Щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Золотоніської ЗОШ №3. Для максимального використання сайтуВВЕДІТЬ СВІЙ ЛОГІН або ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЯ
                                                                             

                                                                                                        
\

 
Меню сайту


Авторизація
Категорії розділу
Шкільні новини [751]
Шкільні портрети [40]
Шкільний спорт [101]
Новини сайту [16]
Україна - Єдина Країна [58]
Рік англійської мови [7]
Наші вчителі [11]
Наші випускники [22]
Батьківська сторінка [18]
Анонси [8]
Конкурси для учнів [25]
Конкурси для вчителів [11]
Творча майстерня "Перлина" [14]
Новини освіти і науки України [99]
ДПА [5]
ЗНО [44]
Вчимося вчитися [5]
Школа етики і етикету [6]
Сторінка-цікавинка [48]
Всяка всячина [80]
Радимо прочитати [64]
Сам собі майстер [27]
У світі прекрасного [11]
Салон краси [8]
Вітання [52]
Пам'ятні дати [28]
Все про Новий рік [47]
Народний календар [18]
Що сьогодні святкує світ [45]
Світ кіно [3]
Новітні технології [8]
Все про космос [7]
Наше опитування
Чи читаєте Ви шкільну газету "Світ Новин"?
Всього відповідей: 439
Сьогодні завітали
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Пошук
Друзі сайту


За підтримки NIC.UA
Головна » 2018 » Червня » 19 » ІV Львівський фестиваль гуманної педагогіки
07:51
ІV Львівський фестиваль гуманної педагогіки

Із 8 по 10 червня 2018 року у Львові проходив ІV Львівський фестиваль гуманної педагогіки на тему: «Сімя – лоно культури людства».  Наша школа є опорною в Черкаській області з гуманної педагогіки, тому наші вчителі стали активними учасниками цього фестивалю.

Серед організаторів заходу – Інститут гуманітарних та соціальних наук та Інститут права та психології Національного університету «Львівська політехніка». Лейтмотивом заходу було обрано слова Вадима Крищенка: «Тільки родина, як вічна зернина, на невмирущому полі життя». Перший фестивальний день був культурно-екскурсійним, другий і третій - пленарні засідання, рубрики: «Віночок національних традицій сімейної педагогіки», «Сімейні історії», майстер-класи, тренінги, творчі майстерні.

Учасники фестивалю працювали над тим, як втілити ідею духовного гуманізму в сучасний освітній та суспільний простір, обмінювалися кращими напрацюваннями з питань сімейного виховання дітей нового покоління, створення та функціонування родини, знайомилися зі скарбницями етнопедагогіки різних етносів, що проживають в Україні.

Учителі Золотоніської ЗОШ № 3 Павленко Алла Григорівна, Онуфрійчук Наталія Михайлівна, Дубенець Наталія Владиславівна, Беркут Віра Леонідівна, Верчик Лілія Володимирівна впродовж трьох днів взяли активну участь у майстер-класах: «Через приклад батьків плекаємо зрілу особистість з авторською життєвою позицією», «Заповіді щасливої родини», «Казки на двох», «Формування сучасної моделі сімейного читання». Під час другого пленарного засідання Алла Григорівна та Наталія Владиславівна виступили з перед учасниками фестивалю, запропонувавши тему «Чоловік та жінка: міфи і реальність».

Під час фестивалю відбулися цікаві зустрічі-розмови з відомими особистостями: Станіславом Круком, кандидатом педагогічних наук, президентом Всеукраїнської культурно-освітньої асоціації Гуманної Педагогіки; Валентиною Матяшук, кандидатом історичних наук, в.о. завідувача кафедри освітньої політики Львівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, Анною-Марією Богосвятською, кандидатом філологічних наук, доцентом кафедри гуманітарної освіти Львівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

Чарівна неповторність міста Лева, оригінальність організації фестивалю, його творча атмосфера й доброзичливість, майстерність промовців залишать у пам’яті приємні спогади.

Автор розповіді - Павленко Алла Григорівна, заступник директора школи з навчально-виховної роботи

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 154 | Додав: Галина | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
У чому сенс цієї новини ? 
Знаєш про що ця новина? Був чи бачив сам? Чи означає вона щось особливе для тебе? Поділися своєю думкою з нашими користувачами , напиши щось дійсно цікаве і значуще. 

avatar