Щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Золотоніської ЗОШ №3. Для максимального використання сайтуВВЕДІТЬ СВІЙ ЛОГІН або ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЯ
                                                                             

                                                                                                        
\

 
Меню сайту


Авторизація
Категорії розділу
Шкільні новини [666]
Шкільні портрети [38]
Шкільний спорт [101]
Новини сайту [16]
Україна - Єдина Країна [58]
Рік англійської мови [7]
Наші вчителі [11]
Наші випускники [22]
Батьківська сторінка [18]
Анонси [8]
Конкурси для учнів [25]
Конкурси для вчителів [11]
Творча майстерня "Перлина" [14]
Новини освіти і науки України [97]
ДПА [5]
ЗНО [44]
Вчимося вчитися [5]
Школа етики і етикету [6]
Сторінка-цікавинка [48]
Всяка всячина [80]
Радимо прочитати [64]
Сам собі майстер [28]
У світі прекрасного [11]
Салон краси [8]
Вітання [52]
Пам'ятні дати [28]
Все про Новий рік [47]
Народний календар [18]
Що сьогодні святкує світ [45]
Світ кіно [3]
Новітні технології [8]
Все про космос [7]
Наше опитування
Чи читаєте Ви шкільну газету "Світ Новин"?
Всього відповідей: 421
Сьогодні завітали
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Пошук
Друзі сайту


За підтримки NIC.UA
Головна » 2016 » Червня » 16 » Фестиваль з Гуманної Педагогіки
08:58
Фестиваль з Гуманної Педагогіки

Золотоніська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 ще п'ять років тому почала брати активну участь в педагогічних читаннях з гуманної педагогіки, які проходили в м. Черкаси та в м. Києві. Згодом наш педагогічний колектив долучився до дослідно-експериментальної роботи Міністерства освіти України і отримав статус експериментального навчального закладу всеукраїнського рівня. А в червні 2016 року група педагогів нашої школи представляла Золотоношу на Другому фестивалі з Гуманної Педагогіки у м. Львові.

 Тема фестивалю: «Доторкнутися до небес дитинства».

Лейтмотив заходу: «Діти народжуються для того, щоб виправити наші помилки і скерувати людство на Шлях Істини».             Ш.О.Амонашвілі

В роботі фестивалю взяв участь кандидат педагогічних наук, віце-президент Міжнародної асоціації Гуманної Педагогіки Станіслав Крук, який нещодавно побував у нашій школі (детальніше про це тут)

Наше місто і нашу школу на Фестивалі представляли учителі-новатори, активні члени творчої лабораторії з питань гуманної педагогіки вчителі початкових класів Дубенець Н.В. та Беркут В.Л., переможець Всеукраїнського конкурсу «Класний керівник – 2016» Бузенко С.А. та заступник директора з виховної роботи Онуфрійчук Н.М.

Дубенець Н.В. представила майстер-клас «Шукай Сонце в своєму Серці». Доповнила майстер-клас Беркут В.Л. вдалою презентацією про  школу. Бузенко С.А. представила на загал уривок батьківських зборів. Онуфрійчук Н.М. поділилася методикою проведення кращих виховних заходів у школі. 

 

На педагогічних читаннях висловлювалися ідеї серця як центрального органу не тільки фізичного, а й духовного життя людини, як органу вищого пізнання, як вмістилища вічних скарбів і благих основ життя: любові, великодушності, турботливості, терпіння, відданості, співчуття.

Аналізуючи з філософських і психологічних позицій споконвічну проблему співвідношення мозку і серця в діяльності дитини на читаннях вирішувались проблеми, породжені холодною розсудковою педагогікою. Приділяючи увагу лише інтелектуальним знанням і забуваючи про світ почуттів і духовних цінностей, така педагогіка виховує в людях безсердечність, корисливу розважливість розуму і глибокий розкол внутрішньо психічного життя, наслідком якого є духовні, душевні, тілесні і соціальні хвороби людства.

Серце повинно бути престолом розуму. І тільки тоді, коли це відбудеться у свідомості педагогів, система освіти стане по-справжньому гуманною і виховуватиме цілісних, морально здорових і гармонійно-розвинених людей. Саме розвиток розуму серця сприятиме оздоровленню життя, подоланню проблем у стосунках людей з іншими людьми і з самим собою. 

Ідеї Фестивалю Гуманної Педагогіки будуть цікавими і корисними всім тим, хто цікавиться питаннями виховання і духовного життя людини.

Автор розповіді - Онуфрійчук Н.М., заступник директора з виховної роботи

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 446 | Додав: Галина | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
У чому сенс цієї новини ? 
Знаєш про що ця новина? Був чи бачив сам? Чи означає вона щось особливе для тебе? Поділися своєю думкою з нашими користувачами , напиши щось дійсно цікаве і значуще. 

avatar