? Он скільки навкруги зелені, а там ягоди підуть, фрукти – не пропадемо», - думали вони. Так і літо прийшло, а потім і воно промайнуло.

Прийшла осінь. Почали люди урожай збирати, а ледачі сестри лежали собі на печі та пісні співали. Голодними вони не були, бо осінь багата, хазяйновита, нікого голодним не залишає.

Та ось нагрянула білосніжка-зима. З вечора ще сіяв дощик, а на ранок завіяло, захурделило, заморозило все навкруги. Замерзли дівчата в хатинці, протопити б треба. Вийшли вони на подвір’я, а навкруги – сніг, білі холодні килими. Пішли вони до сараю, а там - ні полінця, бо про дрова ніхто зарані не подумав. Поверну ... Читати далі »


Категорія: Творча майстерня "Перлина" | Переглядів: 7741 | Додано: Галина | Дата: 09-Грудня-2007 | Коментарів (1)

Іменини, або день Ангела - це день пам'яті святого, чиє ім'я було дано людині при хрещенні.
За кожним іменем, як вважають спеціалісти, криється таємниця, що визначає долю того, хто носить це ім'я. Від імен залежать характери їх носіїв, а також їх вплив на інших людей.
Кожне ім'я несе в собі відголосок історії, має свою унікальну символіку і характеристику. Багато імен мають відразу декілька тлумачень і значень, які часто дуже неоднозначні і протиречиві.
Кожному імені відповідає свій талісман, колір і камінь, які дарують його носію удачу, благополуччя і щастя, а також допомагають справитися з труднощами.

От, наприклад, вчора іменини святкувала Катерина. Це ім'я походить від грецького слова "катарінос", що означає "чистий", "непорочний".
Ще з дитинства Катерина вирізняється своєю особливістю. Вона любить робити запаси, іноді проявляючи при цьому навіть жадібність (наприклад, ховає цукерки). Самолюбива, з трудом переносить чиєсь лідерство. Прагне бути кращою в класі і спілкуватися старається тільки з "вибраними".
Добре справляється з роботою, особливої переваги якій-небудь професії не віддає.
Вірить астрологічним прогнозам. Має нерішучий характер. Відчуває внутрішній неспокій і тривогу навіть з незначних приводів. Вона може здійснювати непередбачувані вчинки, їй потрібен хлопець, який дав би їй п ... Читати далі »


Категорія: Вітання | Переглядів: 1330 | Додано: Галина | Дата: 08-Грудня-2007 | Коментарів (0)

Серед численних жіночих свят, що вшановувалися лише представницями “слабкої статі”, найзнаменнішим є день святої великомучениці Катерини (“чиста душею” — так перекладається її ім’я з грецької), що припадає на 7 грудня

Св. Великомучениця Катерина з Олександрії мала 17 років од роду, коли за наказом імператора Максиміана, який переслідував християн, була замучена за віру Христову.

В Україні ставлення до Катерини, як і до інших святих великомучениць, було особливим: довірливим і житейським. Невипадково свято Катерини називали святом дівочої долі. Сподіваючись на допомогу святої, жіноцтво просило її про щасливий шлюб, злагоду в сім’ї.

Напередодні цього свята парубки постили, щоб Бог послав їм добру жінку. В самий же день свята дівчата ворожать і закликають долю. Вранці, до схід сонця, дівчина йде в садок і зрізає гілочку вишні. В хаті ту гілочку ставить у пляшку з водою і чекає свята Меланки. Якщо до Меланки вишня розів’ється і зацвіте — добрий знак, бо й доля дівоча цвісти буде. Засохне гілочка без цвіту — кепська ознака.

Увечері дівчата сходяться до однієї хати і варять спільну вечерю — борщ і кашу. Опівночі, перед півнями, юнки беруть горня з вечерею, обгортають його новим рушником і йдуть закликати долю. Простують до воріт. Кожна з дівчат вилазить по черзі на ворота, тримаючи в руках горня з кашею та борщем, і тричі гукає:

... Читати далі »


Категорія: Що сьогодні святкує світ | Переглядів: 1015 | Додано: Галина | Дата: 08-Грудня-2007 | Коментарів (0)

7 грудня за новим стилем (24 листопада за старим стилем) Православна Церква звершує пам'ять святої великомучениці Катерини, дочки знатного правителя м.Олександрії.
Живучи у столиці – центрі еллінської науки – вона отримала блискучу освіту, опанувавши вчення кращих античних філософів та вчених.
Юнаки найвідоміших родин імперії просили руки прекрасної Катерини, але ніхто з них не став її обранцем. Вона оголосила батькам, що згодна вийти заміж лише за того, хто перевершить її саму у знатності, красі, багатстві й мудрості.

Мати Катерини, таємна християнка, повела її за порадою до свого духівника, святого старця, який чинив молитовний подвиг на самоті у печері неподалік від міста. Вислухавши Катерину, старець сказав, що він знає юнака, котрий перевершує її в усьому, - це Ісус. Образ Нареченого Небесного родив у душі святої діви гаряче бажання побачити Його. Істина, до якої поривалася її душа, відкрилася їй. На прощання старець вручив Катерині ікону Божої Матері з Немовлятком Ісусом на руках і велів молитися Цариці Небесній – Матері Небесного Нареченого про дарування змоги бачити Її Сина.

Всю ніч діва молилась перед цієї іконою, але Син Божий відвертав від неї свій Лик. У глибокому сумі Катерина знову ... Читати далі »


Категорія: Що сьогодні святкує світ | Переглядів: 849 | Додано: Галина | Дата: 07-Грудня-2007 | Коментарів (2)


У 2008 р. вступних іспитів не буде!!! Прийом відбуватиметься за результатами зовнішнього незалежного оцінювання (крім специфічних екзаменів)


Зовнішнє незалежне оцінювання з української мови та літератури, математики, історії України буде проводитися наприкінці квітня, а із всесвітньої історії, хімії, фізики, біології, географії, основ економіки, основ правознавства, зарубіжної літератури - у червні - липні 2008 р. Вступні іспити з цих предметів у 2008 р. у вищих навчальних закладах проводитися не будуть, а результати зовнішнього незалежного оцінювання зараховуватимуться під час конкурсного відбору для навчання.

Відповідно до Указу Президента України від 4 липня 2005 р. №1013, постанови Кабінету Міністрів України від 25 серпня 2004 р. №1095, наказу Міністерства освіти і науки України від 13 липня 2007 р. № 607 зовнішнім незалежним оцінюванням у 2008 р. мають бути охоплені всі випускники загальноосвітніх навчальних закладів (включаючи й випускників попередніх років), які виявили бажання стати студентами вищих закладів освіти.

У зв'язку з цим, а також з метою недопущення неправильного інформування слухачів факультетів довузівської підготовки (підготовчих відділень) повідомляємо наступне. Зовнішнє незалежне оцінювання з української мови та літератури, математики, історії України буде проводитися наприкінці квітня, а із всесвітн ... Читати далі »
Категорія: Радимо прочитати | Переглядів: 1069 | Додано: Жека | Дата: 05-Грудня-2007 | Коментарів (4)

Значення різних кольорів залежить від традицій тієї або іншої країни, які до того ж дуже змінюються з часом. Але вплив тих або інших кольорів на психіку, зовнішність і навіть долю людини науково доведено багатьма дослідженнями. Саме тому так важливо уміти вибрати «свій» колір в одязі, інтер'єрі, а також в певній ситуації. Адже за допомогою кольору можливо навіть впливати на оточуючих!

Чорний – це колір влади і сили, що викликає пошану. Він постійно в моді, в основному через те, що зорово робить фігуру стрункіше. І хоча чорний колір в одязі часто вважається елегантним і стильним, він також може пригнічувати настрій тих, хто вас оточує. А той, хто його носить, часто здається навколишнім недружнім і навіть злим. Недаремно більшість кіношних і мультяшних лиходіїв одягнені саме в чорний колір. Чорний має здатність обтяжувати інші кольори, пригнічувати їх природні вібрації.

Білий колір символізує невинність і чистоту. Невипадково це традиційний колір для наречених в багатьох країнах. Ви коли-небудь замислювалися над тим, чому лікарі і медсестри одягнені в білі халати, не дивлячись на те, що при лікуванні хворих підтримувати чистоту халата не так легко? Теж для того, щоб підкреслити чистоту і стерильність лікарні. Надягайте білий, якщо вам потрібно підкреслити чистоту своїх помислів.

... Читати далі »


Категорія: Всяка всячина | Переглядів: 3064 | Додано: Галина | Дата: 05-Грудня-2007 | Коментарів (2)

Сьогодні, 4 грудня, православна церква відзначає велике світле Свято Введення в храм Пресвятої Богородиці.
Земне життя Діви Марії оповито безліччю таємниць і легенд. Згідно церковним записам, у її батьків, Іоакима і Ганни, довго не було дітей, і вони дали Богові обітницю, що якщо народиться дитина, вони присвятять її служінню Господу. Незабаром після обіцянки у них народилася дочка Марія.

Навіть у ранньому віці Марія відрізнялася від інших дітей незвичайним спокоєм і мудрістю. З найперших днів життя Іоаким і Ганна виховували в дочки відчуття любові і пошани до Бога, і поведінка дівчинки немов доводила, що її оточує небесна благодать. Як тільки Марії виповнилося три роки, і вона навчилася розмовляти, батьки негайно виконали свою обітницю, віддавши дочку на виховання в храм.

Введення Марії в храм було урочистою і важливою для всього міста подією. Після семиденного очищення постом і молитвами праведний Іоаким і Ганна з дочкою, у супроводі численного народу, увійшли з Назарета до Єрусалиму. Хід всієї процесії до храму супроводжувався священними співами. До входу в Єрусалимський храм вели 15 сходинок, і батьки поставили дочку на першу з них. Маленька Марія самостійно, з неймовірною швидкістю і легкістю зійшла по сходах. У храмі її прийняв і благословив первосвященик Захарія. Він ввів Марію у так звану «Свята Святих» храму, куди заборонялося в ... Читати далі »


Категорія: Що сьогодні святкує світ | Переглядів: 808 | Додано: Галина | Дата: 04-Грудня-2007 | Коментарів (1)

Счастливое слово

Неужели закончился последний урок?
- Пока, девчонки, до завтра! - с облегчением крикнула Лена.
- Пока-пока... - прозвучало в ответ. - Ну вот, побежала к своему любимому...
За классной дверью послышались радостные возгласы - это Лена встретилась с Андрюшей. Ленины одноклассницы понимающе переглянулись.
- Везёт же им! Как они счастливы! - улыбаясь, сказала одна из них. - Уже неделю встречаются...
- А я с тобой не согласна, - возразила другая. - Это Андрей счастлив, а вот Лена ..., - вздохнула она.
- С чего это ты взяла? - удивилась первая.
- Ты что, не знаешь?
- А что я должна знать?
- Лена любит совсем не Андрея. Она любит Мишу, а Миша - её. Все знают, а они не могут друг другу в этом признаться, прямо, как дети! - ввела в курс дела подруга.
- А как же Андрей? Разве Лена его не любит?
- К сожалению, нет. Это просто симпатия. Мне кажется, она его просто жалеет, вот и встречается с ним... Для неё он - хороший друг и не больше...
Ещё минуту девочки молча постояли у школы, сочувственно вздыхая, а затем, распрощавшись, разошлись по домам...

... Ещё одно хмурое утро, снова надо идти в школу... и видеть его. Видеть то, как он беспечно флиртует с другими девчонками и даже не под ... Читати далі »


Категорія: Творча майстерня "Перлина" | Переглядів: 1139 | Додано: Галина | Дата: 02-Грудня-2007 | Коментарів (11)

Сьогодні, 1 грудня, залишивши нарешті позаду сумну Осінь, Зима стала повновладною хазяйкою. Синоптики прогнозують легкий сніжок, так що маємо надію побачити справжній зимовий день.

Не дивлячись на те, що Новий рік ми будемо святкувати аж 31 грудня, святкова атмосфера відчувається вже із самого першого зимового дня. Як відомо, очікування свята ще більш хвилююче, ніж саме свято. Напередодні Нового року навіть дорослі люди починають вірити в чудеса (хай глибоко в душі, але все-таки вірять). Майже кожен з нас має свою чарівну, казкову, по-дитячому чисту мрію і вірить, що вона врешті решт збудеться саме під Новий рік.

Саме тому хочеться, щоб Новий рік теж був схожим на казку: з легким морозцем, пухнастим снігом, ясними зорями і прозорим повітрям. Тож я пропоную вам запам'ятати декілька народних прикмет, за якими можна передбачити погоду. Зверніть увагу на декілька грудневих днів і ви зрозумієте, чого нам чекати в новорічну ніч.

1 грудня. (Платона і Романа) Який цей день, така і зима.
4 грудня. (Введення) Якщо в цей день різко похолодає - до лютої зими.
7 г ... Читати далі »


Категорія: Все про Новий рік | Переглядів: 926 | Додано: Галина | Дата: 01-Грудня-2007 | Коментарів (3)