Щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Золотоніської ЗОШ №3. Для максимального використання сайтуВВЕДІТЬ СВІЙ ЛОГІН або ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЯ
                                                                             

                                                                                                        
\

 
Меню сайту


Авторизація
Категорії розділу
Шкільні новини [666]
Шкільні портрети [38]
Шкільний спорт [101]
Новини сайту [16]
Україна - Єдина Країна [58]
Рік англійської мови [7]
Наші вчителі [11]
Наші випускники [22]
Батьківська сторінка [18]
Анонси [8]
Конкурси для учнів [25]
Конкурси для вчителів [11]
Творча майстерня "Перлина" [14]
Новини освіти і науки України [97]
ДПА [5]
ЗНО [44]
Вчимося вчитися [5]
Школа етики і етикету [6]
Сторінка-цікавинка [48]
Всяка всячина [80]
Радимо прочитати [64]
Сам собі майстер [28]
У світі прекрасного [11]
Салон краси [8]
Вітання [52]
Пам'ятні дати [28]
Все про Новий рік [47]
Народний календар [18]
Що сьогодні святкує світ [45]
Світ кіно [3]
Новітні технології [8]
Все про космос [7]
Наше опитування
Чи вмієте ви готувати їжу?
Всього відповідей: 126
Сьогодні завітали
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Пошук
Друзі сайту


За підтримки NIC.UA
Головна » 2016 » Березня » 30 » Розрахунок балів ЗНО з історії України: які саме завдання чекають на ЗНО і як рахуватимуть бали за кожне з них
06:07
Розрахунок балів ЗНО з історії України: які саме завдання чекають на ЗНО і як рахуватимуть бали за кожне з них

Історія України поки що – другий за популярністю предмет на ЗНО, поступається лише українській мові та літературі. На ЗНО з української зараз зареєструвалися 110 714, на історію України – 79 654. На вибір випускника результат з історії України або математики зараховують як шкільний випускний іспит – ДПА. Тож розрахунок балів ЗНО цікавить переважну більшість абітурієнтів.

В тесті ЗНО буде тільки один бланк, в ньому – 60 завдань. На виконання роботи учасник ЗНО отримує 150 хвилин.

У зошиті з тестами зібрані завдання 4 типів. Бали за них нараховують залежно від складності самого завдання і повноти виконання.

Щоб не розгубитися під час тестування і підготуватися до запитань, варто розібратися: як відбуватиметься підрахунок балів ЗНО з історії України.

ЗАВДАННЯ 1–23, 31–53

Це завдання з вибором однієї правильної відповіді. До кожного запитання є 4 варіанти відповіді, правильний – 1. Щоб виконати, треба правильно обрати і позначити відповідь у зошиті.

Можна отримати 0-1 бал: 1 – якщо вказано правильну відповідь, 0 – якщо вказано неправильно, вказано більше однієї відповіді або взагалі нічого не позначено.

ЗАВДАННЯ 24–26, 54–56

Завдання на встановлення відповідності, ще називають – на встановлення «логічних пар». У кожному запитанні є дві колонки, дані в яких позначено буквами і цифрами. Треба правильно об’єднати, утворити «логічні пари» між буквою і цифрою. Щоб виконати завдання, роблять позначки на перетинах рядків (цифри від 1 до 4) і колонок (букви від А до Д).

Оцінюється в 0-4 бали: по 1 балу за кожну правильно встановлену відповідність, 0 – якщо не вказано жодної правильної «логічної пари» або відповіді на завдання не вказано.

ЗАВДАННЯ 27, 28, 57, 58

Слід визначити правильну послідовність. У завданні наведено перелік подій, позначених буквами. Їх потрібно розташувати в правильній послідовності й об’єднати першу подію з цифрою 1, другу – 2, третю – 3, четверту – 4. Завдання виконане, якщо учасник ЗНО зробив правильні позначки на перетинах рядків (цифри від 1 до 4) і колонок (букви від А до Г).

Можна отримати 0-3 бали: 3 – якщо правильно вказано всю послідовність, 2 – якщо правильно обрано першу подію та останню, 1 – якщо правильною є перша або остання події, 0 – якщо вказано неправильну відповідь або позначок взагалі немає.

ЗАВДАННЯ 29, 30, 59, 60

Завдання з короткою відповіддю множинного вибору – вибір 3 правильних відповідей із 7 запропонованих варіантів. У завданні є запитання і 7 відповідей до нього. Правильні з них – 3. Щоб виконати завдання, треба вибрати і записати правильні відповіді.

За виконання можна заробити 0-3 бали: по 1 балу за кожну правильно вказану відповідь із трьох можливих, 0 – якщо не вказано жодної правильної відповіді її не надано.

Порядок написання цифр – довільний, це не впливає на оцінку.

ЯК ПЕРЕВЕСТИ БАЛИ ЗНО

Щоб набрати максимальну кількість балів, треба правильно виконати всі завдання тесту ЗНО. Тоді учасник отримає 94 бали. Щоб порахувати бал ДПА з історії України, треба сумувати тестові бали із завдань з періоду ХХ – початок XXI століття, у зошиті це запитання під номерами 1-30. Тут максимальна кількість балів дорівнюватиме 47. Перевести тестові бали в оцінку для шкільного атестату, яку виставляють за 12-бальною шкалою, можливо після оприлюднення таблиці переведення балів. Це відбудеться після перевірки всіх завдань, адже принцип формування такої таблиці – рейтинговий. Детально про систему переведення балів в оцінку ДПА читайте тут.

Якщо результат тесту використовуватимуть для вступу до вузу, його треба перевести в шкалу 100-200 балів, саме таким його виставлять у сертифікат ЗНО. Для такого переведення теж складають рейтингові таблиці. Приблизно уявити, як це виглядає, можна за таблицями переведення балів 2015 року.

За матеріалами: eduget

Категорія: ЗНО | Переглядів: 693 | Додав: Галина | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
У чому сенс цієї новини ? 
Знаєш про що ця новина? Був чи бачив сам? Чи означає вона щось особливе для тебе? Поділися своєю думкою з нашими користувачами , напиши щось дійсно цікаве і значуще. 

avatar