Щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Золотоніської ЗОШ №3. Для максимального використання сайтуВВЕДІТЬ СВІЙ ЛОГІН або ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЯ
                                                                             

                                                                                                        
\

 
Меню сайту


Авторизація
Категорії розділу
Шкільні новини [669]
Шкільні портрети [38]
Шкільний спорт [101]
Новини сайту [16]
Україна - Єдина Країна [58]
Рік англійської мови [7]
Наші вчителі [11]
Наші випускники [22]
Батьківська сторінка [18]
Анонси [8]
Конкурси для учнів [25]
Конкурси для вчителів [11]
Творча майстерня "Перлина" [14]
Новини освіти і науки України [97]
ДПА [5]
ЗНО [44]
Вчимося вчитися [5]
Школа етики і етикету [6]
Сторінка-цікавинка [48]
Всяка всячина [80]
Радимо прочитати [64]
Сам собі майстер [28]
У світі прекрасного [11]
Салон краси [8]
Вітання [52]
Пам'ятні дати [28]
Все про Новий рік [47]
Народний календар [18]
Що сьогодні святкує світ [45]
Світ кіно [3]
Новітні технології [8]
Все про космос [7]
Наше опитування
Ваше ставлення до паління? (Цигарки)
Всього відповідей: 134
Сьогодні завітали
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0
Пошук
Друзі сайту


За підтримки NIC.UA
Головна » 2015 » Грудня » 3 » Підготовка до ЗНО-2016
03:17
Підготовка до ЗНО-2016

Довідники, які допоможуть в підготовці до ЗНО

ЗНО 2016: Українська література. Комплексне виданняЗНО 2016: Українська література. Комплексне видання

  • Довідник з типовими тестовими завданнями.
  • Три варіанти сертифікаційної роботи (базовий+поглиблений рівні).
  • Літературознавчий тлумачний словничок.
  • Відповіді до всіх завдань.
  • Бланки відповідей (А, Б, А+, Б+).
  •  

 

ЗНО 2016: Українська мова і література. Власне висловлення: робочий зошитЗНО 2016: Українська мова і література. Власне висловлення: робочий зошит

Навчальний посібник містить рекомендації щодо написання власного висловлення ЗНО. Зокрема, увагу приділено основним правилам побудови тексту, особливостям мовленнєвого оформлення його структурних елементів, засобам логічного зв'язку між частинами тощо. Запропоновано завдання на актуалізацію знань, що допоможуть уникнути найпоширеніших лексичних та граматичних помилок у конкретних частинах висловлення. У кінці кожного заняття подано теми з орфографії та пунктуації, рекомендовані для самостійного опрацювання, з посиланнями на посібники серії "Грамотій". Теоретичний матеріал подано доступно й лаконічно; виконання практичних завдань дозволить якісно закріпити вивчене. Видання призначене для учнів старших класів, абітурієнтів, учителів і репетиторів, а також усіх, хто прагне здобути й удосконалити вміння грамотно й переконливо висловлювати свої судження.

ЗНО 2016: Українська мова. Комплексне видання для підготовки до ЗНО: навчальний посібникЗНО 2016: Українська мова. Комплексне видання для підготовки до ЗНО: навчальний посібник

Довідник з типовими тестовими завданнями 5 варіантів сертифікаційної роботи базавого рівня 5 варіантів сертифікаційної роботи поглибленого рівня Тематика і зразки власних висловлень Відповіді до ВСІХ завдань Бланки відповідей (А,Б, А+, Б+)

 

ЗНО 2016: Біологія. Типові тестові завданняЗНО 2016: Біологія. Типові тестові завдання

Навчальний посібник містить матеріали, які допоможуть випускнигам загальноосвітніх навчальних закладів на високому рівні підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання із біології.
У посібнику наведено чотирнадцять варіантів завдань, які укладено за специфікацією ЗНО, а також бланки відповідей та відповіді. 
Призначений для випускників загальноосвітніх шкіл, гімназій, які готуються до вступу до вищих навчальних закладів.

 

ЗНО 2016: Англійська мова. Типові тестові завданняЗНО 2016: Англійська мова. Типові тестові завдання

Навчальний посібникмістить матьеріали, які допоможуть випускнигам загальноосвітніх навчальних закладів на високому рівні підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання знань з англійської мови.
Відповідно до програми зовнішнього незалежного оцінювання, контроль навчальних досягнень учнів проводиться за двома компетенціями: читанням і письмом. У посібнику наведено дванадцять варіантів завдань у форматі ЗНО, а також бланки відповідей і матеріали для самоконтролю.
Для випускників загальноосвітніх навчальних закладів, гімназій, які готуютьс до вступу до вищих навчальних закладів.

ЗНО 2016: Українська мова та література. Експрес-підготовкаЗНО 2016: Українська мова та література. Експрес-підготовка

Посібник для експрес -підготовки розроблено з метою допомогти вчителеві та учням організувати швидку системну підготовку до зовнішнього незалежного оцінювання. У посібнику три розділи: "Українська мова" та "Українська література"містять теоретичний матеріал і тестові завдання за темами відповідно до програми зовнішнього незалежного оцінювання; "Тест у форматі ЗНО" - це завдання базового та поглибленого рівнів у вигляді зошита, яким він буде на іспиті. Правильні відповіді з коментарями для самоконтролю наведено в кінці посібника. Структура посібника дозволяє користуватися ним як самостійно, так і на уроках. Видання призначене для випускників загальноосвітніх навчальних закладів і вчителів української мови та літератури.

ЗНО 2016: Українська мова та література. Типові тестові завданняЗНО 2016: Українська мова та література. Типові тестові завдання

Посібник розроблено на зразок тестових завдань зовнішнього незалежного оцінювання. Завдання подано за варіантами відповідно до програмових вимог ЗНО з української мови та літератури. Правильні відповіді для самоконтролю наведено в кінці збірника. Структура посібника дозволяє користуватись ним як самостійно, так і на уроках. Видання призначене для випускників загальноосвітніх навчальних закладів і вчителів української мови та літератури.

ЗНО 2016: Хімія. Комплексне виданняЗНО 2016: Хімія. Комплексне видання

Посібник містить чотири розділі теоретичного матеріалу, опрацювання яких необхідно для успішної підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з хімії. Для перевіркизасвоєння вивченого матеріалу запропоновано тестові завдання у форматі ЗНО. Після кожного тематичного розділу посібника вміщено узагальнювальний тест. У посібнику подано відповіді до всіх тестових завдань. Призначається для випускників загальноосвітніх навчальних закладів, які готуються до зовнішнього незалежного оцінювання з хімії, абітурієнтів та вчителів хімії.

ЗНО: Математика. Експрес-підготовкаЗНО: Математика. Експрес-підготовка

Посібник призначений для ефективної підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з математики, яке у 2016 р. проводитиметься за програмами, затвердженими наказом Міністерства освіти і науки України від 01.10.2014 № 1121 "Про програми зовнішнього незалежного оцінювання для осіб, які бажають здобути вищу освіту на основі повної загальної середньої освіти". Усі опорні факти шкільного курсу математики подано у форматі таблиць, які містять основні теоретичні положення кожної теми й основні алгоритми та методи розв'язування відповідних задач. Наведені тестові завдвння аналогічні тим, що пропонуються на ЗНО. Для низки з них даються розв'язання та коментарі; завдання для самостійної роботи супроводжуються відповідями. В окремому розділі подано тренувальні тести у форматі ЗНО. Призначено для випускників загальноосвітніх навчальних закладів, абітурієнтів, студентів педагогічних вищих навчальних закладів, учителів математики.

ЗНО: Математика. Навчальний посібникЗНО: Математика. Навчальний посібник

Матеріал посібника з математики відповідає програмі ЗНО з математики, обіймає повний шкільний курс від 5 до 11 класу. Опрацювання теоретичних відомостей та виконання тематичних і тренувальних тестів та контрольних робіт розраховано на 100 днів підготовки до ЗНО. Призначається для випускників (у тому числі й минулих років) шкіл, ліцеїв, гімназій, які готуються до вступу до вищих навчальних закладів.

 

ЗНО 2016. Математика. Тренувальні матеріали. Два рівняЗНО 2016. Математика. Тренувальні матеріали. Два рівня

Посібник призначений для ефективної підготовки абітурієнтів до зовнішнього незалежного оцінювання з математики як на базовому, так і на поглибленому рівнях. Видання охоплює всі розділи програми ЗНО з математики та являє собою збірник завдань, що складається з двох частин. У першій частині подано структуровані завдання з короткою відповіддю, у другій - завдання з короткою відповіддю та розгорнутою відповіддю. Для завдань з розгорнутою відповіддю заропоновані схеми оцінювання.
Завдання посібника подані у вигляді блоків із трьох завдань, що об'єднані одним методом розв'язування. До першого (базового) завдання блоку наведено докладне розв'язання, що супроводжується коментарями, означеннями, теоремами тощо. Друге і третє завдання блоку призначені для самостійного розв'язування. До всіх завдань наведено відповіді.
Призначено для випускників загальноосвітніх навчальних закладів, абітурієнтів, студентів педагогічних вищих навчальних закладів, учителів математики.

ЗНО 2016. Математика. Комплексне виданняЗНО 2016. Математика. Комплексне видання

Видання укладено відповідно до програми ЗНО з математики і складається із трьох частин.
Частина І – довідник з математики – охоплює весь шкільний курс математики. Систематизовано не тільки теоретичний матеріал, але й основні типи завдань і методи їх розв’язування, подано приклади.
Частина ІІ містить вправи для формування та тренування обчислювальних навичок за всіма темами програми ЗНО та відповіді до них.
Частина ІІ містить 20 тестів, розроблених відповідно до формату роботи ЗНО з математики базового рівня, і короткий математичний довідник, що містить найбільш уживані формули. Наведено бланки відповідей, розв’язання значної кількості завдань, відповіді; для зручності є посилання на короткий довідник.
Видання дозволить системно оновити та поглибити знання й ефективно підготуватися до ЗНО.
Призначено для випускників загальноосвітніх навчальних закладів, абітурієнтів, вчителів математики.

ЗНО 2016. Математика. Типові тестові завданняЗНО 2016. Математика. Типові тестові завдання

Видання містить 13 тестів для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання. Для більшості завдань наведено розв'язання або надано вказівки до розв'язання. Усі роботи складено згідно з чинною програмою для загальноосвітніх навчальних закладів та програмою ЗНО з математики. До посібника безкоштовно додаються відповіді до тестових завдань і короткий математичний довідник.
Посібник призначений для вчителів математики, випускників загальноосвітніх навчальних закладів і абітурієнтів; видання может бути використано як на уроках, так і для позакласної роботи.

ЗНО 2016. Німецька мова. Комплексне виданняЗНО 2016. Німецька мова. Комплексне видання

Навчальний посібник містить матеріали, які допоможуть випускникам загальноосвітніх навчальних закладів на високому рівні підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання з німецької мови. Для випускників загальноосвітніх шкіл, гімназій, які готуються до вступу до вищих навчальних закладів.

 

ЗНО 2016. Фізика. Експрес-підготовкаЗНО 2016. Фізика. Експрес-підготовка

Пропонований посібник містить програму зовнішнього незалежного оцінювання та матеріали, які допоможуть учням на високому рівні підготуватися до ЗНО з фізики. Видання містить 20 тестів за темами курсу, які відповідають темам програми ЗНО. Перед кожним тематичним тестом наведено основні формули за відповідною темою. Кожний тест складається із завдань, форма яких описана в характеристиці тесту, що пропонується на ЗНО. У посібнику також вміщено 2 тести у форматі ЗНО та відповіді до всіх завдань. У виданні загалом наведено 792 завдання, а також відповіді, вказівки та розв’язання до них. Табличні дані та фізичні константи, які можуть знадобитися під час розв’язування завдань, наведені або в самому завданні, або у додатку. Призначено для учнів загальноосвітніх навчальних закладів, учителів фізики, а також усіх, хто готується до ЗНО самостійно.

ЗНО 2016.Фізика. Типові тестові завданняЗНО 2016.Фізика. Типові тестові завдання

Навчальний посібник містить матеріали, які допоможуть випускникам загальноосвітніх навчальних закладів на високому рівні підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання з фізики. У посібнику наведено 10 тестів, які складені відповідно до програми ЗНО з фізики, бланки відповідей і матеріали для самоконтролю. Призначено для учнів загальноосвітніх навчальних закладів, учителів фізики, а також усіх, хто готується до ЗНО самостійно.

 

ЗНО 2016. Історія України. Експрес-підготовкаЗНО 2016. Історія України. Експрес-підготовка

Посібник допоможе учням ефективно підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання, зосередить їхню увагу на ключових елементах програми ЗНО з історії України. Так, абітурієнтам запропоновано послідовно вивчити/повторити закладені програмою ЗНО факти, дати, персоналії, пам’ятки образотворчого мистецтва та архітектури. Дібрано матеріал для вдосконалення вмінь працювати з історичною картою. Кожен розділ завершують тренувальні тести з відповідного напряму підготовки. Останній розділ посібника містить 4 варіанти тесту ЗНО, розроблених за специфікацією УЦОЯО. Призначений для учнів 10–11 класів загальноосвітніх навчальних закладів, абітурієнтів та вчителів історії.

ЗНО 2016. Історія України. Типові тестові завданняЗНО 2016. Історія України. Типові тестові завдання

Посібник містить тренувальні завдання, які допоможуть випускникам загальноосвітніх навчальних закладів на високому рівні підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання з історії України. Збірник містить 8 варіантів тестових завдань, розроблених за специфікацією тесту з історії України зовнішнього незалежного оцінювання. Кожен варіант складається з 55 тестових завдань різної форми, які охоплюють весь матеріал, передбачений Програмою зовнішнього незалежного оцінювання з історії України. Структура посібника дозволяє ефективно користуватися ним як на уроках, так і самостійно. Призначений для учнів 10–11 класів загальноосвітніх навчальних закладів та вчителів історії.

 

 

Категорія: ЗНО | Переглядів: 824 | Додав: Галина | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
У чому сенс цієї новини ? 
Знаєш про що ця новина? Був чи бачив сам? Чи означає вона щось особливе для тебе? Поділися своєю думкою з нашими користувачами , напиши щось дійсно цікаве і значуще. 

avatar