Щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Золотоніської ЗОШ №3. Для максимального використання сайтуВВЕДІТЬ СВІЙ ЛОГІН або ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЯ
                                                                             

                                                                                                        
\

 
Меню сайту


Авторизація
Категорії розділу
Шкільні новини [745]
Шкільні портрети [40]
Шкільний спорт [101]
Новини сайту [16]
Україна - Єдина Країна [58]
Рік англійської мови [7]
Наші вчителі [11]
Наші випускники [22]
Батьківська сторінка [18]
Анонси [8]
Конкурси для учнів [25]
Конкурси для вчителів [11]
Творча майстерня "Перлина" [14]
Новини освіти і науки України [99]
ДПА [5]
ЗНО [44]
Вчимося вчитися [5]
Школа етики і етикету [6]
Сторінка-цікавинка [48]
Всяка всячина [80]
Радимо прочитати [64]
Сам собі майстер [27]
У світі прекрасного [11]
Салон краси [8]
Вітання [52]
Пам'ятні дати [28]
Все про Новий рік [47]
Народний календар [18]
Що сьогодні святкує світ [45]
Світ кіно [3]
Новітні технології [8]
Все про космос [7]
Наше опитування
Ваше ставлення до паління? (Цигарки)
Всього відповідей: 156
Сьогодні завітали
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Пошук
Друзі сайту


За підтримки NIC.UA
Головна » 2013 » Січня » 25 » "Велика таємниця води"
01:19
"Велика таємниця води"
Цей фільм свого часу (а знятий він був ще у 2006 році) викликав просто шквал різноманітних суджень - від захоплено позитивних до різко негативних. Не вщухають суперечки щодо гіпотез, висунутих у фільмі, і дотепер. Зрозуміло, що завжди кожна нова думка, не схожа на вже існуючі догми, сприймається саме так. Але раджу вам самим уважно прочитати все нижче наведене і обов'язково самим подивитися запропонований фільм, щоб самостійно зробити висновок про побачене.  

Фільм розповідає про звичну для нас, і в той же час досі повністю не вивчену речовину. Про ВОДУ. На вас чекає зачаровуюча і захоплююча подорож до витоків світу і розгадки найдавнішої з таємниць - ВЕЛИКОЇ ТАЄМНИЦІ ВОДИ. Сучасні вчені висувають гіпотезу, що ВОДА має пам'ять! Відкрито її четвертий стан - інформаційний! Вода здатна сприймати, зберігати і передавати інформацію, навіть таку тонку, як людська думка, емоція, слово. Унікальні зйомки, складна графіка, участь вчених Росії, Казахстану, Швейцарії, Ізраїлю, США, Англії, Австрії, Японії, Китаю, Тибету ... Географія фільму - весь світ. Ідея фільму йде значно далі. Ніякий короткий опис цього не пояснить. Фільм потрібно дивитися ...

Але спочатку обов'язково прочитайте уривки з робіт доктора Масару Емото
і ви зрозумієте, чому присвячений фільм.

Уривок з книги доктора Масару Емото "Енергія води для самопізнання і зцілення"

"В одній родині, підписавшись на наш журнал, провели цікавий експеримент. Рис помістили в дві скляні ємності, і щодня протягом місяця рису в одній з них говорили "дякую", а в іншій - "ти дурень". 

Через місяць, рис, якому говорили "дякую", заграв, виділяючи насичений приємний запах, схожий на аромат солоду, тоді як рис, який постійно чув лише слова "ти дурень", почорнів і почав гнити.

Про цей експеримент я вже писав раніше, і сотні родин по всій Японії повторили його для себе з аналогічним результатом. В одній родині умови проведення досвіду ускладнили і до двох ємностей з рисом додали третю, рис в якій повністю ігнорували.

Як ви думаєте, що ж сталося? Залишений без уваги рис згнив навіть швидше, ніж той, якому говорили "ти дурень". Повторення такого експерименту іншими давало ті ж результати. Схоже, що ігнорування навіть гірше, ніж висміювання ".


Матеріали з книги Масару Емото "Таємне життя води"

Фотографії–приклади

1. Кристал дистильованої воды, який не піддавали ніякому впливу. 
2. Джерельна вода. 
3. Антарктичний лід. 
4. Так выглядає кристал води, який "прослухав" "Пастораль" Бетховена.

 

5. Кристал, що утворився після "прослуховування" важкого металічного року 
6. Кристал після впливу слів "Ти — дурень" дуже схожий на попередній 
7. Слово "Ангел".
8. Слово "Диявол".

Доктор Емото використовував Аналізатор Магнітного Резонансу (MRA) для декількох функцій, включаючи якісний аналіз води. Він зауважив, що ніякі два зразки води не утворюють абсолютно схожих кристалів, і що форма кристалів відображає властивості води.

За словами доктора Емото, сучасна медицина зосереджує свої спостереження на молекулярному (хімічному) рівні. Однак щоб успішно займатися лікуванням, потрібно звернутися глибше молекулярного рівня - на рівень атомів, і навіть мікрочасток.

У природі існує 10% хвороботворних мікроорганізмів і 10% корисних, інші 80% можуть змінювати свої властивості від корисних до шкідливих. Доктор Емото вважає, що приблизно така пропорція існує і в людському суспільстві.

Якщо одна людина молиться з глибоким, ясним і чистим почуттям, кристалічна структура води буде ясна і чиста. І навіть якщо велика група людей має безладні думки, кристалічна структура води теж буде неоднорідна.

Однак якщо всі об'єднаються, кристали вийдуть красивими, як при чистій і зосередженій молитві однієї людини. Під впливом думок вода змінюється миттєво.

9. Вода отримала прохання "Зроби це, будь ласка".
10. Вода отримала наказ "Зроби це!"
11. Слова "Ти набрид мені. Я уб'ю тебе".
12. Слова любові і вдячності. 13. Зразок водопроводної води Shinagawa, Токіо.
14. Той же зразок після того, как 500 людей одночасно послали добрі думки йому.
15. Вода, взята з озера Fujiwara перед молитвою
16. Кристал води після молитви буддійського першосвященника Като.

Кристалічна структура води складається з кластерів (велика група молекул). Слова, подібні слову "дурень" знищують кластери. Негативні фрази і слова формують крупні кластери або взагалі їх не створюють, а позитивні, красиві слова і фрази створюють дрібні, напружені кластери. Більш дрібні кластери довше зберігають пам'ять води.

Якщо є дуже великі проміжки між кластерами, інша інформація може легко проникнути в ці ділянки і зруйнувати їх цілісність, таким чином стерти інформацію. Туди також можуть проникнути мікроорганізми. Напружена щільна структура кластерів оптимальна для тривалого збереження інформації.

У лабораторії доктора Емото провели багато експериментів з метою знайти те слово, яке найсильніше очищає воду, і в результаті виявили, що це не одне слово, а поєднання двох слів: "Любов і Подяка". 

Доктор Емото говорить, що все існуюче має вібрацію, і написані слова також мають вібрацію. "Якщо я малюю круг, створюється вібрація кола. Малюнок хреста створив би вібрацію хреста. Якщо я пишу LOVE, то цей напис створює вібрацію любові. Вода може бути скріплена з цими вібраціями".

Красиві слова мають красиві, ясні вібрації. Навпаки, негативні слова справляють потворні, незв'язні коливання, які не формують групи. Мова людського спілкування - не штучне, а скоріше природне утворення17. Слова "Любов і Подяка", вимовлені англійською мовою
18. Слова "Любов і Подяка", вимовлені японською мовою
19. Слова "Любов і Подяка", вимовлені німецькою мовою

20. Ліва картинка - ромашка, права картинка - кристалізація води, яка їй відповідає.
21. Ліва
картинка - суцвіття кропу, права картинка - кристалізація води, яка їй відповідає.

Дві фотографії про квіти мають глибоке значення: після того, коли вода побувала під впливом масла ромашки і кропу, малюнки її кристалізації стали зовсім однаковими з цими квітами. Під впливом якої квітки знаходилася вода, таку зовнішню форму вона і утворює. Хіба це не явище "повної інформації"?

"Думай і говори тільки хороше..."
(уривок з фільму "Велика таємниця води")Повністю фільм можна подивится тут
Категорія: Анонси | Переглядів: 1666 | Додав: Галина | Рейтинг: 5.0/6
Всього коментарів: 1
avatar
1 horol • 09:03, 26-Січня-2013
Подивіться дуже класний документальний фільм про воду.....
У чому сенс цієї новини ? 
Знаєш про що ця новина? Був чи бачив сам? Чи означає вона щось особливе для тебе? Поділися своєю думкою з нашими користувачами , напиши щось дійсно цікаве і значуще. 

avatar