Щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Золотоніської ЗОШ №3. Для максимального використання сайтуВВЕДІТЬ СВІЙ ЛОГІН або ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЯ
                                                                             

                                                                                                        
\

 
Меню сайту


Авторизація
Категорії розділу
Шкільні новини [666]
Шкільні портрети [38]
Шкільний спорт [101]
Новини сайту [16]
Україна - Єдина Країна [58]
Рік англійської мови [7]
Наші вчителі [11]
Наші випускники [22]
Батьківська сторінка [18]
Анонси [8]
Конкурси для учнів [25]
Конкурси для вчителів [11]
Творча майстерня "Перлина" [14]
Новини освіти і науки України [97]
ДПА [5]
ЗНО [44]
Вчимося вчитися [5]
Школа етики і етикету [6]
Сторінка-цікавинка [48]
Всяка всячина [80]
Радимо прочитати [64]
Сам собі майстер [28]
У світі прекрасного [11]
Салон краси [8]
Вітання [52]
Пам'ятні дати [28]
Все про Новий рік [47]
Народний календар [18]
Що сьогодні святкує світ [45]
Світ кіно [3]
Новітні технології [8]
Все про космос [7]
Наше опитування
Чи прогулюєте ви навчання?
Всього відповідей: 121
Сьогодні завітали
Статистика

Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0
Пошук
Друзі сайту


За підтримки NIC.UA
Головна » 2013 » Грудня » 10 » Творимо красу своїми руками
05:54
Творимо красу своїми руками

В Ресурсному центрі нашої школи розпочав роботу новий гурток під назвою "Творимо красу своїми руками". Його учасники будуть вчитися робити неповторно красиві та креативні поробки з різноманітних матеріалів та в різних техніках. Тут будуть проходити майстер-класи з ліпки, витинання, квілінгу, виготовлення різних цікавинок з паперу, тканини, підручних матеріалів тощо. Стати керівником майстер-класу може будь-хто з нашого великого шкільного колективу (і вчителі, і учні), хто уміє робити різні цікавинки і має бажання поділития своїм умінням з іншими

Новостворений гурток входить до складу Творчої майстерні "Перлина", яка працює в нашій школі вже дуже давно (ще з 1999 року) і  об'єднує талановитих дітей школи. Створила її вчитель світової літератури Сизько Галина Леонідівна. Напрямки і види роботи "Перлини" дуже різноманітні: це поетична та писемна творчість, підготовка літературно-музичних композицій та театралізованих свят, виготовлення декорацій, журналістська та фототворчість, модерування шкільного Інтернет-сайту та багато інших цікавих справ (детальніше про роботу "Перлини" прочитати та переглянути фото можна тут).

А от тепер в нашій Творчій майстерні з'явилася ще одна складова - гурток з декоративно-прикладного мистецтва під назвою "Творимо красу своїми руками".

На заняттях гуртка його учасники будуть вчитися робити неповторно красиві та креативні поробки з різноманітних матеріалів та в різних техніках. Керувати цим процесом будуть педагог-організатор Вербицька Ірина Анатоліївна та керівник "Перлини" Сизько Галина Леонідівна. Вони будуть проводити майстер-класи з ліпки, витинання, виготовлення різних цікавинок з паперу, тканини, підручних матеріалів тощо. 

Перший проект, який буде втілено в життя, - величезна новорічна іграшка, складена з окремих частинок, які будуть неповторними, ексклюзивними, міститимуть свої зображення і новорічні побажання. Авторами цих частинок будуть учасники гуртка.  Виготовлятимуться вони з солоного тіста, потім будуть розфарбовані, вкриті лаком, а потім з'єднані в одне ціле. Отримана новорічна іграшка буде символом дружби, єдності, і новорічних вітань всій шкільній громаді від нашої Творчої майстерні. 

Перші заняття гуртка вже відбулися і робота над проектом розпочалася. Пропонуємо вашій увазі невеличкий фоторепортаж з цієї події.

ЗАНЯТТЯ 1

1. Знайомство з готовими роботами, з можливостями техніки ліпки з тіста.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2. Знайомство з новорічним проектом

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3. Виготовлення основ для майбутніх частин "новорічної іграшки"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Учасницею нашого першого заняття була директор школи Павленко Лариса Анатоліївна. Вона виявила бажання стати також учасницею проекту і виготовити свою власну частинку нашої "новорічної іграшки"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ЗАНЯТТЯ 2

На другому занятті робота кипіла над кожною частинкою іграшки.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Над цим проектом працюють учні 5-А класу. Як будуть виглядати далі частинки нашої колективної роботи, ви зможете побачити в наступній нашій розповіді. 

А з третього заняття до нашого гуртка приєдналися і творчі особистості з числа 8-класників. Таким чином наш гурток тепер має дві групи - молодшу і старшу. Старші гуртківці будуть теж робити неповторні креативні речі, про які ми розповімо в наступному репортажі. Слідкуйте за новинами.  

До речі, наш гурток відкритий для всіх, хто уміє, або хоче навчитися ТВОРИТИ КРАСУ СВОЇМИ РУКАМИ. Якщо серед вас є такі, хто вміє робити щось цікаве, красиве і неповторне, приходьте в Ресурсний центр школи - ви зможете самі провести майстер-клас для наших гуртківців з виготовлення цікавих поробок. Чекаємо ваших ідей!

Автор фото - Іващенко Яна, учениця 8-Б класу, модератор сайту

Категорія: Творча майстерня "Перлина" | Переглядів: 1550 | Додав: Галина | Рейтинг: 5.0/3
Всього коментарів: 0
У чому сенс цієї новини ? 
Знаєш про що ця новина? Був чи бачив сам? Чи означає вона щось особливе для тебе? Поділися своєю думкою з нашими користувачами , напиши щось дійсно цікаве і значуще. 

avatar