Вітаємо Вас на офіційному веб-сайті ЗОШ №3 перехожий | Реєстрація | ВхідМеню сайту


Авторизація
Категорії розділу
Шкільні новини [745]
Шкільні портрети [40]
Шкільний спорт [101]
Новини сайту [16]
Україна - Єдина Країна [58]
Рік англійської мови [7]
Наші вчителі [11]
Наші випускники [22]
Батьківська сторінка [18]
Анонси [8]
Конкурси для учнів [25]
Конкурси для вчителів [11]
Творча майстерня "Перлина" [14]
Новини освіти і науки України [99]
ДПА [5]
ЗНО [44]
Вчимося вчитися [5]
Школа етики і етикету [6]
Сторінка-цікавинка [48]
Всяка всячина [80]
Радимо прочитати [64]
Сам собі майстер [27]
У світі прекрасного [11]
Салон краси [8]
Вітання [52]
Пам'ятні дати [28]
Все про Новий рік [47]
Народний календар [18]
Що сьогодні святкує світ [45]
Світ кіно [3]
Новітні технології [8]
Все про космос [7]
Наше опитування
Ваше ставлення до паління? (Цигарки)
Всього відповідей: 156
Сьогодні завітали
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Пошук
Друзі сайту


За підтримки NIC.UA
Головна » Новини освіти і науки України
« 1 2 ... 8 9 10
На черговому засіданні колегії Міністерства освіти і науки України ухвалено Концепцію тесту загальної навчальної компетентності випускників загальноосвітніх навчальних закладів, розроблену групою науковців АПН України, Українського центру оцінювання якості освіти із залученням працівників вищих і середніх загальноосвітніх навчальних закладів, міжнародних експертів.
 
Цей тест є аналогом тесту здібностей, що використовується в деяких країнах світу.
 
Запровадження тесту загальної навчальної компетентності випускників загальноосвітніх навчальних закладів дасть можливість поліпшити об′єктивність та надійність відбору майбутніх студентів, удосконалити існуючу систему прийому до вищих навчальних закладів, зокрема в частині прогнозування успішності навчання майбутніх студентів.
 
Цей тест не є альтернативою існуючій системі зовнішнього оцінювання, у якій використовуються предметні тести, а її доповненням.
 
Категорія: Новини освіти і науки України | Переглядів: 639 | Додано: Галина | Дата: 10-Листопада-2009 | Коментарів (0)

НАВЧАЛЬНИЙ РІК - ДО КІНЦЯ ТРАВНЯ, А ПРИЙОМ ДОКУМЕНТІВ У ВУЗИ - З 1 СЕРПНЯ

  Цього року відмовилися від торішнього експерименту, коли тестування проводилося з початку травня, через що заняття в школах закінчилися на місяць раніше звичайного. Тепер же учбовий рік, як і раніше, продовжиться до кінця травня, в червні – державна атестація, і, тільки отримавши на руки атестат, випускники зможуть пройти тестування. «Було дуже багато зауважень: мов, матеріал ще весь не вичитаний, а на тестуванні може попастися якраз те, що не проходили, - пояснив Геннадій Колесник. - Правда, нарікання поступали не від шкіл, а від недержавних організацій і Комітету ВР. Тому довелося перенести початок тестування на середину червня. А оскільки технологічно його не можна провести швидше ніж за 7 тижнів, гранично скоротився час на решту етапів вступної кампанії - подачу документів, конкурс і процес зарахування».

  Випускникам теж доведеться узяти прискорений темп і готуватися до тестування в проміжках між державними екзаменами і випускним вечором. Адже перше тестове випробування з української намічено на 14 червня, а останнє (географія) - на 5 липня. Розіслати сертифікати Український центр оцінюва ... Читати далі »

Категорія: Новини освіти і науки України | Переглядів: 1133 | Додано: Галина | Дата: 20-Жовтня-2009 | Коментарів (0)

Якщо ви бажаєте перевірити свої знання з базових навчальних дисциплін, то завдання до Інтернет-олімпіад  розміщені на сайті Черкаського ОІПОПП  http://oipopp.ed-sp.net/content/category/10/119/33/ у розділі Конкурси, Олімпіади - Завдання до інтернет-олімпіад з базових дисциплін).
Олімпіади розпочалися з 12 жовтня 2009 року.
Графік проведення олімпіад можна переглянути, перейшовши по посиланню http://oipopp.ed-sp.net/content/view/1229/66/
 
Джерело: http://sch28.at.ua/
Категорія: Новини освіти і науки України | Переглядів: 1067 | Додано: Галина | Дата: 20-Жовтня-2009 | Коментарів (0)

Ресурс став логічним продовженням конкурсу "Вчитель-новатор", який вже шостий рік поспіль проводить Microsoft в Україні за сприяння Міністерства освіти і науки України і Академії педагогічних наук України. У 2008 році понад 370 вчителів зі всієї України взяли участь в конкурсі, а переможці дістали можливість представити нашу країну на Європейському форумі вчителів-новаторів.

 Одночасно із початком конкурсу "Вчитель-новатор", компанія "Майкрософт Україна" представила Мережу "Партнерство в навчанні", яка дає їм можливість представляти свої напрацювання і отримувати поради та рекомендації від колег по всій Україні.

15 жовтня 2009 року стартував шостий щорічний конкурс "Вчитель-новатор", і цього року він проводитиметься на сайті Мережі "Партнерство в навчанні".Учасники конкурсу подають навчальні матеріали, розроблені з метою залучення ІКТ до навчально-виховного процесу, у вигляді презентації PowerPoint, що носить назву "Віртуальний тур до класної кімнати". Для участі в конкурсі запрошуються вчителі загальноосвітніх шкіл, викладачі, науковці та студенти педагогічних навчальних закладів. Роботи на шостий конкурс "Вчитель-новатор" приймаються до 15 січня 2010 року.

На сайті є можливість створювати тематичні спільноти та приєднуватись до вже створених для обговорення професійних питань.

Отримати детальну інформацію та зареєструватися дл ... Читати далі »
Категорія: Новини освіти і науки України | Переглядів: 679 | Додано: Галина | Дата: 18-Жовтня-2009 | Коментарів (0)


Особи, які мають пільги при вступі, повинні надавати приймальній комісії оригінали шкільного атестату і сертифікату про результати зовнішнього оцінювання.

Таке нововведення в умовах вступу на 2010 рік допоможе уникнути ситуації, коли пільговики подавали документи у десятки вузів, пояснив міністр освіти і науки Іван Вакарчук на прес-конференції у понеділок.

Він також повідомив, що в цьому році до вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації будуть зараховані абітурієнти з балами в сертифікаті УЦОЯО з трьох предметів. Минулого року їх було лише два.

Так, у цьому році абітурієнти мають подати сертифікати з української мови і літератури, математики або історії (на вибір) і плюс ще один іспит з предмету, який є профільним. Цей профільний предмет визначає вищий навчальний заклад.

"Якщо це, наприклад, є біологічний факультет, то третім предметом, напевно, буде біологія", - пояснив Іван Вакарчук.

Крім того, у 2010 році при вступі у вищий навчальний заклад відіграватиме роль шкільний атестат. Тепер зараховуватиметься також середній бал атестату за 12-бальною шкалою. Він додаватиметься до балів-р ... Читати далі »

Категорія: Новини освіти і науки України | Переглядів: 727 | Додано: Галина | Дата: 17-Жовтня-2009 | Коментарів (0)

ПІДГОТОВКА ТА ПРОВЕДЕННЯ ТЕСТУВАННЯ

З яких предметів проводиться незалежне тестування?

Цього року тестування проводилось з восьми предметів:

  • українська мова та література
  • історія України
  • математика
  • біологія
  • фізика
  • хімія
  • географія
  • іноземна мова

Кожен зареєстрований учасник оцінювання мав можливість пройти тестування з п'яти навчальних предметів: української мови (обов'язково) та одного-чотирьох предметів із поданого списку.

Які способи підготовки до тестів?

Завдання тестів повністю відповідають шкільній програмі. Зразки тестових завдань є на Порталі про зовнішнє тестування www.useti.org.ua. Також їх можна купити у вільному продажі. Проте, вони є лише зразками, які мають на меті вироблення звички до вирішення певного типу завдань та навчити вирішувати аналогічні.

Наскільки складними є тести для випускників шкіл?

Тестові завдання складаються на базі шкільної програми та мають різні рівні складності. Складніші завдання дають більшу кількість балів. Окрім тестових завдань з відповідями на вибір, є й інші формати завдань, коли готових відповідей немає. Також використовуються завдання творчого характеру, де потрібна розгорн ... Читати далі »

Категорія: Новини освіти і науки України | Переглядів: 1105 | Додано: Галина | Дата: 12-Вересня-2009 | Коментарів (0)


Якщо до загальноосвітньої школи не надійшли підручники для дев'ятих класів, то Міносвіти надає для користування перші параграфи (теми) цих підручників, які можна скачати в Інтернеті

Про це йдеться в листі МОН України №1/9-573 від 26 серпня 2009 року "Про підготовку навчальних та інструктивно-методичних матеріалів для організованого початку 2009‑2010 навчального року".

Як зазначається в листі, з метою організованого початку 2009‑2010 навчального року Міністерством освіти і науки України підготовлені навчальні та інструктивно-методичні матеріали з вивчення предметів у новому навчальному році.

Скачати в електронному вигляді перші параграфи підручників ви можете тут: http://osvita.ua/school/news/4563
Категорія: Новини освіти і науки України | Переглядів: 783 | Додано: Галина | Дата: 07-Вересня-2009 | Коментарів (0)


До обласних книжкових баз направлено 6 назв підручників для шкіл з українською мовою навчання та 9 - для шкіл з навчанням мовами національних меншин
Міністерство освіти і науки вже видало 15 підручників для учнів 9 класів за новою програмою 12-річної школи. Про це повідомляє прес-служба Міністерства освіти і науки України.

Попередньо міністерство провело оновлення та вдосконалення навчальних програм та друкованої продукції. На Всеукраїнському конкурсі рукописів 105 підручникам надано гриф "Рекомендовано Міністерством освіти і науки України". З них: 82 підручники для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням українською мовою і 23 - з навчанням мовами національних меншин. Мовами національних меншин всього буде видруковано 42 назви підручників для 9 класу із 7 навчальних предметів.

Серед підручників-переможців є такі, що раніше не видавались: "Інформатика", "Правознавство (практичний курс)", "Художня культура" та "Основи здоров'я".

Також надрукований підручник з історії України. До книжки внесено нові теми: "Формування модерної української нації. Теорія та суспільні виклики першої половини ХІХ століття", "Національна ідея і заходи для досягнення державної окремішності в другій половині ХІХ століття. Українофільський культурницький і політичний етапи визвольного руху".


За матеріалами: Освіта.ua


Категорія: Новини освіти і науки України | Переглядів: 689 | Додано: Галина | Дата: 07-Вересня-2009 | Коментарів (0)


МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ 

ЛИСТ
від 17.08.09 № 1/9 - 546 

Міністерству освіти і науки 
Автономної Республіки Крим, 
управлінням освіти і науки обласних, 
Київської та Севастопольської 
міських державних адміністрацій, 
інститутам післядипломної 
педагогічної освіти 

Про впровадження нової 
навчальної програми з фізичної культури 

На виконання рішення спільної колегії Міністерства освіти і науки України, Міністерства охорони здоров’я України, Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту від 11 листопада 2008 року розроблено нову навчальну програму з фізичної культури для учнів 5-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів (авт. Т.Ю.Круцевич та інші), якій надано гриф «Рекомендовано Міністерством освіти і науки України» (лист від 01.07.09р. №1/11-4630). 

З 2009/2010 навчального року зазначена навчальна програма упроваджується у 5-9 класах загальноосвітніх навчальних закладів. Вона спрямована на реалізацію принципа варіативності в навчальному процесі. Уперше, враховуючи досвід провідних Європейських країн у галузі фізичного виховання, не декларативно, а реально передбачається планування змісту навчального матеріалу відповідно до віково-статевих особливостей учнів та їх інтересів. 

Навчальна програм ... Читати далі »
Категорія: Новини освіти і науки України | Переглядів: 1920 | Додано: Галина | Дата: 06-Вересня-2009 | Коментарів (0)

1-10 11-20 ... 71-80 81-90 91-99