Щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Золотоніської ЗОШ №3. Для максимального використання сайтуВВЕДІТЬ СВІЙ ЛОГІН або ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЯ
                                                                             

                                                                                                        
\

 
Меню сайту


Авторизація
Категорії розділу
Шкільні новини [745]
Шкільні портрети [40]
Шкільний спорт [101]
Новини сайту [16]
Україна - Єдина Країна [58]
Рік англійської мови [7]
Наші вчителі [11]
Наші випускники [22]
Батьківська сторінка [18]
Анонси [8]
Конкурси для учнів [25]
Конкурси для вчителів [11]
Творча майстерня "Перлина" [14]
Новини освіти і науки України [99]
ДПА [5]
ЗНО [44]
Вчимося вчитися [5]
Школа етики і етикету [6]
Сторінка-цікавинка [48]
Всяка всячина [80]
Радимо прочитати [64]
Сам собі майстер [27]
У світі прекрасного [11]
Салон краси [8]
Вітання [52]
Пам'ятні дати [28]
Все про Новий рік [47]
Народний календар [18]
Що сьогодні святкує світ [45]
Світ кіно [3]
Новітні технології [8]
Все про космос [7]
Наше опитування
Якими соціальними мережами ви користуєтеся

Всього відповідей: 102
Сьогодні завітали
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Пошук
Друзі сайту


За підтримки NIC.UA
Головна » 2012 » Грудня » 28 » "Рівень підготовки студентів у моєму університеті просто вражає..."
08:14
"Рівень підготовки студентів у моєму університеті просто вражає..."

Сьогодні у рубриці "Наші випускники" нова зустріч. Наша гостя - випускниця 2012 року, відповідальна і старанна учениця, без якої не відбувалися жодні творчі конкурси і виступи класного і шкільного колективів як на шкільній, так на і міській сцені, ініціативна і небайдужа дівчина

Знайомтеся (а хто її знає - зустрічайте) - Міхновська Людмила. Вона ніколи не стояла осторонь, коли треба було швидко і якісно підготувати виступ, захистити честь школи або класу у змаганнях чи оглядах, не лякалася труднощів і не жалілася на брак часу, хоча у неї його теж не завжди було доволі, бо вчилася вона гарно, тож на навчання часу йшло багато. Допомагали їй, звичайно, в цьому вольовий характер, впертість і прагнення будь-що досягти успіху.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Зараз Люда - студентка Київського Національного Лінгвістичного університету (КНЛУ).

"Неймовірною та дуже приємною несподіванкою, - розповідає дівчина, - було для мене потрапити в омріяний вуз на бюджетну форму навчання. Відразу навіть не повірила, та проте, на щастя, я тут:) Обрала факультет Романської філології, спеціальність: французька філологія, або французька мова та друга іноземна мова.

Вчитися важко, хоча й дуже цікаво. Зрозуміло, що найбільше уваги приділяється відповідному профільному предмету, тому маю 8 пар французької мови на тиждень, що неймовірно складно, адже окрім цього є ще купа предметів, які не менш важливі.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Майже всі дисципліни нові, особливо латинська мова, складна, але цікава. Інколи здається, що ніде так багато не вчаться, як у мене в університеті, - посміхається Люда. - Частенько доводиться сидіти до пізньої години, та спати по 4-5 годин на добу, але воно того варте, адже в університеті я відмінниця:) Вирішила: або знати все, або нічого. А отак зазвичай я проводжу час уночі )))"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Після закінчення університету Люда буде мати диплом з зазначенням трьох спеціальностей: тобто зможе працювати викладачем або перекладачем (французька, англійська), а також вчителем зарубіжної літератури.

"Не дивлячись на всі складнощі, - продовжує дівчина, - я дуже щаслива, що опинилась саме тут. Адже рівень підготовки студентів вражає.

Я відкрила багато нових здібностей в собі до оволодіння новими мовами, зрозуміла, що для мене набагато легше вчити декілька іноземних мов одразу, ніж одну.

Ні за що не змінила б університет, адже найкраще вчити іноземні мови тут, де навчається багато студентів з інших країн, з якими можна поговорити мовою, яку вчиш. Це дуже допомагає, це дає додатковий поштовх до вивчення іноземних мов. Бо коли ти хочеш, щоб тебе зрозуміли або хочеш зрозуміти те, що тобі намагається пояснити співрозмовник, який не володіє російською чи українською мовами, і виявляєш у собі слабину, це не може вдовольняти тебе, тому з'являється новий стимул до ще більш наполегливого вдосконалення своїх мовних навичок.

Університет має хороші міжнародні зв"язки. В кінці кожного навчального року французька делегація відбирає кращих студентів, яким надається можливість навчатися у Франції. Тож планую спробувати і свої сили після другого курсу та теж отримати можливість продовжити своє навчання на батьківщині мови, яка стала для мене улюбленою".

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Але хоч і нелегким є навчальний процес у виші, Люда і тут не може стояти осторонь творчого життя. Вона вже взяла участь у Дебюті першокурсника - щорічному святі, яке проводиться окремо на кожному факультеті і де кожна нова група презентує себе. Перед цим іде підготовка: малюються плакати, готуються сценки, оригінальні постановки тощо.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

"Моя група, - посміхається Люда. - отримала грамоту "Найоригінальніші" та окрему грамоту "Приз глядацьких симпатій" Ми показувала міні-сценку про навчання, де я грала одну з головних ролей:) Це все все дуже весело і водночас дуже серйозно, адже на нашому концерті був присутній навіть ректор університету".

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Крім цього, її обрали для виступу на посвяті у студенти

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

А ще Люда знаходить таки можливість викроїти час у своєму напруженому щоденному графіку, щоб приділити увагу тому, чим займалася ще у школі. Вона тренується у танцювальній студії свого університету.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

"Розпочалось абсолютно нове життя, навколо - нові люди, нове місто-гігант, нові друзі. Тут все по-іншому. Немає часу часто приїжджати в Золотоношу. За весь час навідувалася лише два рази. Та пам'ятаю всіх, хто мене тут оточував, - говорить Люда. - Часто згадую Веретільник Ларису Іванівну. До речі,  досі користуюсь її конспектами з української мови. Окрема подяка Сизько Галині Леонідівні, адже нещодавно я отримала "5" автоматом за ЄДИНИЙ ДИФЕРЕНЦІЙОВАНИЙ залік з античної літератури ( він впливає на стипендію, адже тільки за цей залік виставляють оцінку, а "не зараховано"/"не зараховано")

"Цікаво було б прийти до школи. Сумую за вчителями й однокласниками... Користуючись нагодою, хочу подякувати вчителям рідної школи, які дали мені знання, щоб я змогла досягти заповітної мрії. До речі, корпус, в якому я навчаюся, теж має №3, мабуть, це доля",  - посміхається дівчина.

 

"А в ці передноворічні дні хочу побажати всім добра, миру, затишку та здійснення всіх  планів, задумів і мрій!"

 

 

 

 

Категорія: Наші випускники | Переглядів: 1898 | Додав: Галина | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 3
avatar
1 horol • 08:29, 28-Грудня-2012
Цікава стаття.Не знав що можу дізнатися так багато про випускників школи
avatar
2 Vlad_voskolovuch • 16:13, 28-Грудня-2012
Згоден, дуже багато дізнаємося про життя випускників нашої школи..
avatar
3 Инна:) • 16:31, 29-Грудня-2012
так, це гарна ідея smile але хотілося б читати про більш старших випускників, які уже багато досягли і хочуть розказати про свій досвід smile
У чому сенс цієї новини ? 
Знаєш про що ця новина? Був чи бачив сам? Чи означає вона щось особливе для тебе? Поділися своєю думкою з нашими користувачами , напиши щось дійсно цікаве і значуще. 

avatar