Щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Золотоніської ЗОШ №3. Для максимального використання сайтуВВЕДІТЬ СВІЙ ЛОГІН або ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЯ
                                                                             

                                                                                                        
































\

 
Меню сайту


Авторизація
Категорії розділу
Шкільні новини [654]
Шкільні портрети [38]
Шкільний спорт [99]
Новини сайту [16]
Україна - Єдина Країна [58]
Рік англійської мови [7]
Наші вчителі [10]
Наші випускники [22]
Батьківська сторінка [18]
Анонси [8]
Конкурси для учнів [25]
Конкурси для вчителів [11]
Творча майстерня "Перлина" [14]
Новини освіти і науки України [97]
ДПА [5]
ЗНО [44]
Вчимося вчитися [5]
Школа етики і етикету [6]
Сторінка-цікавинка [48]
Всяка всячина [80]
Радимо прочитати [64]
Сам собі майстер [28]
У світі прекрасного [11]
Салон краси [8]
Вітання [52]
Пам'ятні дати [28]
Все про Новий рік [47]
Народний календар [18]
Що сьогодні святкує світ [45]
Світ кіно [3]
Новітні технології [8]
Все про космос [7]
Наше опитування
Як часто Ви відвідуєте наш сайт?
Всього відповідей: 156
Сьогодні завітали
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Пошук
Друзі сайту


















За підтримки NIC.UA
Головна » 2016 » Грудня » 2 » Наші досягнення в олімпіадах і конкурсах
04:56
Наші досягнення в олімпіадах і конкурсах

12 листопада стартували міські олімпіади та конкурси. Вже відбулися олімпіади з математики, історії, економіки, екології, хімії, географії, біології, інформатики, іноземних мов, а також міські етапи конкурсу юних знавців рідної мови імені Петра Яцика та Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Т. Г. Шевченка. І скрізь команди наших обдарованих учнів показали гарні результати!

12 листопада відбулися олімпіади з математики, історії та конкурс юних знавців мови імені Петра Яцика.

Команду математиків представляли такі учні: Явдошишин Олексій (6-А клас)- ІІІ м.; Сердюк Анна (7-А клас) - І м.; Одинець Андрій (8-А клас) - ІІІ м.; Сименюк Олександр (9-Б клас) - ІІ м.; Каказей Максим (10-А клас) - ІІІ м.; Селянко Олена (11 клас) - ІІІ м. Вони посіли загалькомандне ІІІ місце.

Команда юних істориків складалася із таких учнів: Кісіль Анастасія (8-А клас); Козодой Максим (9-А клас) - І м.; Савісько Юлія (10-А клас); Іващенко Яна (11 клас) - І м. Загальнокомандне — І місце.

У конкурсі юних знавців рідної мови імені Петра Яцика брали участь школярі: Битяк Анастасія (11 клас) - І м.; Гревцова Тетяна (10-А клас) - І м.; Брова Юлія (9-Б клас) - І м.; Сусла Тетяна (8-А клас); Мозгова Дарина (7-А клас); Погорєлова Анна (6-А клас); Зінченко Олександр (5-Б клас); Мірошнікова Марія (4-А); Стахір Альона (3-А клас). Загальнокомандне ІІ місце.

13 листопада проходили олімпіади з економіки, в якій взяв участь учень 11 класу Бражник Антон та екології, в якій також брав участь учень 11 класу Бражник Антон (І м.) і Салогуб Ілля, учень 10-Б класу (ІІІ м.).

19 листопада пройшли олімпіади з хімії, географії та мовно-літературний конкурс імені Т. Г. Шевченка.

Команда юних географів у складі Іващенко Яни (11 клас) - ІІ місце, Салогуба Іллі (10-Б клас) - ІІІ місце, Козодоя Максима (9-А клас) - ІІ місце та Сусли Тетяни (8-А клас) посіла ІІ загальнокомандне місце.

Команду юних хіміків представляли такі учні: Селянко Олена (11 клас), Ткаля Альона (10-Б клас), Фесун Катерина (9-Б клас), Кісіль Анастасія (8-А клас), Мозгова Дарина (7-А клас), які вибороли IV загальнокомандне місце.

У міському етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Т. Г. Шевченка наша команда посіла І місце завдяки таким учням: Іващенко Яні (11 клас) - ІІ місце, Басанській Валентині (10-Б клас) - ІІ місце, Козодою Максиму (9-А клас) - І місце, Костогриз Ользі (8-А клас) - ІІ місце, Сердюк Анні (7-А клас), Погорєловій Анні (6-А клас), Гончаренку Ростиславу (5-Б клас).

       20 листопада відбулася олімпіада з астрономії, в якій брав участь Бражник Антон (11 клас) і посів І місце.

У цей же день пройшла олімпіада з біології, у якій наша команда у складі Битяк Анастасії (11 клас), Салогуба Іллі (10-Б клас), Фесун Катерини (9-Б клас) - ІІІ місце, Балалаєва Сергія (8-А клас), Сердюк Анни (7-А клас) - І місце  посіла ІІІ загальнокомандне місце

     26 листопада відбулися олімпіади з іноземних мов: німецької мови, у якій брала участь Ярмілко Марія (8-А клас) і посіла І місце; англійської мови — учасники якої Смірнова Альона (11 клас), Гревцова Тетяна (10-А клас), Власенко Каріна (9-А клас), Фесун Сергій (8-А клас) вибороли загальнокомандне IV місце.

    27 листопада наші учні Селянко Олена (11 клас) та Савісько Юлія (10-А клас) представляли школу на олімпіаді з інформаційно-комунікаційних технологій і посіли ІІ загальнокомандне місце.     

Автори розповіді - Танська Наталія Володимирівна, вчитель української мови та літератури і Пузєєва Ірина Яківна, вчитель інформатики, заступник директора школи   

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 257 | Додав: Галина | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
У чому сенс цієї новини ? 
Знаєш про що ця новина? Був чи бачив сам? Чи означає вона щось особливе для тебе? Поділися своєю думкою з нашими користувачами , напиши щось дійсно цікаве і значуще. 

avatar