Щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Золотоніської ЗОШ №3. Для максимального використання сайтуВВЕДІТЬ СВІЙ ЛОГІН або ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЯ
                                                                             

                                                                                                        
\

 
Меню сайту


Авторизація
Категорії розділу
Шкільні новини [666]
Шкільні портрети [38]
Шкільний спорт [101]
Новини сайту [16]
Україна - Єдина Країна [58]
Рік англійської мови [7]
Наші вчителі [11]
Наші випускники [22]
Батьківська сторінка [18]
Анонси [8]
Конкурси для учнів [25]
Конкурси для вчителів [11]
Творча майстерня "Перлина" [14]
Новини освіти і науки України [97]
ДПА [5]
ЗНО [44]
Вчимося вчитися [5]
Школа етики і етикету [6]
Сторінка-цікавинка [48]
Всяка всячина [80]
Радимо прочитати [64]
Сам собі майстер [28]
У світі прекрасного [11]
Салон краси [8]
Вітання [52]
Пам'ятні дати [28]
Все про Новий рік [47]
Народний календар [18]
Що сьогодні святкує світ [45]
Світ кіно [3]
Новітні технології [8]
Все про космос [7]
Наше опитування
Ваше ставлення до паління? (Цигарки)
Всього відповідей: 134
Сьогодні завітали
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Пошук
Друзі сайту


За підтримки NIC.UA
Головна » 2015 » Грудня » 4 » Обласний семінар керівників органів управління освітою та завідувачів районних, міських методичних кабінетів
06:29
Обласний семінар керівників органів управління освітою та завідувачів районних, міських методичних кабінетів

3 грудня 2015 року на базі відділу освіти Золотоніської міської ради та виконавчого комітету відбувся обласний семінар керівників органів управління освітою та завідувачів районних, міських методичних кабінетів з теми: «Громада, влада, освіта: створення сприятливого освітнього середовища». У його підготовці і проведенні взяли участь і вчителі та учні нашої школи

Семінар розпочався спільним засіданням керівників органів управління та завідувачів районними, міськими методичними кабінетами в міському Будинку культури. З вітальним словом до присутніх звернувся міський голова м. Золотоноші Войцехівський Віталій Олександрович.

Директор Департаменту освіти і науки Черкаської облдержадміністрації Данилевський Валерій Вікторович охарактеризував основні засади переходу від традиційної до державно-громадської системи управління та напрямки демократизації діяльності навчального закладу.

Про співпрацю освіти з громадою та органами влади; сучасні досягнення освіти міста та плани на майбутнє учасникам семінару розповіла Строкань Ольга Миколаївна, начальник відділу освіти Золотоніської міської ради та виконавчого комітету.

Подальша робота семінару проходила у двох секціях.

Керівники органів управління освітою продовжили свою роботу у дошкільному навчальному закладі «Берізка» Золотоніської міської ради, де ознайомилися з організацією дослідно-експериментальної роботи з екологічного виховання, та у Золотоніській спеціалізованій школі №2 інформаційних технологій Золотоніської міської ради, де було представлено досвід використання ІКТ у навчальній та управлінській діяльності.

Завідувачі районних, міських методичних кабінетів ознайомилися з організацією роботи дошкільного навчального закладу «Ялинка» Золотоніської міської ради як закладу сприяння здоров’ю та досвідом Золотоніської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 Золотоніської міської ради щодо створення оптимальних умов для підвищення результативності та гуманізації навчально-виховного процесу, розвитку творчої особистості вчителя й учня.

Заключне спільне засідання відбулося у Золотоніській гімназії ім. С.Д. Скляренка Золотоніської міської ради. Учасники семінару відвідали інтегроване заняття з математики та логіки у 2 класі з використанням Lego-конструкторів, фрагмент уроку з англійської мови у 4 класі з елементами гри та мультимедійним супроводом, фрагмент заняття з логіки у 1 класі «Подорож до країни Шахляндії» та познайомилися з  роботою команди «Zolovizer» (Золотоніські чарівники) щодо створення базової моделі Lego. Як підсумок було представлено щорічний звіт директора гімназії перед громадою.

На завершення семінару підсумки підвели міський голова м. Золотоноші Войцехівський Віталій Олександрович, директор Департаменту освіти і науки Черкаської облдержадміністрації Данилевський Валерій Вікторович та ректор комунального навчального закладу «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» Чепурна Наталія Миколаївна.

Джерело

Зустріч учасників семінару в нашій школі

Виступ директора нашої школи Павленко Лариси Анатоліївни перед учасниками семінару

Учасники семінару в шкільному Музеї Бойової слави. Виступ завідуючої музеєм вчителя історії Брахно Ірини Василівни

 

На занятті в 3-А класі (вчитель Беркут Віра Леонідівна)

На занятті в 2-А класі (вчитель Дубенець Наталія Владиславівна)

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 345 | Додав: Галина | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
У чому сенс цієї новини ? 
Знаєш про що ця новина? Був чи бачив сам? Чи означає вона щось особливе для тебе? Поділися своєю думкою з нашими користувачами , напиши щось дійсно цікаве і значуще. 

avatar