Щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Золотоніської ЗОШ №3. Для максимального використання сайтуВВЕДІТЬ СВІЙ ЛОГІН або ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЯ
                                                                             

                                                                                                        
\

 
Меню сайту


Авторизація
Категорії розділу
Шкільні новини [669]
Шкільні портрети [38]
Шкільний спорт [101]
Новини сайту [16]
Україна - Єдина Країна [58]
Рік англійської мови [7]
Наші вчителі [11]
Наші випускники [22]
Батьківська сторінка [18]
Анонси [8]
Конкурси для учнів [25]
Конкурси для вчителів [11]
Творча майстерня "Перлина" [14]
Новини освіти і науки України [97]
ДПА [5]
ЗНО [44]
Вчимося вчитися [5]
Школа етики і етикету [6]
Сторінка-цікавинка [48]
Всяка всячина [80]
Радимо прочитати [64]
Сам собі майстер [28]
У світі прекрасного [11]
Салон краси [8]
Вітання [52]
Пам'ятні дати [28]
Все про Новий рік [47]
Народний календар [18]
Що сьогодні святкує світ [45]
Світ кіно [3]
Новітні технології [8]
Все про космос [7]
Наше опитування
Чи читаєте Ви шкільну газету "Світ Новин"?
Всього відповідей: 421
Сьогодні завітали
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0
Пошук
Друзі сайту


За підтримки NIC.UA
Головна » 2015 » Жовтня » 27 » Всеукраїнський конкурс "Класний керівник року"
20:08
Всеукраїнський конкурс "Класний керівник року"

Минулого тижня в нашій школі відбулися  відкриті виховні заходи в рамках проведення Всеукраїнського конкурсу "Класний керівник року". В цьому конкурсі взяли участь класні керівники 5-Б класу - Капленко Ольга Миколаївна, 9-Б класу - Широкова Світлана Анатоліївна та 11-Б класу - Бузенко Світлана Анатоліївна. Разом зі своїми учнями вчителі підготували цікаві, пізнавальні та емоційно насичені виховні заходи, на яких були присутні адміністрація школи, предстваники міського відділу освіти та вчителі шкіл міста.

Капленко Ольга Миколаївна разом зі своїми 5-класниками провела пізнавальну гру за темою "Народні символи України" , на якій діти пригадали вже відомі факти і дізналися багато нового про символи нашої країни - державні і народні, взяли участь у різноманітних ігрових формах роботи: складали так званий асоціативний кущ, працювали з пазлами, відгадували загадки.

Крім цього, на заході було використано фотоматеріали з зображеннями затишних вулиць і парків Золотоноші, що потопають у морі чорнобривців, які стали символом нашого міста.

Перед присутніми виступила також учениця 3-А класу Зубенко Лілія, яка є членом шкільної поетичної студії "Елегія". Дівчинка прочитала свій власний вірш "Чорнобривці" й продемонтрувала власноруч зроблений з бісеру букетик чорнобривців. 

А учні 9-Б класу разом зі своїм класним керівником Широковою Світланою Анатоліївною підготували виховний захід у формі круглого столу за темою "Ми - громадяни України, ми - громадяни Всесвіту", завданням якого було поглибити знання учнів про основні віхи формування української державності, про сутність понять «Майдан гідності», подвиг «Небесної сотні», навчити їх розрізняти і розуміти поняття "унітаризм", "соборність", "сепаратизм", "тероризм".

Круглий стіл розпочався з виступів учнів, які представляли істориків, літераторів і волонтерів, після чого відбулося їх обговорення усіми присутніми. До уваги учасників круглого столу були запропоновані такі теми:

= Доля України в минулому, сучасному, майбутньому. «Майдан гідності» , «Небесна сотня».

=Літературні генії та літературні джерела. Сучасний політичний глосарій.

= Волонтерськийрух. Здоровий спосіб життя- здоров’я нації.

Історики розповіли про основні віхи української державності, про новітні події в історії України, а в ролі літераторів виступили члени шкільної поетичної студії "Елегія". В ході круглого столу були розглянуті такі поняття, як сепаратизм, шовінізм, патріотизм, анексія, геополітика, децентралізація, космополітизм тощо.

На засіданні круглого столу були також присутні члени шкільного волонтерського загону "Дерево добра", які розповіли про свою роботу, а учні 9-б класу підкреслили: "Могутність і сила нашої країни тісно пов’язана зі здоров`ям кожної людини, кожного громадянина та кожної дитини. Тому наш клас за здоровий спосіб життя. Учні нашого класу постійні переможці районних, обласних та Всеукраїнських змагань з греко-римської боротьби. Хлопці нашого класу є гравцями команди ДЮСШ з футболу та переможцями цьогорічних міських змагань з футболу між школами міста. А ще вже 4 роки поспіль ми відвідуємо басейн у селищі Чорнобай та двічі на рік – Аквапарк. Наприкінці минулого року ми започаткували велопробіг Золотоноша – Коробівка, сподіваємося, що це стане традицією нашого класу. Учні нашого класу ростуть здоровими й сильними для того, щоб в майбутньому також захищати нашу країну".

В 11-Б класі година спілкування пройшла у формі круглого столу за  темою " З Батьківщиною в серці " . На фоні пісні Тіни Кароль "Україна - це ти" учні прикріплювали кольорові стрічки до українського віночка, а вчитель розповідав про символічне значення кожної з них.

А потім, після вступного слова про нашу країну, про її тернистий історичний шлях, про її давніх героїв, Світлана Анатоліївна наголосила: "Козацьке серце б'ється в кожному з нас. Це наш Майдан не тільки став для всього світу ідеалом боротьби за людські цінності та свободи, а й створив нового героя - захисника і патріота своєї Вітчизни. Ми маємо ким гордитися, кого наслідувати, у кого вчитися, в зщо вірити. Ми прокинулися від тисячолітнього сну, вийшли із небуття й усвідомили: найвища цінність - це  свобода, найбільша любов - це рідна земля, найвеличніша людина - це патріот. По-іншому просто не буває. Хочемо щастя та процвітання  - маємо боронити свою державність, захищати соборність, зберігати індивідуальність.". 

А далі розпочався круглий стіл, у якому взяли участь актив класу, члени шкільної дитячої організації "Червоні вітрила", учасники шкільної літературної студії "Елегія", члени шкільного парламенту, модератори шкільного сайту. 

Юні літератори зі студії "Елегія" читали свої вірші та уривки з творів, члени дитячої організації "Червоні вітрила", шкільні та класні активісти розповідали про добрі справи, які були зроблені протягом року, та склали з них велике серце .

Підсумки круглого столу підвела завідуюча методичним кабінетом міського відділу освіти Строкань Наталія Василівна

Автор фото - Іващенко Яна, фотограф і модератор шкільного сайту

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 389 | Додав: Галина | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
У чому сенс цієї новини ? 
Знаєш про що ця новина? Був чи бачив сам? Чи означає вона щось особливе для тебе? Поділися своєю думкою з нашими користувачами , напиши щось дійсно цікаве і значуще. 

avatar