Вітаємо Вас на офіційному веб-сайті ЗОШ №3 перехожий | Реєстрація | Вхід


Меню сайту


Авторизація
Категорії розділу
Шкільні новини [769]
Шкільні портрети [41]
Шкільний спорт [101]
Новини сайту [16]
Україна - Єдина Країна [58]
Рік англійської мови [7]
Наші вчителі [12]
Наші випускники [22]
Батьківська сторінка [18]
Анонси [8]
Конкурси для учнів [25]
Конкурси для вчителів [11]
Творча майстерня "Перлина" [14]
Новини освіти і науки України [103]
ДПА [5]
ЗНО [44]
Вчимося вчитися [5]
Школа етики і етикету [6]
Сторінка-цікавинка [48]
Всяка всячина [80]
Радимо прочитати [64]
Сам собі майстер [27]
У світі прекрасного [11]
Салон краси [8]
Вітання [52]
Пам'ятні дати [28]
Все про Новий рік [47]
Народний календар [18]
Що сьогодні святкує світ [45]
Світ кіно [3]
Новітні технології [8]
Все про космос [7]
Наше опитування
Чи вмієте ви готувати їжу?
Всього відповідей: 145
Сьогодні завітали
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Пошук
Друзі сайту


За підтримки NIC.UA
Головна » Архів новин
« 1 2 ... 166 167 168 169 170 171 172 »

= Хочеш, щоб тебе почули? Шепни.

= Завжди поводь себе так, ніби за тобою спостерігають.

= Якщо треба знайти найкраще вирішення складної проблеми, але не виходить, припиніть думати про це. Розгрузіть голову, займіться нескладною фізичною працею. Через деякий час мозок на автопілоті видасть вам найкраще рішення.

= Якщо людина весь час перепитує: "Га?", спробуйте не відповідати на повторні перепитування. Ви впевнитеся, що все було почуто з першого разу і відучите її "гакать".

= Взявшись за ручку незнайомих дверей, погляньте на ту їх сторону, де повинні знаходитися петлі. Якщо їх видно, тягніть ручку на себе. Якщо ні - штовхайте.

= Профілактика стресів. Виробіть звичку братися за мілкі справи відразу по ходу їх виникнення. Тоді ви звільните своє майбутнє від маси недороблених справ.
І ще одне. Якщо небажаному заходу неможливо запобігти, його треба очолити. Це дозволить запобігти небажаному його розвитку.

= ... Читати далі »


Категорія: Всяка всячина | Переглядів: 836 | Додано: Галина | Дата: 10-Грудня-2007 | Коментарів (2)


Сьогодні, 10 грудня, День ангела у
Олексія, Бориса, Василя, Всеволода, Гаврили, Івана, Миколи, Романа, Сергія, Федора

Бажаємо всім сьогоднішнім іменинникам щасливої долі, хороших злетів, Божої допомоги у всіх починаннях!


Категорія: Вітання | Переглядів: 770 | Додано: Галина | Дата: 10-Грудня-2007 | Коментарів (3)


День прав людини. (Міжнародне свято). У 1950 році Генеральна асамблея ООН запропонувала всім державам і зацікавленим організаціям відзначати 10 грудня в якості Дня прав людини. Цей день знаменує річницю прийняття Асамблеєю Загальної декларації прав людини у 1948 році.


Всесвітній день футболу. (Міжнародне свято). Цей день теж відзначається за рішенням ООН. Таким чином міжнародна спільнота віддає данину цьому виду спорту, який для багатьох мільйонів не просто гра, а стиль життя. Перша згадка про футбол як про «гру м’ячем ногами» історики знайшли в китайських джерелах, датованих ІІ тисячоліттям до н.е. Називалася вона Цу Чю, що означає «штовхати ногою». Гра у футбол дозволяла китайським воїнам підтримувати гарну фізичну форму.
Коли вперше з’явилася ця гра у Європі, точно ніхто не знає. Деякі стверджують, що попередником футболу була дика гра саксонців, які жили в Англії у VІІІ ст. На полі битви, після боїв, вони підкидали ногами відрубані голови супротивників.
Про цю гру відомо доволі мало – те, що були ворота і воротар, те, що гра була частиною фізичної підготовки солдатів, і що вона була відома ... Читати далі »


Категорія: Що сьогодні святкує світ | Переглядів: 858 | Додано: Галина | Дата: 10-Грудня-2007 | Коментарів (1)


Сьогодні, 9 грудня, День ангела у
Василя, Георгія, Данила, Івана, Іллі, Інокентія, Назара, Миколи, Петра, Юліана, Афанасія

Бажаємо всім сьогоднішнім іменинникам щасливої долі, хороших злетів, Божої допомоги у всіх починаннях!


Категорія: Вітання | Переглядів: 777 | Додано: Галина | Дата: 09-Грудня-2007 | Коментарів (4)


Дізнайтеся більше про світ, що вас оточує, читайте, думайте, висловлюйте свої думки. А сьогодні у світі визначними датами є такі:

Всесвітній день дитячого телебачення і радіомовлення (Міжнародне свято). До теми дитячого телебачення немає байдужих, тому що ми всі – родом з дитинства. Цю святкову дату оголосили представники Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) у Канні в квітні 1994 року. З того часу щорічно у другу неділю грудня всі ведучі теле- і радіокомпанії світу надають ефір дітям і дитячим передачам. Цей день закликає дорослих не забувати про маленьких телеглядачів і радіослухачів, бо хорошою людиною обов’язково стане дитина, у якої було щасливе дитинство.

= Міжнародний день боротьби з корупцією (Міжнародне свято). Цей день відзначається за ініативою ООН. Саме 9 грудня у 2003 році в мексиканському місті Мерида на політичній конференції високого рівня була відкрита для підписання Конвенція ООН про боротьбу з корупцією, прийнята Генеральною асамблеєю ООН 1 листопала 2003 року. В її підписанні взяли участь представники більше 100 країн.

= ... Читати далі »


Категорія: Що сьогодні святкує світ | Переглядів: 792 | Додано: Галина | Дата: 09-Грудня-2007 | Коментарів (0)

За двома зайцями поженешся, жодного не спіймаєш

Петрик йшов зі школи з товаришами. Хлопчики домовилися, що через дві години, коли всі повчать уроки, будуть грати у футбол.
Вже вдома Петрик відкрив щоденник і побачив, що уроків чималенько: англійська та українська мови, математика, зарубіжна література та музика.
Першим ділом він ввімкнув телевізор. Показували детектив.
- Як же тут не подивитися? Ви що? Це ж мій улюблений! – сам до себе пробурмотів Петрик.
Нарешті фільм закінчився, хлопчик відкрив зошит з англійської мови і почав робити вправу. Та тут йому раптом захотілося їсти.
Петрик пішов на кухню, відрізав собі шматок хліба, намастив його маслом, поклав зверху чималеньке кружальце ковбаси. Тут по радіо заграла чудова музика. «Це ж моя улюблена! - подумав хлопчик. – Треба послухати…» Замовкло радіо, повернувся Петро до уроків.
З іноземною покінчено. Тепер – математика.
Дістаючи зошит з математики, хлопчик впустив бутерброд і вимастив стіл маслом. Так-сяк протер його і продовжив. З математики треба було вирішити задачу і приклади. Задачу Петрик вже майже зробив та в цей час задзвонив телефон. Хлопчик поговорив по телефону і повернувся до уроків.
- Та-а-ак… Що ж там далі? Ага, українська. Почнемо…
В зошиті з мат ... Читати далі »

Категорія: Творча майстерня "Перлина" | Переглядів: 4473 | Додано: Галина | Дата: 09-Грудня-2007 | Коментарів (4)

Ще ніколи людство не зустрічалося з вірусом, який би мав таку руйнівну дію і так загрожував існуванню суспільства, як вірус імунодефіциту людини. ВІЛ безжалісно забрав десятки мільйонів життів. В Україні за останні п’ять років кількість випадків ВІЛ-інфекції зросла в 25 разів. За оцінками фахівців майже 450 тисяч громадян живуть нині з ВІЛ/СНІДом, а це майже 2% дорослого населення. Викликає занепокоєння й те, що переважна більшість інфікованих—молодь від 17 до 35 років.

1 грудня - Всесвітній день боротьби зі СНІДом. У нашій школі відбулася чимала кількість заходів щодо цього —це й виховні години, і радіопередача, і виставка плакатів, і інформаційно-роз’яснювальні бесіди з учнями школи, проведені членами лекторської групи. До того ж з новинками літератури, щодо означеного питання, старшокласників ознайомила соціальний педагог школи Боченкова В.В.

Напередодні цього дня, а саме 29 листопада, в нашому міському будинку культури відбулася акція “Зупинимо СНІД, виконаємо обіцянку!”, куди були запрошені всі старшокласники міських шкіл та студенти технікуму.
... Читати далі »

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 777 | Додано: Галина | Дата: 09-Грудня-2007 | Коментарів (1)

Хочеш їсти калачі - не лежи на печі

Жили собі у невеличкому селищі дві сестри. Обидві були красиві, як квітки, стрункі, як топольки, але дуже ледачі.
От прийшла в ці краї весна, всі селяни вийшли працювати в поле: орали, сіяли жито, пшеницю, овес, ячмінь, гречку, садили різні овочі. А наші дівчатка в поле не поспішали, гуляли в гаю, біля річки, співали «Веснянки», плели вінки. «А куди поспішати? Он скільки навкруги зелені, а там ягоди підуть, фрукти – не пропадемо», - думали вони. Так і літо прийшло, а потім і воно промайнуло.

Прийшла осінь. Почали люди урожай збирати, а ледачі сестри лежали собі на печі та пісні співали. Голодними вони не були, бо осінь багата, хазяйновита, нікого голодним не залишає.

Та ось нагрянула білосніжка-зима. З вечора ще сіяв дощик, а на ранок завіяло, захурделило, заморозило все навкруги. Замерзли дівчата в хатинці, протопити б треба. Вийшли вони на подвір’я, а навкруги – сніг, білі холодні килими. Пішли вони до сараю, а там - ні полінця, бо про дрова ніхто зарані не подумав. Поверну ... Читати далі »


Категорія: Творча майстерня "Перлина" | Переглядів: 8795 | Додано: Галина | Дата: 09-Грудня-2007 | Коментарів (6)

Іменини, або день Ангела - це день пам'яті святого, чиє ім'я було дано людині при хрещенні.
За кожним іменем, як вважають спеціалісти, криється таємниця, що визначає долю того, хто носить це ім'я. Від імен залежать характери їх носіїв, а також їх вплив на інших людей.
Кожне ім'я несе в собі відголосок історії, має свою унікальну символіку і характеристику. Багато імен мають відразу декілька тлумачень і значень, які часто дуже неоднозначні і протиречиві.
Кожному імені відповідає свій талісман, колір і камінь, які дарують його носію удачу, благополуччя і щастя, а також допомагають справитися з труднощами.

От, наприклад, вчора іменини святкувала Катерина. Це ім'я походить від грецького слова "катарінос", що означає "чистий", "непорочний".
Ще з дитинства Катерина вирізняється своєю особливістю. Вона любить робити запаси, іноді проявляючи при цьому навіть жадібність (наприклад, ховає цукерки). Самолюбива, з трудом переносить чиєсь лідерство. Прагне бути кращою в класі і спілкуватися старається тільки з "вибраними".
Добре справляється з роботою, особливої переваги якій-небудь професії не віддає.
Вірить астрологічним прогнозам. Має нерішучий характер. Відчуває внутрішній неспокій і тривогу навіть з незначних приводів. Вона може здійснювати непередбачувані вчинки, їй потрібен хлопець, який дав би їй п ... Читати далі »


Категорія: Вітання | Переглядів: 1432 | Додано: Галина | Дата: 08-Грудня-2007 | Коментарів (0)

Серед численних жіночих свят, що вшановувалися лише представницями “слабкої статі”, найзнаменнішим є день святої великомучениці Катерини (“чиста душею” — так перекладається її ім’я з грецької), що припадає на 7 грудня

Св. Великомучениця Катерина з Олександрії мала 17 років од роду, коли за наказом імператора Максиміана, який переслідував християн, була замучена за віру Христову.

В Україні ставлення до Катерини, як і до інших святих великомучениць, було особливим: довірливим і житейським. Невипадково свято Катерини називали святом дівочої долі. Сподіваючись на допомогу святої, жіноцтво просило її про щасливий шлюб, злагоду в сім’ї.

Напередодні цього свята парубки постили, щоб Бог послав їм добру жінку. В самий же день свята дівчата ворожать і закликають долю. Вранці, до схід сонця, дівчина йде в садок і зрізає гілочку вишні. В хаті ту гілочку ставить у пляшку з водою і чекає свята Меланки. Якщо до Меланки вишня розів’ється і зацвіте — добрий знак, бо й доля дівоча цвісти буде. Засохне гілочка без цвіту — кепська ознака.

Увечері дівчата сходяться до однієї хати і варять спільну вечерю — борщ і кашу. Опівночі, перед півнями, юнки беруть горня з вечерею, обгортають його новим рушником і йдуть закликати долю. Простують до воріт. Кожна з дівчат вилазить по черзі на ворота, тримаючи в руках горня з кашею та борщем, і тричі гукає:

... Читати далі »


Категорія: Що сьогодні святкує світ | Переглядів: 1097 | Додано: Галина | Дата: 08-Грудня-2007 | Коментарів (0)